Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen megoldást javasoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen megoldást javasoltok?

Figyelt kérdés

Totál 22 es csapdájában vagyunk a férjemmel.

Nem tudom merre tovább,és már nem igazán bírom ezt az állapotot.

Önhibánkon kivül teljesen elhidegültünk és ez csak egyre rosszabb lesz.

A gyermekünk születése valami olyan terhet rakott ránk ami az élet legcsodálatosabb dolga,viszont nehéz mellette házasságot is fenntartani.

Nincs szex,csak nagyon ritkán,semmi intimitás,ölelés semmi.

Rettenetesen magányosnak érzem magam.

Kb kismilliószor próbáltam beszélni vele,mindig vita a vége,már elfogytak a szavak,már nem is akarom megbeszélni.

Viszont van akinek kellek.

És néha azt gondolom müködhetek ha van szeretőm és tőle megkapom ami hiányzik,máskor meg azt gondolom ez életem legnagyobb hibája nem tehetek ilyet.

Mégis mit tegyek?

A férjem hamarabb alszik mint a gyerek sokszor,de ez csak egy dolog a mindennapjaink is szürkék,lehangoltak.

Meg lehet menteni ezt?

A szerető nagyon balgaság?


2023. jún. 12. 19:49
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nagyon sokáig kedveskedtem neki,amit hazaért kiszolgáltam,beszélgettem vele.

Nem tudom lehet velem van a gond,valami elromlott köztünk nem tudom hogy mi,nem is tudom hogy jutottunk idáig.szeretnék válni de hajthatatlan akkor mit tegyek?

Mert én viszont nem birom szex nélkül,az még a kisebbik gond,de nulla törödés.

2023. jún. 12. 20:16
 12/22 anonim ***** válasza:
66%
Meddig akarjatok kinozni egymast? Ha nem megy, akkor be kell ismerni, hogy megprobaltatok mindent es ennyire futotta. A valas nem szegyen, egyutt maradni amikor nem vagytok mar kivancsiak egymasra, az a szegyen.
2023. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

10 es

Akkor mit tegyek?

Éljek így le egy életet? Ezt elfogadva,beletörödve?

A másik:miért nekem kell tennem hogy ez helyre jöjjön?

Neki nem?

2023. jún. 12. 20:18
 14/22 A kérdező kommentje:

Én már elég régóta kilépnék,ő nem költözik a közös otthonból,nekem nincs hova mennem,utcára mégsem mehetek.

Ő megmondta:idézem—-nem fog elhagyni minket!

2023. jún. 12. 20:19
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

"a gyerek velünk alszik"


Ez a legfőbb ok.

Ezen kéne legelőször változtatni. Erre tényleg rámehet a házasságotok. Szoktassátok át a saját ágyába.

Most jól értem, hogy egyetlen szobában vagytok úgy, hogy nem is egy, hanem összesen minimum 3 gyereketek van?

A normális az lenne, ha a ti szobátokban nem aludna gyerek. De az mindenképpen legyen megoldva, hogy veletek egy ágyban ne aludjon.


Amikor a férjedet megkérdezed, miért nem vágyik téged ölelni, bújni hozzád, szexelni, akkor mit mond? Hogyan lesz ebből veszekedés? Ha nincs szeretője, hogyhogy nem hiányzik neki a szex?

2023. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
40%

"Ő megmondta:idézem—-nem fog elhagyni minket!"


Itt azonnal rá kéne kontráznod:

"Részemről ennek feltétele, hogy legyen intimitás és szex."


Homályosítsd fel, hogy ha csak az egyik fél akar válni és beadja a keresetet a bírósághoz, akkor is kimondják a válást. Akkor is, ha a másik egyetlen tárgyalásra sem megy el. De neked se a válás legyen a fejedben, hanem az, hogy hogyan javítsd meg ezt a házasságot úgy, hogy legyen értelme benne maradnod. Ha jól értem, már volt párod, akitől a többi gyerek van. Neked miért megfelelő az, hogy pár évente új apukát hozol a gyerekeidnek haza? Azt képzeled, ez nekik jó? Egy kicsit felelősebben kéne gondolkodnod!

2023. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Mire a kegfőbb ok?

Az elhidegülésre.

Igen három gyerek van,de számit ez?

Nem tudom kirakni a közös gyermeket mert még kicsi,és így alszik hogy csimpaszkodik belém.

Átszoktam tenni az ágyába,de addigra legtöbbször alszik a férjem.


A férjem azt mondja és most légyszi jelezd ha röhögtél:VÁGYIK RÁM.

A vicc hogy mégsem látom ennek hajszálnyit jelét sem.szerintem vannak olyan férfiak akik nem szexelnének éjjel nappal,szerintem ő olyan.

Nem tudunk kommunikálni.

2023. jún. 12. 20:30
 18/22 anonim ***** válasza:

Mindketten vágytok a másikra, mégsincs szex.

Egy ötlet: beszéljétek meg előre, hogy amikor visszaérsz, felébreszted a férjedet, hogy legyen szex. Ha egyszer tényleg vágyik rád. Legalább akkor, amikor másnap nem megy munkába. Vagy szexeljetek reggel.

Szembesítsd az ellentmondásaival: ha vágyik rád, miért nem ölel meg? Ehhez még az se kell, hogy a gyerekek ne nyithassanak rátok.

Az jó, ha a gyerek nem végig nálatok alszik, csak nálatok alszik el.

2023. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

18 as

Most jól értem azt mondod kezdeményezzek én(mindig)?

Mert eddig is ez volt,ami azt tükrözi számomra hogy ő nem akar engem.

2023. jún. 12. 20:58
 20/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, mi is hasonló helyzetben vagyunk. Én vagyok a férfi. A gyerek születése óta teljesen elhidegültünk mi is. A gyerekkel alszik el, lassan költözik a kicsi a gyerekszobába, de kijelentette, hogy ő akkor is vele fog aludni. Nekünk sincs segítségünk. Amikor nagy ritkán meg lenne, akkor jön a kifogás, hogy nem meri mással hagyni a gyereket. Hogy neki hiányzik a gyerek stb...



Már én is gondolkodtam a váláson sokszor. De anyagilag még nem igazán megoldható. Legalább pár év kellene még. De ami ennél os rosszabb, hogy nem tudok abba beletörődni, hogy lakótársként éljünk együtt kötelességből. Másrész felemészt a bűntudat, hogy nem tudunk "egy rendes család" lenni. Hogy elcsesztem az életemet...ez nagyon bánt. Egy vesztesnek érzem magam, mert nem jött össze ez a házasság.


Nekem hiányzik a figyelem. Sosem kérdez. Ha mesélek, nem figyel. Csakis a gyerekre. Arra fogja, hogy ő a legfontosabb. Én meg azt mondom, nem lesz baja a gyereknek ha 2 percig rám figyel. Én ha hazajövök és kérdezgetek, akkor tőmondatok (semmi, aha, igen, nem, később stb.). Aztán megkapom, hogy túl sokat kérdezek, hagyjam abba...


Gondoltam én is arra, hogyha egy szeretőm lenne, akkor az visszaállítaná az "egyensúlyt" az életembe. Szükségem lenne egy kis figyelemre, egy kis intimitásra. Itthon levegőnek néznek és rideg velem.

2023. jún. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!