Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti miként oldjátok meg intim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miként oldjátok meg intim életeteket párotokkal, ha együtt laktok pl. szülőkkel, testvérrel, stb? Eljártok valahová, vagy totál visszafogjátok magatokat, elhanyagoljátok?

Figyelt kérdés

Nálunk pl. szobánk egyben a nappalink, melyen keresztül járkálnak gyermekeink szobájukba, de együtt lakunk szülőkkel, akiknek szerencsére van külön szobájuk.

Egyszerű laza szex még megoldható éjjel, de csak halkan és sajnos feszültek vagyunk, mert figyelünk mikor ki nyit ránk. :-( Sajnos az öregek, szinte egésznap otthon vannak. :-( Cikinek tartjuk, és költségesnek, hogy hotelbe menjünk. De lassan rámegy a házasságunk. Egyre nagyobb a kísértés, hogy félrelép valamelyikünk. :-(



2012. máj. 29. 22:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Felnőttként kérdeztem azokról az évekről, mert érdekelt, h mit élt át. Nem kell mocskos részletekig lemenni, attól még, h tabutémáról beszélünk. Anyukám és köztem van annyira jó viszony, h bármiről merünk egymás előtt beszélni. Szexről is.
2012. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
61%
Soha nem értettem az ilyen életvitelt és az ilyen gyerekvállalást.
2012. máj. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%

Jézusom! Nagyon nem szoktam a kommentekre reagálni, de most tényleg minden adandó alkalommal be kell olvasni az embereknek, akik - bármi okból kifolyólag - nem úgy élnek, ahogy mi? Ne már! Itt az egyetlen felmerülő kényelmetlenség, hogy nem költöztek bérletbe vagy vásároltak maguknak házat. Csak tippelni tudok, de szerintem a fiatal házasok legalább fele van ilyen helyzetben, és a fennmaradó részből vajon hányan rettegnek, hogy hogyan élik túl a következő 20 év törlesztést?


Az is érdekes, hogy mi az elején pont abból az okból nem vállaltunk gyereket, mert kis helyen laktunk. És akkor meg azzal b.szogattak minket, hogy mire várunk még? Mert kell a gyerek, mert már a mi korunkban, meg hogy a feleségem kiöregszik.. Jelzem, még a 20-as éveinket tapostuk. Ez hihetetlen!


Az egyetlen dolog, ami miatt a kérdező síránkozik, hogy nem tudnak felszabadultan egy jót kefélni! És én tökéletesen megértem ezt a problémáját, mert (és most bizonyára én is megkapom, hogy milyen szemtelenül szerencsés vagyok) nekünk megadatott, hogy a lakás minden egyes centiméterét kihasználjuk, és ha a falak is megremegnek a hangunktól, a kutya se fogja hallani. De ha belegondolok, hogy lábujjhegyen kéne szeretkeznünk, a kedvem is elmenne az egésztől.


Ehh!.. Nézd már, hogy kirohantam, pedig azt hittem, álmos vagyok..


Kedves kérdező! Szerintem mi is az autós megoldáshoz nyúlnánk ilyen helyzetben, bár nekünk nem jött be, mert túl sokat tököltünk a pozíciókkal, de tény, hogy megvan a maga pikantériája.:)


Ha autó nincsen, akkor jönnek a mezők éjszakánként, jó távol mindentől, bár ehhez környezeti adottságok is szükségesek. Ha ilyen sem jöhet számításba, akkor egy olcsó motelt tudok javasolni, ahová egy-két havonta egyszer eljártok elveszíteni a fejeteket.:) És ha reggel furán néznek rátok, egy elégedett mosollyal kijösztök az ajtón.;)


Lehet, hogy cikinek és költségesnek tartjátok ezt a megoldást, de hidd el, hosszú hetekre feltölt majd.

2012. máj. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%

Régen teljesen normális, elfogadott volt, hogy több generáció együtt él, ma meg majd hogy nem ciki?

Kérdem én miért?

Aki nem örököl, nincs segítsége, az mégis mi a fenéből vásároljon magnak sajt lakást? Ja tegyen félre minden hónapban a havi 75-80 ezres fizetéséből? haha

Vagy amíg össze nem jön egy lakás ára, addig ne szüljön igaz? Mondjuk úgy 60-70 éves koráig? Ha albérletbe mennek, akkor még minimális pénzt sem tudnak félrerakni...ha meg nincs legalább 5 milliód, a bank szóba sem áll veled. Esetleg vegyenek fel 40 évre felelőtlenül hiteleket? Ha mindenki így gondolkodna, hogy addig nem szül, amíg nincs saját lakás , kocsi, félretett pénz, akkor kihalna az ország...vagy már a gyerek is csak a gazdagok kiváltsága lenne.

Nekem pl több 35 körüli ismerősömék direkt kétgenerációs házat vásároltak/építettek, hogy együtt legyen a család, tudjanak segíteni egymásnak. Alul a szülők, felül a fiatalok laknak. Így ha beteg a gyerek, nem kell táppénzre menni a szülőnek, el tud menni dolgozni, ügyet intézni, és tudnak félretenni mondjuk évi 1x-i nyaralásra, ugyanis nem más zsebét tömik albérlet pénzzel.

