Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem kelek fel a baba sírására...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kelek fel a baba sírására mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én vagyok az apuka

Egyszerűen ha sír a lányom nem ébredek fel rá, nagyon ritka az az eset mikor felkelek.

A feleségem mindig az arcomhoz vágja ezt hogy neki sose segítek éjszaka, meghogy mindig neki kell kimennie tápszert csinálni és bőg melletem a gyerek és hogy ez miatt rossz apa vagyok, nincs meg bennem az apai ösztön azt mondja(szerintem nincs is ilyen az apukáknál de javítsatok ki) minden reggel megkapom milyen sz@r vagyok.. meghogy de jó nekem mert én aludhattam... Én erre mindig azt mondom hogy nekem dolgoznom kell.. ti meg aludhattok egésznap.. hajnali 4kor kelek munkába.. hétvégén meg örülök hogyha kitudom aludni rendesen a 7 órát.. napközben ott segítek ahol tudok.. rossz apa lennék? 1 hónapos és 2 hetes a lányom. Mit tehetnék hogy felébredjek a sírására?



2023. okt. 22. 08:55
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer-kétszer fel kéne kelni hozzá és tényleg nem azt oda vágni, hogy alhat a kicsi mellett délután, mert nem tud hiszen készenlétben van 24/7. Viszont ő de várja el tőled, hogy naponta, hétről hétre felkelj a kicsihez, mert 12 órát dolgozol. Mindkettőtöknek változtatni kellene és a saját maga helyzetét jobbá változtatni hanem a kisbabaét és egymásét is.
2023. okt. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
84%
30# Ha olyan okostojás vagy mi a kutyaféléért pontoz le mindenki?:D statisztika szerint legalább egy embernek azért egyet kéne értsen veled,ha mi vagyunk a hülyék és te az ész. :D Nem hasznos a válaszod. Egyébként nálad az mi a búbánatáért nem opció,mint amit írnak itt művelt normális anyák? Apuka a szabadnapján felkel éjszaka és aznap anya is alszik ÉJSZAKA legalább. A nappali alvás amúgy is lókaka még ha egy óráig is tart. Hétköznap pedig anya ellátja,ahogy eddig is. Egyébként ismerek olyat,akinek az első aludt,mint a bunda,a második pedig majdnem 2 évig 5x kelt éjjel és napközbe se úgy pihent. Eü-s is tehát nem ilyen laikus valaki,mint te 0 ésszel. A fél világot bejárta,megnézette,hogy minden oké-e és rendbe van a lánya,szimplán ilyen típusú. Kinőtte ezt is,értelmes okos óvodás már,aki alszik. Marha hihetetlen,hogy van ilyen. Annak az,aki soha nem tapasztalt ilyet,mert ők azt hiszik szuperanyák,pedig nem így van. A gyerek érdeme,nem a tied.
2023. okt. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
97%
31# Millió ilyen van,csak itt értetlenkednek,mert tudatlanok. Babacsoportba amibe benne voltam,minden 3. pici ilyen volt,volt aki már alváslabort fontolgatott mert már annyira kikészültek a nem alvástól. És neki sajnos mindkettő ilyen volt,a nagy is 2,5 évre aludt. Volt akinek a kicsi és a nagy is kelt éjszaka és napközbe se együtt aludtak. De amúgy én aki éjszakai műszakoztam is és nappal aludtam olyankor,hát nem helyettesíti az éjjeli alvást. Minden bajunk volt mindig minden kollégának ilyenkor. Aznap sokszor migrénem volt hányingerrel. Az éjszakai alvás a pihentető. Két ember vállalta a gyereket,tehát a férfi is a szabadnapjain kiveheti a részét,hogy anyuka is pihenhessen legalább hetente egy estét. Megérdemli.
2023. okt. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
81%
A nappali 20-30 perc "alvás" még rosszabb mintha nem dőlne ki. Tudom, mert tapasztaltam, hogy napközben szopizott, bufiztettem aztán én meg kidőltem aztán felsírt, mert fájt a pocija, tele lett a pelus kakival azt annyi volt az "alvásnak". Párom három műszakban dolgozott, szóval egyedül amikor reggel dolgozott számíthattam rá és hétvégén. Ő se kelt fel a sírásra párszor nem tagadom, de nem csesztem le, hogy nincs benne apai ösztön és hasonlók, mert ő is el volt fáradva hiszen munka mellett nekem is segített háztartásban, odakinn, bevásárlásban és ilyesmik. Éjjelente esküszöm - nem felejtem el sohasem - volt olyan hogy behunytam a szemem és rögtön álmodtam, jött a sírás és amikor megnéztem az órát 2(!) perc telt el!!! Annyira ki voltam úgyhogy légy megértőbb kérdező, mert nagyon kicsinál az ébrenlét kisbaba mellett napról napra. Nyugodtan hétvégén kelj fel hozzá, de ha nem sikerül akkor beszéld meg a pároddal, hogy olyan mélyen alszol nem kell érte üvölteni és etesd meg, törődj vele, mert szüksége van neki is pihentető legalább 8 órás alvásra egyhuzamban!
2023. okt. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
10%
Érdekes, akik itt azt hangoztatjátok, legyen megértőbb a feleségével, ti miért nem értitek meg a kérdezőt aki 12 órázik? és gondolom nem olyan munkahelyen, ahol ül 1 órákat szoptatni és büfiztetni, ami közben lehet olvasni vagy tvt nézni.
2023. okt. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
78%
Én pl azért nem értem meg, mert nem heti 7 nap dolgozik. Mint ő is írja hétvégén 7 órát alszik. Hát tessék 7 óra alvás helyett kelni a gyerekhez mondjuk heti egyszer, a feleség addig tud pihenni egy kicsit. Ha annyira kis kényes hogy neki csicsikálnia kell munka előtt akkor azokon a napokon ne keljen. De vannak napok amikor ő sem dolgozik.
2023. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
28%
36# De szabadnapon hétvégén miért is kellene sajnálni aput?Írta,hogy hétvégén 7 órát alszik. Látszik nincs gyereked,a gyerekellátás ja csak ebből áll.:D Főleg ha több is van. Hangosan felröhögtem.
2023. okt. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
32%

