Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem kelek fel a baba sírására...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kelek fel a baba sírására mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én vagyok az apuka

Egyszerűen ha sír a lányom nem ébredek fel rá, nagyon ritka az az eset mikor felkelek.

A feleségem mindig az arcomhoz vágja ezt hogy neki sose segítek éjszaka, meghogy mindig neki kell kimennie tápszert csinálni és bőg melletem a gyerek és hogy ez miatt rossz apa vagyok, nincs meg bennem az apai ösztön azt mondja(szerintem nincs is ilyen az apukáknál de javítsatok ki) minden reggel megkapom milyen sz@r vagyok.. meghogy de jó nekem mert én aludhattam... Én erre mindig azt mondom hogy nekem dolgoznom kell.. ti meg aludhattok egésznap.. hajnali 4kor kelek munkába.. hétvégén meg örülök hogyha kitudom aludni rendesen a 7 órát.. napközben ott segítek ahol tudok.. rossz apa lennék? 1 hónapos és 2 hetes a lányom. Mit tehetnék hogy felébredjek a sírására?



2023. okt. 22. 08:55
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
0%
Ekkora dzsihádba be se merem írni, hogy a lányom 0 perces kora óta átalussza az éjszakát.
2023. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
30%
Pedig 41# azzal nincs semmi baj,sőt ez a jó. Azzal van a gond,aki azt gondolja,hogy nála alszik,akkor biztos másnál is vagy hogy ő csinálta jól.
2023. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
53%
#42 lekopogom a mai napig megtartotta ezt a jó szokását ,2 éves. Konkrétan a fogzást is csak úgy vesszük észre,hogy nem akar enni.
2023. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%

#41 ne haragudj de neked meg értelmezési gondjaid vannak..

Nem az volt a baj a korábbi hozzászólásokkal, hogy nekik jól alszanak a babáik 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Nem tudom ezt hogy hámoztad ki..

Hanem azt állítják kb. hogy nincs is olyan, hogy egy baba 20 perceket alszik napközben és éjjel is sokat kel. Mert az ő gyerekük jól alszik. Ezért minden gyerek ilyen. Pont.

2023. okt. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
35-ös! És az anya is csak 12 órákat gondozza a keveset alvó gyereket? Esetleg valamikor letelik a munkaideje??? Ne gondold, hogy minden babával ugyanolyan könnyűek a nappalok meg az éjszakák! Nem voltál még eléggé kialvatlan úgy, hogy 0/24-ben folyamatosan koncentrálni kell.
2023. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
74%
Na, azt hiszem letörlöm a netet, pedig nem a bezzeganya URL-t írtam be.
2023. okt. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
2023. okt. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!