2012. máj. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ahhoz képest, hogy jó nektek, elég szomorúnak tűnt a kérdés kiírásával egyidejűleg kiírt "De lassan rámegy a házasságunk. Egyre nagyobb a kísértés, hogy félrelép valamelyikünk." Akkor most jó ez nektek vagy nem?
2012. máj. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
mi a szüleimmel élünk a férjemmel, de normálisan van külön szobánk, úgyhogy nincs ilyen probléma... hangoskodni meg nem szoktunk...
2012. máj. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
menjetek albérletbe. :)
2012. máj. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Mi is albérletben kezdtünk 2 gyerekkel.Szó szerint menekültünk a szüleimtől.Amikor már nem laktunk együtt jó lett a szülőkkel a kapcsolat.Ugyanúgy segítettek ha az oviba kellett menni a gyerekért,vagy beteg volt.Nagyon nehéz volt,de 6 évig spóroltunk,hogy hitelt vehessünk föl.

Megvettük az első saját lakásunkat.

2012. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam, hogy nem jövünk ki a szülőkkel. Az ember kompromisszumokat köt az életben. Nekünk ez jutott. Albérletben laktunk mi is míg nem jöttek a gyerekek. De nem vagyunk milliomosok, és keresetünk sem éri el azt a szintet, hogy 2 év együttélés alatt spóroljunk össze annyit, hogy lakást vegyünk.

Magam is azokhoz tartozom, akik nem értik, miért számít cikinek manapság, ha több generáció él együtt. (?) Tabu témává válik ez is, mert vannak, akik leszólják az e-képp élőket. Pedig a fél ország így él, csak lassan nem merik felvállalni a nyilvánosság előtt.


Azok mondják nekünk, hogy ciki szülőkkel együtt élni, akik felvesznek több tízmilliós banki hitelt az épp aktuális jó keresetük miatt, majd nem tudják visszafizetni a kamattal többszörösére növekedett terheket. Hiszen jön a leépítés a munkahelyen, hiszen ők is öregednek és fiatalabbakat vesznek fel helyettük, friss tudással. Jönnek a betegségek, és egyre nehezebben bírják a havi kiadásokat....

Úgy képzelik saját lakásuk van? Nincs, hiszen az a banké, amíg ki nem fizetik! Ha végre mégis kinyögik 20-30 év múlva, akkor talán ráeszmélnek, hogy 1,5-2-szeresét adták érte, mint amennyit ér. És mire eltelik ez a több évtized, addigra épp összeomló félben lesznek remek gyorsépítési technikával felhúzott házaik/lakásaik. Ott állnak majd egy ócska lakással és megdöbbenve veszik észre, hogy felnőtté vált gyermekük közli velük megházasodik és jókora banki hitelt szeretne felvenni jövendőbelijével, mert ciki az öregeikkel együtt laki. (és ezt kitől tanulták, hát szüleiktől)


Tudjátok mit? Már nem is érzem akkora tehernek a felhozott témát. :-) Hiszen ez könnyen megoldható egy kis szervezéssel, egy kis ötletezéssel. Ellentétben az említett banki terhekkel megáldott emberek egyre nehezedő életével. :-)

És mi egy összetartó család vagyunk, szeretjük egymást párommal, szülőkkel, gyerekekkel! És remélem egyszer unokáink felcseperedésénél is ott leszünk mi is! :-D

2012. máj. 30. 22:39
 20/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Tetszik a hozzáállásod!

Úgy veszem ki szavaidból, hogy talán épp rossz napod volt, mikor a kérdésed írtad de ezt leszámítva nincs sok problémád.

Fel a fejjel! Valóban van megoldás mindenre. Mi is sokat beszélgetünk férjemmel ami megoldást szül hamar. Üljetek le és együtt kitaláljátok mi lenne a legideálisabb megoldás mindkettőtök számára.

Mi öcsémmel lakunk együtt, aki szellemi fogyatékos. Nincs választásunk, hiszen nincs senki más számára mióta szüleink meghaltak. Van külön lakásunk, de nem tudunk külön lakni mégsem. Odaköltöztünk a szülői házba hozzá. És ez most ciki? Szerintem nem!

Az élet néha szül olyan helyzeteket, melyeket nem tudunk kikerülni. Ám ettől nem leszünk cikik.

A hitelfelvevők nagy része nem volt igazán rászorulva csak beugrottak a hülye szövegnek, most pedig ők panaszkodnak, hogy utcára teszik őket, hogy beleszakadnak a törlesztésbe. Nem mondom, hogy mindenki, de sokan megérdemlik a pofont amit kaptak az élettől. Az apró betűs részeket, miért nem olvassa a magyar? Talán mert olvasni sem tud a legtöbb atyafi. :-( Nem is tanulunk a hibákból, ugyanis mai napig veszik fel a hiteleket. :-(

Számomra is banki hitelekbe beugró emberek a CIKI-k :-))

2012. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!