Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem kelek fel a baba sírására...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kelek fel a baba sírására mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én vagyok az apuka

Egyszerűen ha sír a lányom nem ébredek fel rá, nagyon ritka az az eset mikor felkelek.

A feleségem mindig az arcomhoz vágja ezt hogy neki sose segítek éjszaka, meghogy mindig neki kell kimennie tápszert csinálni és bőg melletem a gyerek és hogy ez miatt rossz apa vagyok, nincs meg bennem az apai ösztön azt mondja(szerintem nincs is ilyen az apukáknál de javítsatok ki) minden reggel megkapom milyen sz@r vagyok.. meghogy de jó nekem mert én aludhattam... Én erre mindig azt mondom hogy nekem dolgoznom kell.. ti meg aludhattok egésznap.. hajnali 4kor kelek munkába.. hétvégén meg örülök hogyha kitudom aludni rendesen a 7 órát.. napközben ott segítek ahol tudok.. rossz apa lennék? 1 hónapos és 2 hetes a lányom. Mit tehetnék hogy felébredjek a sírására?



2023. okt. 22. 08:55
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
91%
21! Nem érted a 20 perces alvásokat? Az megvan, hogy minden gyerek más? Két gyerek után én se tudtam, mi az, hogy éjszakázás. Hát a harmadikkal kő keményen megtapasztaltam.
2023. okt. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
82%

#21

Jelentettelek, mert most már elég belőled.

Kit érdekel, hogy te nem érted hogy lehet az h 20 percet alszik egy gyerek és a te gyerekeid órákat aludtak mindig?

Senki nem kérdezte és senki nem kíváncsi rád..

2023. okt. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%

21es.


Olyan vagy mint anyósom. A fekvő emberbe is belerúgnátok. Remélem a gyerekeidet máshogy neveled....

2023. okt. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
0%
24! Az nem baj hogy 2 külön kommentelő vagyunk? 🤣🤣 hagyd már szerencsétlent, az volt az első hozzászólása, a többi én voltam. De amúgy azon nem gondolkodtatok hogy a kevés alvás nem tesz jót a gyerek idegrendszerének és elvigyétek megnézetni? Nem bántásból de gondolom ezt is annak fogjátok venni de a kevés alvástól a későbbiekben sok baja is lehet.
2023. okt. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen normális a sok kis alvás. Rövid alvás ciklusú babák sokan vannak.
2023. okt. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
11%

#26

És? Nekem pont mindegy h egy h.lye írja a marhaságokat vagy több.

Lehet megtartani magatoknak.


Azért mert neked 0-nál is kevesebb az infód gyerekek működéséről, nem kellene ideböfögnöd mindent.

2023. okt. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
20%
Meg a pajtásnédnak sem.
2023. okt. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer már kifejtettem egy ilyen kérdésnél a véleményem. Tisztelendő dolog, hogy apuka dolgozik, valóban. Aludjon is, aláírom.

De! Ha a gyerek alig alszik, és anyuka lassan a halálán van, akkor szerintem belátható, hogy életszerűtlen, hogy apuka kipihenten és frissen lejt el minden nap a munkába. A gyereknek két szülője van, akik házasok, és elvileg támogatják egymást. Tehát ha az egyik már fizikailag rosszul van, akkor a másik is igazán bevállalhatja azt a kényelmetlenséget, hogy ő sem lesz teljesen kisimult minden áldott nap. A 12 órázós apukáknak is kell, hogy legyen szabadnapjuk, tessék akkor fennlenni a babával és kész.

Az rendben van, hogy anya viszi a házimunkát, ha már otthon van, és több ideje van rá elvileg. De aludnia mindenkinek kell.

2023. okt. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
16%

Nyilván mind két félnél vannak gondok. De azért azt senki nem hiszi el ugye, hogy egy baba napi 3×20perc alvással el van. Ilyenknél anyukák túloznak durván.

Ha napoal alszik, napoal kell aludni. A mosogatás megvár, meg minden egyéb is.

A dolgozó fél viszont csak éjjel aludhat. Ha meg a gyerek tényleg éjjel napoal üvölt és nem alszik, akkor orvohoz kell vinni. Egy kisbabának rengeteg alvásra van szüksége az normál fejlődéshez.

2023. okt. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk az enyém csak rajtam aludt egyben 20 percnél többet. Nekem nem nagyon volt alvás napközben. Éjjel is csak mellettem, nehogy legyen bármennyi énidőm töltődni. Másnak meg olyan, hogy lerakja és alszik órákat. De kinek mi. Most pocakban a tesó, napközben nyugis, este és éjjel pedig mocorog sokat. Nyilván érzem, hogy ezt megint megszívtam. Ha majd engem talál be egy ilyen "alszik, oszt jóvan" asszonyka a kéretlen okoskodással, azt egy életre megjegyzi majd, azt hiszem.
2023. okt. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!