37es, van gyerekem. az első 4 hónapban letoltam 15 évadot a kedvenc sorozatomból, utána havi 1-2 könyvet minimum kiolvastam szoptatás alatt. Új recepteket tanultam, edzettem, ha aludt a gyerek pihentem én is. Életem legjobb időszaka volt.


Röhöghetsz, de nem mindenkinek poklok pokla, istencsapása a saját gyerekéről gondoskodni. Én is keltem éjszaka, de még így is megvolt éjszakánként a 6 óra alvás. jaa igen nem éjfélkor kell elmenni csicsikálni, hanem lehet 8-9kor is, az utolsó esti etetés után.

2023. okt. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
62%

38# Erre büszke nem lennék,mert fingod nincs ezekszerint a nehézségekről,az életről. Te a könnyűt kaptad az életből. Ha valakinek két gyereke van és átélte mindkét oldalt,na az hasznos lesz. Szerencséd volt szimplán. Azt pedig nem is részletezem az ilyennek,hogy nem mindenki gyereke olyan sablon alapján készül,mint a tiéd,mert látom,hogy üres kör,nem érted. Nem megy át. Főleg,ha szerinted annak isten csapása a gyerekét ellátni,akinek kel éjszaka. Mondom ezt úgy,hogy marha szerencsésnek érzem magam,mert 9-10 hónaptól alszik. :)


Majd a másodiknál nem lesz sorozatozás.:D

Ja a 37#-es válaszom 35-nek szántam,nem a 36-nak.

2023. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
81%

#38 👏👏👏

Szuper.

Álom babád volt.

Gratulálok hozzá.

De nagyon sötétnek kell lenned ahhoz, hogy képtelen legyél felfogni, hogy vannak könnyebb és nehezebb eset babák, és kizárólag a te egyetlen egy tapasztalatodból szűrj le valamit (vagy mondjuk még néhány szerencsés barátnődéből).

Olyan nincs, hogy nehéz egy babával, csak az anyák hazudoznak és nyafognak a semmire....

2023. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!