Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a barátnőm házasodni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm házasodni akar de a nevemet nem akarja felvenni akkor mi legyen?

Figyelt kérdés
Én mondtam neki hogy akkor házasodok ha felveszi a nevem.
2023. jún. 12. 09:37
 51/95 anonim ***** válasza:
100%
Kidobnálak, mert hímsovniszta vagy. Problem solved :D
2023. jún. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/95 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól veszem ki, akkor nem akarsz házasodni, azért szabsz ilyen feltételt?


Szerintem szakítsatok, ennek a kapcsolatnak semmi értelme, nem így kéne megbeszélni a problémákat.

2023. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom nincs vele, de ha már házasodni akar akkor ez a minimum. Évek óta együtt vagyunk házasság nélkül is, de ha ő neki ez jelent valamit akkor én benne vagyok, de fogadja el hogy nekem az jelent valamit hogyha felveszi a nevem. Nem tudom hogy mi nem érthető ezen. Sok válasz meg teljesen másról beszél, olyanokról amikről én nem is írtam xd
2023. jún. 12. 19:28
 54/95 anonim ***** válasza:
80%
Miért ennyire fontos neked, hogy felvegye a nevedet?
2023. jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/95 A kérdező kommentje:
Miért ennyire fontos neki a házasság?
2023. jún. 12. 19:33
 56/95 A kérdező kommentje:
Nem értem ha valaki össze akarja kötni az életét valakivel, örökre meg minden fa*om akkor mi olyan nehéz abba hogy felvegye a nevét? Ha neki igazán fontos lenne ez a dolog akkor meg se fordult volna a fejében az hogy nem veszi fel.
2023. jún. 12. 19:34
 57/95 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom azért nem venné fel a nevedet, amiért te se vennéd fel az övét.
2023. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/95 A kérdező kommentje:

Akkor ne akarjon házasodni. Nyilván nem fogom valami random faszi nevét hordozgatni. Nem tudom mit kell annyira ebbe is belelátni az egyenjogúság meg minden hülyeség kérdését.

Ha engem szeret és házasodni akar, vegye fel a nevem, ha nem akkor sincs gond, de akkor ne akarjon házasodni.

2023. jún. 12. 19:44
 59/95 A kérdező kommentje:
Ő akar velem házasodni, tehát az én "családomba" akar úgymond beházasodni akkor nehogy már az apja neve legyen xd Még viccnek is rossz. Meg alapból is . Nekem vicces az egész. Nem tudom komolyan venni egyszerűen.
2023. jún. 12. 19:45
 60/95 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván nem fogom valami random faszi nevét hordozgatni"


LOL, ő sem :D már ha létezik egyáltalán. Mert erősen kétlem hogy egy ilyen alakhoz bárki hozzá akarna menni 🤢

2023. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!