Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem kelek fel a baba sírására...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kelek fel a baba sírására mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én vagyok az apuka

Egyszerűen ha sír a lányom nem ébredek fel rá, nagyon ritka az az eset mikor felkelek.

A feleségem mindig az arcomhoz vágja ezt hogy neki sose segítek éjszaka, meghogy mindig neki kell kimennie tápszert csinálni és bőg melletem a gyerek és hogy ez miatt rossz apa vagyok, nincs meg bennem az apai ösztön azt mondja(szerintem nincs is ilyen az apukáknál de javítsatok ki) minden reggel megkapom milyen sz@r vagyok.. meghogy de jó nekem mert én aludhattam... Én erre mindig azt mondom hogy nekem dolgoznom kell.. ti meg aludhattok egésznap.. hajnali 4kor kelek munkába.. hétvégén meg örülök hogyha kitudom aludni rendesen a 7 órát.. napközben ott segítek ahol tudok.. rossz apa lennék? 1 hónapos és 2 hetes a lányom. Mit tehetnék hogy felébredjek a sírására?



2023. okt. 22. 08:55
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
65%

A legtöbb férfi evolúciós zsákutca ebből a szempontból..



Te gyökér, szerinted a feleséged mennyit alszik ? Te csak dolgozol, neki viszont egy gyerekről kell gondoskodni, életben tartani.

2023. okt. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
93%

11# Mert fel kellene nőni neked ahhoz,hogy felfogd,hogy valaki nappal se tud aludni,attól mert te tudsz. Nyilván ez még nem történt meg attól,hogy lett gyerek,na de majd biztos eljön ez is...Van aki se éjjel se nappal nem alszik. Mi van ahol ikrek vannak és felváltva alszanak,vagy hármasikrek?Az egyik hármasikres mesélte,hofy éjszaka egy alszik,kettő felkel,majd csere. Hihetetlen de besegít apuka,nem törik le a keze tőle. Vagy csak szimplán két kisgyerek.

Kedves kérdező,nálunk önként besegített a férjem,mivel már hallucináltam a fáradtságtól és ülve elaludtam a gyerekkel a kezembe úgy,hogy észre se vettem,beszéd közbe kb. Életembe ilyen tüneteim nem voltak. Korábban éjszakai műszakoztam keményen 12 órában,tehát megvagyok edződve ehhez,de még az is piskóta volt ehhez képest. Többször visszaküldtem aludni,de cserébe a hétvégéket ő vitte,én meg aludtam. :) Tehát az fel se merül benned,hogy megbeszéld a feleségeddel,hogy te alszol hétköznap,ő viszi a hetet és hétvégén alhat,te pedig szépen kelsz?

2023. okt. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
7%

Basszus ha valaki össze akár esni az álmosságtól akkor alszik simán nappal. A kérdésben nem írja hogy több gyerek lenne.

Normális esetben egy 1,5 hónapos gyerek bőven alszik eleget nappal ahhoz hogy anyuka is le tudjon vele pihenni.

2023. okt. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
87%
15# Akkor nekem vagy hordozóban kellett volna aludni vagy amikor tologatom lent a betonon eldőlni. :D
2023. okt. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
80%
Talán apuka emelje fel a seggét és vállalja be a hétvégi éjszakákat.
2023. okt. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
94%

#15

Beszélsz, mint vakok a színekről..

Szerintem kopj le erről a kérdésről, mert csak rontod a levegőt.


Rengeteg baba van, aki max 20-30 percet alszik egyszerre nappal.

Ha éjjel fent van anyuka 3x és egyszer másfél órát virraszt, akkor napközben 2x 20 perc bekómálástól nem lesz kipihent....

2023. okt. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
93%

Az én gyerekem nappal 30 perceket aludt, azt is babakocsiban tolva vagy rámkötve hurciban. Biztos jól aludtam volna séta közben..


Ha meg kéthetente egyszer elaludt az ágyában akkor roham gyorsan wcztem, ettem, beraktam a mosást és kelt is.

2023. okt. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
18# Na ez az.:D 20 perc nappali alvástól csak úgy szárnyal az ember.:D
2023. okt. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim válasza:
13%

En nem ertem ezeket a 20 perc alvasokat. Nrkem 3 orakat aludt,mindketto. Sot 6 hetig csak enni keltek fel, allandoan az orvost zaklattam,h egesz nap alszik es nem normalis. Azt mondta h az elso 6 het Csiperozsika álma. Ehhez kepest nekem megdobbento, h hany baba nem alszik.

Amugy ne izgasd magad azon,h nem kelsz fel. Egyeni dolog, valaki mellett bombat lehet robbantani. En a korhazban egybilyen novel frkdutem. Orditott a gyerek,csengett a mobil (kint allt a rokonsag) de sem en, sem az apolo szemelyzet nem tudta felkelteni. Pedig rangattuk rendesen vagy 15 percig. Fogalmam sincs mit csinalt a babaval otthon, 3.gyereke volt mar.

2023. okt. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
90%

1. Ha már százszor kel a gyerek és úgy érzem, hogy segítség kell, illetve kb semmit se aludtam éjjel, akkor felébresztem a párom és megkérdezem, hogy most menne-e ő visszaaltatni. Ez kommunikáció épp amikor aktuális és nem reggel cseszem le!!!

2. Igaz nem 4-kor kel a párom, de korán, amikor elmegy, akkor én is kelek, mert a nagyobb gyerek megy suliba. A kicsi is felkel. Én már nem tudok aludni. Nappal csak egyet alszik, akkor jön a mosogatás, pakolás meg minden, mert amikor ébren van, folyamatosan foglalkozni kel vele, mert vagy tépked, vagy valami rosszban sántikál. Igazi kétemberes baba. Nekem ő harmadik gyerek, de túltesz mindegyiken. Szóval nappal nagyon lefoglal, nem tudok aludni, éjjel százszor kel, kb 4-5 órával próbálok túlélni. És nem telik le a “munkaidőm” 12 óra után! Ezért a párom sokszor besegít.

2023. okt. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!