Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha tudtátok volna előre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudtátok volna előre, hogy a szexuális életetek kuka, akkor is bevállaljátok a gyereket a párotokkal?

Figyelt kérdés
Vagy csak utólag már ciki ezért kilépni, és inkább vissza szoktatok a masztira.

jan. 7. 12:47
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:

23#kiről beszélsz?

Van ffibe is ilyen és amikor ezzel szembesülsz csalóddz egy nagyot mert nem ilyennek gondoltad a ffiakat, és elbizonytalanodhatsz magadban

jan. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:

Kedves #29

"Egy éve sem voltunk házasok, ne viccelj...." .... ennek a jelenségnek semmi köze a kapcsolat hosszához, inkább az élethelyzetekhez: férfiaknál tipikus a gyerekszületés, nőknél meg a GYES lejártával a visszatérés a munka világába... aztán mindkét nemnél a munkahelyváltás is ilyen tud lenni...

jan. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
24%
32-esnek: ne próbáld megmagyarázni, más az értékrendünk, nem fogunk tudni egyetérteni....🙂
jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
100%
Kedves #33, szerencsére egymással nem is kell:) Ebben a témában untig elég, ha az ember a saját párjával képes valamilyen egyetértésre jutni...
jan. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
41%

28-as, csak a magad nevében nyilatkozz! Férfiként kikérem magamnak, hogy egy olcsó kis hülyegyerek-mentalitást a férfiakra általánosíts!

Attól még, hogy megállapodtam a párjaim mellett,nem éreztem kevesebbnek magam, sőt. Soha nem éreztem késztetést, hogy csorgó nyállal fűzzem a kolléganőimet, azt érezve, hogy nőnek már nem kellenék, mert apa lettem. Röhej.

Engem arra tanítottak a szüleim és a tanáraim, hogy a FÉRFI a feje után megy és nem a fasza után. A "legalapvetőbb férfi működés" pedig ott kezdődik, hogy a jég hátán is előteremtem a páromnak és a gyerekeimnek a fedelet és a megélhetést és 110 százalékban számíthat rám a párom, hogy nem a farkam után megyek akkor sem, ha nehézségek adódnak.

Ami a hódítást illeti, egy gyenge közepes férfi is le tudja dumálni a nők nagy részéről a bugyit, csak tudni kell, hogy mikor mit szeretne hallani a nő. Vannak fiúk, akik ezt már tizenévesen mesterfokon csinálják, mások meg később tanulják meg, de a nagy nőcsábászok szinte mind ugyanazt csinálják. Hazudoznak, elhitetnek, és ha kicsit is meg van a kémia, a legtöbb nő lépre megy.

jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
30%

Többek között azért sem lesz gyerek, mert jó a szex, és nem akarom szétbrmolni.


Nő vagyok, lehet mázlim lesz a szüléssel, lehet nem, egyik barátnőmet "véletlenül" férj-öltötték,azóta minden aktus olyan, mintha szűz lenne, és plasztikára kell mennie, hogy visszacsinálják, amit az agyatlan doki elb...


Másik barátnőm szétszakadt egy rohamos szülés során, 1,5 éve nem jött helyre, és sorolhatnám.


A szex is egy fontos dolog, de én nem akarok épp pont az a nő lenni, aki tönkremegy a szülésben.

jan. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
56%

36-os: A véletlenül férjöltött barátnő jogosan perelhetné az orvost.

Te meg szerintem túlzottan félsz. Egy szülés normális esetben nem jár azzal, hogy tönkremegy a nő alsó fele. Ha igen, az vagy orvosi műhiba, vagy ritka baleset.

jan. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:

#35, kérdés, hogy a valóságrol akarsz beszélni, vagy az ideáidról... "Engem arra tanítottak a szüleim és a tanáraim, hogy a FÉRFI a feje után megy és nem a fasza után." - csakugyan, mint ha a szüleimet olvastam volna, de ehhez hozzá tartozik, hogy ők még bőven a Horthy rendszerben szocializálódtak és lassan 100 körül lennének... viszont egyet tudomásul vehetnél, hogy a szülői példát kétféle módon reagálják le az emberek, az egyik fele úgy, hogy példának tekinti, a másik fele meg úgy, hogy pont úgy nem akar élni még véletlenül se, mint a szülei. Amit te (meg a Böjte Csaba a férfiaknak szóló intelmei) ideának előadnak, az nekem szimplán balekségnek tűnik, már bocsánat, azokkal a célokkal és ideákkal még mutatóban sem tudok azonosulni...

Annyiból igazad van, hogy úgy kellett volna írnom valóságszerűen, hogy "a férfiak EGY RÉSZE ÚGY GONDOLJA" csak hát láthatóan akinek írtam, annak a párja a férfiak általam elegetett része közé tartozik, nem éppen a kő-konzervatív családmodell rajongója...

"kis hülyegyerek-mentalitást" - ezt meg bocsi, de az 59 évemmel csak bóknak tudom kezelni - ez ugye már bőven az a kor, amikor az ember fiatalabbnak akar látszani és még véletlenül sem idősebbnek..:)

jan. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
38-as: Igaz, hogy az illető nagyon arrogánsan és trágáran adta elő a mondókáját, de tartalmilag sokban igaza van. Nem az a férfi, akit a farka vezet, hanem az, akit az esze és az akarata. Nem a nemi ösztönnel van baj, nagyon is egészséges és férfias, ha egy férfinak erős nemi vágyai vannak. Viszont az a becsülendő, ha valaki tud az ösztönein uralkodni. Kitartani egy nő mellett nem balekság, egy nővel is lehet jó nemi életet élni, sőt, kell is. Ha több ilyen mentalitású férfi lenne, kevesebb válás lenne és több stabil párkapcsolat. Igaz, ehhez kell egy hasonló nő is.
jan. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
86%
#37, a helyzet az, hogy egy szülés számtalan módon meg tud viselni egy párkapcsolatot, aminek csak kis szelete a lehetséges anatómiai problémák... ezen kívül a pár tagjai is kiszámíthatatlan módon megváltozhatnak az új élethelyzettől, megváltozik a kapcsolat dinamikája, megváltoznak a pár körül létező baráti viszonyok, stb. Én sem szívesen kockáztatnám az immáron évtizedek óta jól működő párkapcsolatomat egy gyerekvállalással... és ez nem túlzott félelem, hanem egy egyszerű realítás... ki a fene tenne azért, hogy rosszabb kapcsolatban létezzen, mint jelenleg...
jan. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!