Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem kelek fel a baba sírására...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kelek fel a baba sírására mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én vagyok az apuka

Egyszerűen ha sír a lányom nem ébredek fel rá, nagyon ritka az az eset mikor felkelek.

A feleségem mindig az arcomhoz vágja ezt hogy neki sose segítek éjszaka, meghogy mindig neki kell kimennie tápszert csinálni és bőg melletem a gyerek és hogy ez miatt rossz apa vagyok, nincs meg bennem az apai ösztön azt mondja(szerintem nincs is ilyen az apukáknál de javítsatok ki) minden reggel megkapom milyen sz@r vagyok.. meghogy de jó nekem mert én aludhattam... Én erre mindig azt mondom hogy nekem dolgoznom kell.. ti meg aludhattok egésznap.. hajnali 4kor kelek munkába.. hétvégén meg örülök hogyha kitudom aludni rendesen a 7 órát.. napközben ott segítek ahol tudok.. rossz apa lennék? 1 hónapos és 2 hetes a lányom. Mit tehetnék hogy felébredjek a sírására?



2023. okt. 22. 08:55
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
59%

Én erre mindig azt mondom hogy nekem dolgoznom kell.. ti meg aludhattok egésznap..


Te mekkora gyökér vagy

2023. okt. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk szuperül működött az, hogy az utolsó etetés után én magamra csuktam az ajtót 9 körül, és a későnfekvő férjem volt a babaügyeletes éjfélig. Tehát fix 3 órát tudtam aludni akkor is, ha volt valami kis hiszti addig.

Nálatok ez lehetne a hajnali műszak, vállald be, hogy mivel úgyis jól alszol, lefekszel korábban, de kelsz is, és mondjuk 2-4 között felkelsz és te ringatod a babát.

Ja, és sürgősen felejtsd el ezt a baromságot, hogy mi alhatunk egész nap, senki nem alszik egész nap odahaza, mert a héztartást is viszi, és nappal sem biztos, hogy órákig alszik a gyerek, ha 45 percig van csendben, inkább le sem fekszik vele az ember, mert csak szarabb lesz megint felriadni belőle.

2023. okt. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
76%
Nektek nem kellett volna gyerek. Mindketten bunkók vagytok egymással.
2023. okt. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha napi 3 órát alszol ezek szerint, hétvégén meg talán hetet, akkor valamit gyerek nélkül is borzasztóan rosszul csináltok. Teljesen felesleges ketten virrasztani egy gyerek mellett, ha nem egyszobás a lakás. Aludjatok felváltva, és akkor talán ha nem lesztek ennyire kómásak, nem lesztek ilyen utálatosak sem egymással.
2023. okt. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim válasza:
28%

Az anyuka tipikus hormon gőzös és valószínű depis is!apuka bunkó de ez van.

Egyébkent én egyik gyereknél sem vártam el hogy apuka keljen ejszaka.ő 2 helyen dolgokzott napi szinten és az agyát kellett hasznalin plusz vezetni egész nap

Szerettem volna ha minden délután épségben haza ér és nem marad ott valamelyik autópályán.

2023. okt. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 babyboom567 ***** válasza:
68%

A feleségednek meg ÉLETBEN kell tartani egy kisbabát,szerinted ezt lehet alvás nélkül?

Míg pici volt a gyerek ettől rettegtem, hogy állva elalszom és rázuhanok,és meghal!

De a kérdés szerintem kamu, és egy büdös troll vagy,mert ez már a többedik ilyen bunkó kérdés mostanában.

2023. okt. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
81%

Én erre mindig azt mondom hogy nekem dolgoznom kell.. ti meg aludhattok egésznap


No ezért menj és kérj bocsánatot a feleségétől

Maradj otthon egy nap,őt pedig küld el,és meglátod mennyire aludhat egy nap.


És gyökér vagy igen.

Az én férjem sem kelt fel a sirasra,de ha felkeltettük nem húzta rám a vizes lepedőt ez miatt.


És igen,kemény fizikai munkát végez 12 órában,kőműves.hajnali fel ötkor kel és este ér haza hat órakor ...

2023. okt. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
14%
7es igen, már babák ezrei haltak bele hogy az anyjuk két órára berakta őket a kiságyba míg délután aludt. Minden napra jut 30-40 ilyen eset:-D
2023. okt. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
86%

hétvégén meg örülök hogyha kitudom aludni rendesen a 7 órát.


Örülj akkor magadnak.

A feleséged meg hétvégén sem aludhat 7 órát rendesen.

2023. okt. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
25%

2 gyerek után sem értem miért kell apukát éjszaka hadba fogni.

Had aludjon már szerencsétlen az egész napos munka után.

Én meg itthon napközben akkor alszok a gyerekkel amikor akarok.

2023. okt. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!