Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Honnan tudtátok hogy Ő az igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtátok hogy Ő az igazi?

Figyelt kérdés

Tudom hogy senki sem tökéletes, vannak fentek és lentek, és szinte minden kapcsolatban kell egymáshoz is csiszolódni. Viszont azért szerintem egy kapcsolatban a lányt ha eljegyzik,majd ki csattan a boldogságtól és ha férjhez megy akkor is a boldogság látszik rajta és biztos a döntésében, hogy azzal az emberrel akarja a jövőt, családot kialakitani. Azonban mi van akkor ha ez nem így van?

Viszonlany jól megvagyunk, de többször is éreztem már azt hogy lehet nem ő az igazi, az akivel én családot terveznék. Van hogy egy ideig tok jól érzem magam vele, de van hogy nem a viselkedese miatt (sosem tervez semmi programot, nem kedveskedik, ha nem szólok rá és "figyelmeztetem" elhagyja magát és hajlamos igenytelenkedni, stb)

Nehéz ezt most így megmagyarazni, átadni nektek, de nem is tudom, én nem biztos hogy örülnék mondjuk egy eljegyzesnek, nem tudom mit mondanék. Lehet úgy érezném hogy valamirol/valakiről lemaradok vagy hogy nem a legjobb döntés. Nehéz. Ellentétes érzések vannak bennem. Tehát valamilyen szinten nem vagyok 1000%-ig biztos Ő benne.

Ti mit gondoltok?



dec. 1. 22:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Ha bizonytalan vagy, akkor neked nem Ő az igazi.

Ettől függetlenül biztos vannak jópáran akik biztosak benne, aztán pár év múlva mégis elválnak.

dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Ha szeretsz valakit úgy igazán, akkor nem fog érdekelni, hogy kikből maradsz ki. Ez az egész "igazi" keresés szerintem csak túlgondolás.

És ha rengeteg igazi van? Akkor hogyan döntöd el?


Szerintem nem szereted ezt az embert. Nem vált fontossá a személye. Tiszteletre is próbálod építeni a dolgokat, de ez zsákutca lesz, mert a másik előbb-utóbb nem lesz tisztelhető. Csak az marad, hogy szeretted-e, vagy nem.

dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Én egész egyszerűen úgy döntöttem (nyilvan amellett, hogy szeretjük egymást), hogy Ő az igazi es kész. Nincs hátratekintés, nincs oldalra tekintetés, nincs mi lett volna ha, a válás pedig nem lehet opcio. Ő is igy dontott es boldogan elunk evek ota. Gondok, hullamvolgyek mindenhol vannak.
dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%

Az életben több igazi is van, ez nem igaz, hogy csak egy igazi van. Emiatt nem kell aggódnia senkinek. Én ezen soha nem gondolkodtam, egyszerűen működtek a dolgok mindig is, most is, és nem ezen jár az eszünk, hanem sok időt töltünk együtt, közös élmények, szex stb. jól érezzük magunkat na, ennyi. Nem tudom, mi kell még a boldogsághoz? :)


Aki állandóan az "igazit" keresi, az elszalaszthat egy csomó lehetőséget, és lehet, hogy akit elszalaszt, az mondjuk pont egy igazi LETT VOLNA.

dec. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, hogy egy embernek több olyan potenciális pár létezik, akikkel boldogan tudnák leélni az életüket (kvázi "igaziak" egymásnak).

Nem gondolom, hogy minden kapcsolatnak sírig kell tartania, de nem tudom hogyan lehet úgy kapcsolatban lenni, hogy nem reménykedsz abban, hogy együtt öregszetek meg.


Az elköteleződés egy döntés. Hogy energiát fektetsz kettőtökbe, hogy vele tervezel. És minden pillanatban így döntesz.

dec. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ki az igazi? Akivel kb 10 evet le tudsz elni aztan szet mentek.. es jon a kovetkezo igazi. Sok igazi van .
dec. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerelmes vagy, amíg szerelmes vagy, csak ő kell. Akkor is, ha egy idióta. A szerelem létrehoz egy szinte eltéphetetlen kötődést, aztán elmúlik, de a kötődés megmarad. Azt a kötelet piszok nehéz meló elvágni. Van aki évek kemény munkájával sikeresen elvágja, de nem megy az olyan könnyen. Szóval ha szerelmes lettél volna valaha bele, nem lennének ilyen gondolataid, érzéseid akkor se, ha már elmúlt a szerelem. Ésszel választottad, de nem szívvel. Pedig mindkettőnek benne kéne lennie.

Persze gazdasági érdekközösséget még alkothattok,a házasság egyik lényege, csak boldog nem leszel.

dec. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Több dolog volt ami miatt tudtam, hogy ő az igazi❤️... :)

-Szerelmes lettem, életemben először( azelőtt maximum fellángolást éreztem más férfiak iránt, amik hetek, hónapok alatt elmúltak. Többet nem.)

- A személyiségünk, az értékrendünk, a humorérzékünk stb, olyan szinten passzol egymáshoz, mint soha senki mással korábban.

-Olyat kaptam tőle az ágyban már a kapcsolatunk elejétől, amit addig soha senki mástól nem.

Soha még csak hasonlót sem éreztem egyik korábbi kapcsolatomban sem, egyszerűen éreztem, hogy csak ő lehet az, és semmi kétségem nem volt.

Majd ha te is megismered azt a bizonyos embert, akkor te is érezni fogod milyen ez.

dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Amugy meg azt hogy ki (volt) az igazi, azt kb a halálos ágyadon tudon csak megmondani.

Mert lehet 5 évig a fellegekben jarsz, még 5 évig "rendes ember, szeretem", aztán meglátsz vakakit, és ugy kap el a szerelem mintha átmenne rajtad egy vonat

dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8: Ezt annyira jó volt olvasni, hogy egymásra talált két ennyire összeillő ember és szerelem is lett... Ilyennek képzelem el én is. Sok és sokféle csalódáson, negatív tapasztalaton voltál már túl akkorra? Idősebbek voltatok már, amikor találkoztatok? Ne haragudj, ha indiszkrét vagyok, nem szeretnék belemászni a magánéletedbe, csak valamiféle kapaszkodót keresek, hogy én miért nem találom, miken kellhet még átmennem, esetleg mennyit kellhet még "öregednem" hozzá. Ez biztos bután hangzik, nem is így működik, tudom, nincs recept, csak már annyira kétségbe vagyok esve.
dec. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!