Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha tudtátok volna előre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudtátok volna előre, hogy a szexuális életetek kuka, akkor is bevállaljátok a gyereket a párotokkal?

Figyelt kérdés
Vagy csak utólag már ciki ezért kilépni, és inkább vissza szoktatok a masztira.

jan. 7. 12:47
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
40-es: Nagyon pesszimista vagy. A leírt problémák megjelenhetnek, de csak egy eleve gyenge kapcsolatot tudnak szétzilálni. Nem baj, ha nem vágysz gyerekre, nekem sincs, de jobb őszintének lenni magunkkal és bevallani, hogy nem vagyunk anyatípusok, vagy nincs pénz a gyerekre. Egyik se szégyen.
jan. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
19%
#39, senki sem állított olyant, hogy " Kitartani egy nő mellett" balekság lenne, vagy hogy "egy nővel ne lehetne jó nemi életet élni". Viszont vastagon oda sorolom azt amikora férfi felcsap önálló családfenntartónak és finanszírozza a nő babázhatnékját, világ életemben két keresős családmodellben gondolkodtam, ahol az anyai javak előteremtése is KÖZÖS FELADAT, nem vagyok hajlandó a "spermadonor és ATM" szerepet felvállalni soha, semmilyen körülmények között. Szóval persze, az ember nyilván eltartja ahozzátartozóit, ha azok betegek, avgy tanulnak vagy egyéb okból nem tudnak munkát vállalni, de babázást nem finanszírozunk... Szóval a balekság a #35-ös hozzászólás "A "legalapvetőbb férfi működés" pedig ott kezdődik, hogy a jég hátán is előteremtem a páromnak és a gyerekeimnek a fedelet és a megélhetést" részére vonatkozott...
jan. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
#41, hát ja, én férfiként biztos, hogy nem vagyok anyatípus, bár nem hiszem, hogy ezt külön be kellene vallanom...:)))
jan. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:
39. “ Nem a nemi ösztönnel van baj, nagyon is egészséges és férfias, ha egy férfinak erős nemi vágyai vannak.” O dehogynem baj sokaknak. Konkrétan mindennek elmondanak, ha neked fontos a szex!
jan. 10. 05:41
 45/57 anonim ***** válasza:
70%
#44 Kérdező, stimmt. Sajnos egy rakat nő számára a párkapcsolat meg a szex csak egy eszköz az imádott valódi célja, a gyerekszülés felé... úgyhogy miután ezt eléri, a párkapcsolat, és vele együtt a szex is másodlagossá, sok esetben egyenesen zavaró körülménnyé válik számára, pláne, ha ütközik elsődleges céljával a babázásal, az anyasággal.
jan. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
85%

45-ös: Vannak ilyenek, nem is ritkán. Szoktam gondolkodni azon, hogy ezt a hozzáállást mi alakíthatja ki. Szerintem sok családban még ma se halt ki a prűd nevelés. Sajnos sok nőbe belenevelik, hogy a szex olyan "férfias" dolog, nem illik egy "jó kislányhoz". Különösen bigott vallásos családokban gyakori ez a jelenség. Ha az agymosásra elég fogékony a nő, akkor akár frigiddé is válhat.

A másik lehetőség, hogy nem szereti a párját a nő. Ha szerelmes lenne bele, akkor kívánná is. Sokan valóban csak eszközként tekintenek a párjukra. Nem csak a gyerek lehet ilyen cél. Sokszor csak egy jól kereső férj kell nekik. Ebben az esetben az se ritka, hogy élnek nemi életet, csak nem a férjükkel. A férj baleknak kell nekik.

Vannak még az alacsony libidójú nők, akiknek nem nagyon kell a szex. De ezek minek házasodnak meg? Egy apácakolostorban az egyház még el is tartaná őket.

jan. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:
46. Hát szerintem azért, mert a szerelem ma olyan állapot, amire menyországként tekintenek, de a szex meg valahogy elkülönül ettől. É sakkor van az hogy kell a vágyott boldog párkapcsolat, de a fuj fuj a csúnya szex na hát ha azt is akarja a párom, akkor az már nem tiszta szerelem.
jan. 10. 13:55
 48/57 anonim ***** válasza:

47# lehet 20 évesen sokan igy gondolkodnak de egy adott kor utzan es foleg ertelmes nök nem.

és igen a szerelemre én pl.menyországként tekintek és a sexre is mint kiteljesitó tényezője ennek de ne legyen jó és izgis. ez a lényeg .

ha unalmas megette a fene.

jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
de legyen jó és izgis -így akartam.
jan. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
72%

En szerettem szexelni, volt amikor hetente 4-5x szeretkeztem a parommal, annyira kivantam. Aztan masfel evvel ezelott kattant at valami. Utaltam, hogy mindennap iszik, hogy anyagi bizonytalansagban vagyunk es teljesen elternek a nezeteink a megoldasban, utaltam, hogy a volt felesegetol 3 ev alatt sikerult elvalni, ami miatt anyagilag meg nagyobb szarban lettunk (hiaba hitte mindketto, hogy jo otlet huzni a valast, egyedul en tudtam, hogy nem, es tessek..es en vettem fel hiteleket azert, hogy ez meg az ki legyen fizetve)

Na szoval most 9 honapja hazas vagyok, 27 eves es 8 hetes terhes. Es igen, elbasztam az eletemet. Nemcsak hogy a ferjemet nem kivanom, a szexet sem ugy amblokk, massal sem, a maszturbalast sem. Egyebkent elvezem, mindig van orgazmusom, de sosem kezdemenyezek, mert nem hianyzik.

jan. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!