Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha tudtátok volna előre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudtátok volna előre, hogy a szexuális életetek kuka, akkor is bevállaljátok a gyereket a párotokkal?

Figyelt kérdés
Vagy csak utólag már ciki ezért kilépni, és inkább vissza szoktatok a masztira.

jan. 7. 12:47
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem vállalod be a gyereket, a nőd elhagy és a szexuális életed úgyis kuka lesz.
jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
86%
Ha tudtam volna, hogy egyszer majd elhagy a feleségem, vajon elveszem? Talán nem. És talán sosem lett volna feleségem. Örülök, hogy elvettem, szép évek voltak. Annak örülj, ami volt vagy van, ami pedig nincs, azt próbáld visszaállítani, esetleg megszerezni máshol!
jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
71%

Ha attól kuka lett a szex, mert gyerek született, akkor előtte se működött. Lehet, azért akart szexelni, mert gyereket akart. Most már megvan a gyerek, nem kell a szex sem.

Egyébként nem írtad, mekkora a gyerek. Ha még kicsi, akkor lehet, rendbe jönnek a dolgok. Sajnos a nőkben szülés után termelődik egy hormon, ami miatt nem kívánják a szexet egy darabig. Valószínűleg azért, hogy jobban tudjanak koncentrálni a csecsemő ellátására.

jan. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
3 éves, mióta megfogant, csak elutasítást kapok tőle. Pedig én mindent megtettem, pelenkáztam, altattam, etettem a gyereket, hogy tudjon pihenni, de nem ő már sehogy nem kívánja, értsem meg! 🥺
jan. 7. 13:19
 5/57 anonim ***** válasza:
21%

Előbb estem teherbe, minthogy kiderült volna 🤷‍♀️

(konkrétan az első alkalommal fogant a gyerekünk)

jan. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudná előre az ember hogy valami rossz lesz akk nem csinálja...
jan. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
90%

Kerdezo, valoszinuleg spermabanknak kellettel.

Sok ilyet olvasok itt, sokeves a gyerek (ovodas-iskolas) es mar evek ota nincs semmi. Nem arrol beszelek, amikor terhesen ket hanyas kozott nincs a nonek kedve (mint pl most nekem sem) vagy a szulest koveto egy evben. Hanem amikor mar nagyobb a gyerek.

Van aki egyenesen kijelentette, mostmar megvan a gyerek amit akart, szex kilove. Oldja meg a ferfi maganak a wc-n, meg lapatolja haza a penzt es kesz.

Na ez az egyik olyan eset, amikor valast javaslok. Igy is te leszel a fereg sokak szemeben, de ezt el kell engedni. Gondolom nem akarod szex nelkul leelni a maradek 40(?) evedet. Ha gerinces vagy, felrekurni nem fogsz. A valas az egyetlen ut.

jan. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
89%
Ha semmiképp sem akarsz válni, akkor azt is meglehet csinálni, hogy megbeszéled vele, hogy "oké te nem akarsz szexelni, nekem viszont szükségem van erre az életem teljességéhez, úgyhogy akkor mással fogok szexelni".
jan. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
20%

Férfiként írom.


Ha a nejem a szülés után is csinos marad. Jól főz. Jó anya. Jó háziasszony. És elviseli a baromságaimat. ÉS engedi, hogy csajozzak, akkor simán.


Nem vicc! Miért ne? Ez pont olyan, mintha nem vennéd meg az álom lakásod, csak azért, mert nincs benne szauna és kondiszoba. Miközben a városban van vagy 200, ahová bármikor elmehetsz.

jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
Ne is haragudj, utolsó. Én nem ilyen életre vágytam, vágyom!
jan. 7. 13:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!