Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Honnan tudtátok hogy Ő az igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtátok hogy Ő az igazi?

Figyelt kérdés

Tudom hogy senki sem tökéletes, vannak fentek és lentek, és szinte minden kapcsolatban kell egymáshoz is csiszolódni. Viszont azért szerintem egy kapcsolatban a lányt ha eljegyzik,majd ki csattan a boldogságtól és ha férjhez megy akkor is a boldogság látszik rajta és biztos a döntésében, hogy azzal az emberrel akarja a jövőt, családot kialakitani. Azonban mi van akkor ha ez nem így van?

Viszonlany jól megvagyunk, de többször is éreztem már azt hogy lehet nem ő az igazi, az akivel én családot terveznék. Van hogy egy ideig tok jól érzem magam vele, de van hogy nem a viselkedese miatt (sosem tervez semmi programot, nem kedveskedik, ha nem szólok rá és "figyelmeztetem" elhagyja magát és hajlamos igenytelenkedni, stb)

Nehéz ezt most így megmagyarazni, átadni nektek, de nem is tudom, én nem biztos hogy örülnék mondjuk egy eljegyzesnek, nem tudom mit mondanék. Lehet úgy érezném hogy valamirol/valakiről lemaradok vagy hogy nem a legjobb döntés. Nehéz. Ellentétes érzések vannak bennem. Tehát valamilyen szinten nem vagyok 1000%-ig biztos Ő benne.

Ti mit gondoltok?



dec. 1. 22:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

10. Volt több csalódásom is előtte igen. Főleg amiatt, hogy nagyon nem találtam addig az igazán hozzám való párt, meg persze pár csúnyább szakítás is besikerült sajnos. Emiatt sem voltak korábban több éves kapcsolataim, max pár hónap, mert többnyire ahogy megismertem őket picit jobban, hamar rájöttem, hogy nem illünk össze.

De szerencsés vagyok, nem mondanám hogy nagyon idősek lettünk volna mikor egymásra találtunk. Én 24, a férjem alig volt 21 éves akkor. Igaz, mindketten tettünk is érte, hogy társat találjunk, így a sors összehozott minket. 6 hónapon belül megkért, és összességében 1,5 év kapcsolat után össze is házasodtunk.:). Most már a 14. évben vagyunk😊

dec. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11: Köszönöm, hogy megírtad! Ez akkor már egy hosszú és szép közös történet, gratulálok! :) Jó, hogy azok a csúnyább szakítások nem viseltek meg annyira lelkileg, hogy végleg vagy hosszabb időre feladd, illetve hogy tényleg nem voltatok még idősek. Én is nagyjából korotokbeli vagyok, csak még mindig kereső fázisban, és azt hiszem, ilyenkor már nehezebb, noha sosem könnyű igazán... Ugyanez van nálam is, amit írtál, hogy nem találom, akivel eléggé összeillünk vagy ha igen, akkor nem jön az az érzés, így én sem szoktam évekig húzni.

Mit jelent, hogy tettetek a társtalálásért? Hogyan lehet ezt szerinted jól csinálni? Én társkeresőt használok, mert nem járok el olyan helyekre. Igyekszem figyelmesen szűrni, ennek köszönhetően eddig sikerült elkerülnöm a zűrös fazonokat vagy akikkel nagyon jelentős mértékben nem illünk össze. De annyira jól nem tudom csinálni, hogy megtaláljam, akivel kellőképpen passzolunk minden általad említett dologban és szerelem is legyen. Még fellángolás sem szokott lenni. Nem tudom, hogy ez min múlhat vagy hogy hová kellene eljárnom, ha nem társkereső...

dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Közben én azon gondolkodtam hogy mikor szólitottam utoljára szerelmemnek,és lehet hogy már ki se tudnám mondani ezt a szót.
dec. 2. 18:05
 14/15 Senior Séf ***** válasza:
81%
Minden szerelmes ember azt hiszi, hogy Ő az igazi. Aztán a legtöbbről kiderül, hogy felejthető momentuma csupán az életednek. Nem elég ugyanis megtalálni az igazit, meg is kell tudni tartani. Sőt neked magadnak is igazivá kell válnod.
dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

12. Hogy mit tettünk? Csak arra utaltam, hogy nem várt egyikünk sem arra, hogy " majd az élet elénk sodorja", ahogy több barátnőmnek is így lett párja,pl iskolai ismerettség, vagy munka kapcsán ismerték meg egymást. Nekem ilyen pl sosem volt.

Hanem tettünk érte. Konkrétan ugyanarra a netes társkeresőre regisztráltunk, én már fél éve fent voltam mikor ő 2 héttel a regisztrációja után rám írt:). Így ismerkedtünk meg. Sajnos az az oldal már azóta megszűnt egyébként. De biztosan nem lehetetlen 30 -asként sem párt találni. Ne add fel:)

dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!