Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen megoldást javasoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen megoldást javasoltok?

Figyelt kérdés

Totál 22 es csapdájában vagyunk a férjemmel.

Nem tudom merre tovább,és már nem igazán bírom ezt az állapotot.

Önhibánkon kivül teljesen elhidegültünk és ez csak egyre rosszabb lesz.

A gyermekünk születése valami olyan terhet rakott ránk ami az élet legcsodálatosabb dolga,viszont nehéz mellette házasságot is fenntartani.

Nincs szex,csak nagyon ritkán,semmi intimitás,ölelés semmi.

Rettenetesen magányosnak érzem magam.

Kb kismilliószor próbáltam beszélni vele,mindig vita a vége,már elfogytak a szavak,már nem is akarom megbeszélni.

Viszont van akinek kellek.

És néha azt gondolom müködhetek ha van szeretőm és tőle megkapom ami hiányzik,máskor meg azt gondolom ez életem legnagyobb hibája nem tehetek ilyet.

Mégis mit tegyek?

A férjem hamarabb alszik mint a gyerek sokszor,de ez csak egy dolog a mindennapjaink is szürkék,lehangoltak.

Meg lehet menteni ezt?

A szerető nagyon balgaság?


2023. jún. 12. 19:49
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

“Szerencsére” itt anonim lehetek(vagy nem)

Ezen a héten csak próbálkoztam…valami rettenetes éket vert közénk,nem tudom mi de már nincs is energiám hogy azon legyek csak én hogy megmentsem.

Egyik nap leszerveztem hogy a a tesók vigyázzanak a kicsire(van felnőtt gyerekem is!!)elhivtam randizni.

Öcsém ilyen savanyú embert senki nem látott.

Aztán újrakezdődött a semmiböl is vita lesz.

Egy másik hozzászolónak a terápiát felvetettem hallani sem akar róla,gondoltam én elmennék egy magam.45perc 25000,sajnos ezt nem tudom bevállalni.

Úgy érzem menthetetlen és lèpnem kell.

2023. jún. 17. 21:00
 22/22 anonim ***** válasza:
Amikor egy kapcsolat elkezd kihulni, akkor ott erdemes kozbelepni. Ha mar kihult es a negativ tartomanyba jutott, ott az ujrakezdes mar tobb sikerrel kecsegtet, mint a regi megjavitasa. Keson kapcsoltal, o meg meg ehhez kepest is le van maradva fejben. Amikor szolsz neki, hogy vege, ennyi, akkor majd nekiall kaparni, de konyorgom mar minusz tartanyban vagytok, es ez neki eddig fel sem tunt? Ilyenkor akar tenni valamit, amikor mar felesleges? Az a kapcsolat tartos, ahol mindket fel figyel a masikra es idejekoran eszreveszik, ha valsag van es egyutt beavatkoznak. Akik csak porgetik a napokat egymas mellett, azok mellett nem csak az elet megy el, hanem a masik is.
2023. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!