Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen megoldást javasoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen megoldást javasoltok?

Figyelt kérdés

Totál 22 es csapdájában vagyunk a férjemmel.

Nem tudom merre tovább,és már nem igazán bírom ezt az állapotot.

Önhibánkon kivül teljesen elhidegültünk és ez csak egyre rosszabb lesz.

A gyermekünk születése valami olyan terhet rakott ránk ami az élet legcsodálatosabb dolga,viszont nehéz mellette házasságot is fenntartani.

Nincs szex,csak nagyon ritkán,semmi intimitás,ölelés semmi.

Rettenetesen magányosnak érzem magam.

Kb kismilliószor próbáltam beszélni vele,mindig vita a vége,már elfogytak a szavak,már nem is akarom megbeszélni.

Viszont van akinek kellek.

És néha azt gondolom müködhetek ha van szeretőm és tőle megkapom ami hiányzik,máskor meg azt gondolom ez életem legnagyobb hibája nem tehetek ilyet.

Mégis mit tegyek?

A férjem hamarabb alszik mint a gyerek sokszor,de ez csak egy dolog a mindennapjaink is szürkék,lehangoltak.

Meg lehet menteni ezt?

A szerető nagyon balgaság?


2023. jún. 12. 19:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
2023. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Nem a gyerekre kell fogni.
2023. jún. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%
Az a házasság már a gyerek előtt is szr volt, hiába okolod csóri gyereket. Szeretősdi helyett inkább keress egy ügyvédet és válj el! Add meg az esélyt a férjednek, hogy egy normális gerinces nőt találjon maga mellé.
2023. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem a gyereket okolom te agyhalott,hanem a gyerek születésével elhidegültünk…
2023. jún. 12. 20:02
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Próbáljátok néhány napot gyerek nélkül eltölteni, újra egymásra találni, vagy legalább normálisan megbeszélni a helyzetet.
2023. jún. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi történik akkor, ha te megöleled a férjedet? Ha te megcsókolod? Mi történik, ha te kedveskedsz neki? Mit mond, ha megkérdezed, hogy milyen napja volt?
2023. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Az is a főprobléma hogy gyerek nélkül nem hogy néhány napot fél órát se tudunk lenni.

Nincsen szülői segitség,mi kettesben sosem tudunk lenni.

Babysittert akartam de irreális amit mondtak itt helyben (nekünk)

És nem,nem kitalálom.

2023. jún. 12. 20:07
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

Önhibátokon kívül?

Hát az kin múlik, hogy meg se tudjátok beszélni? A kisgyereken? A szomszédon? Vagy a Jóistenen?


Miért lesz mindig vita ebből?

Szerintem azért, mert rosszul kommunikáltok, ill. alacsony a vitakultúrátok (ami a magyar felnőttek 80-90%-áról elmondható, szóval ezt ne érezd degradálónak).

Alapvető, hogy arról beszélj, hogy téged mi zavar, és hangsúlyozd, hogy azért mondod, mert szeretnéd, ha újra normális lenne a házasságotok. Vigyázz, ne legyél vádaskodó. A másik félnek meg nyitottnak kéne lennie. Nekem a legelső kérdésem az lenne: férjedet nem zavarja a szex hiánya???? Normál esetben a férjet még jobban szokta zavarni.

Korábban elalvás előtt szoktatok szexelni?


De az ölelést, intimitást végképp nem értem, miért fejeztétek be. Azt napközben is lehet, pl. mikor hazaér a férjed.


Ha szeretőre lenne időd és energiád, nyilván a férjedre is lenne. A férjed meg, ha nem meleg vagy aszexuális, akkor nyilván akarna szexet veled. Esetleg (ne legyen igaz), azért alszik olyan nyugodtan este, mert mástól már megkapja a szexet, így nem is foglalkozik veled.

2023. jún. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Ebben szinte biztos voltam,hogy az lesz van valakije.

Egymillió százalék hogy nincs,tudom hogy nincs.

Nem tudjuk megbeszélni próbáltam nagyon sokszor,vitába torkollik így elfojtom.

Lenne a férjemre energiám,de őt nem érdeklem.

A szex pontosan nem tudom mikor volt,a gyerek velünk alszik.

Nincs több szoba több gyerek van.(a legkisebb közös)

Hajlok a válás felé,a férjem viszont elzárkozik.

2023. jún. 12. 20:12
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

"A szerető nagyon balgaság?"


A legeslegnagyobb amit csak el tudsz követni mind a gyermeked, mind a férjed ellen.

2023. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!