Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem nem akar engem és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem akar engem és a picit?

Figyelt kérdés
A férjemnek sajnos eléggé gyerekes még a felfogása. Amit tetőz még az is hogy egyedül nevelkedett testvér nélkül és a szülei elváltak. Mind a két szülő jó anyagi helyzetben van, tehát megkapott és megkap mindent amit csak szeretne! ez bizonyos szempontból nagyon jó, másrészt nagyon rossz. én mindég is szegényebb életet éltem. meg volt mindenünk, de azért kuporgatni és dolgozni kellett! Sajnos semmit nem tud értékelni abból kifolyólag, hogy minden az ölébe pottyant eddig! kocsi, legújabb telefonok, most családi ház. nincsenek kitűzött céljai, tudja éppen hogy akar dolgozni, de várja hogy anyukája vagy apukája elintézze neki. de dolgozni sem szeret, inkább csak a számítógép előtt ülni és játszani. édesanyámnak amikor segíteni kell, az is nagyon megeröltető a számára, pedig csak fűnyírás vagy éppen fa pakolás az amit kért tőle. Édesapámat 2 hónapja veszítettük el, itt maradtunk anya, én és húgom egy nagy családi házban, amit nem tud fenntartani édesanyám egyedül, eladni nem tudjuk, mert vevő az nincs, nem tud minden munkát elvégezni. ha a férjem nem segít akkor nekem kell. én 34 hetes terhes vagyok. amikor teherbe estem, mondtam neki, hogy nem kötelezem arra hogy vállalja a felelősségeket amik egy pici babával járnak, de én nem vagyok képes elvenni egy életet, hiába nincsen még semmim, mindent meg lehet oldani csak akarni kell! én így gondolom. aztán úgy döntött hogy velem marad és vállalja a picit! De mégis azt érzi, hogy én belekényszerítettem ebbe a helyzetbe, hogy én döntöttem az ő sorsa felett, pedig ez nem így van! csak az a baj, hogy amikor beszélgetünk és én a megerősítésére vágyom, akkor ezt a fejemhez is vágja! ami nagyon rosszul esik!! miért gondolkodik így? hogyan tudnám megértetni vele, hogy az életben mik azok a dolgok amiket értékelni kellene? nagyon rosszul esnek ezek a dolgok és nagyon tanácstalan vagyok, hogy mit kellene tennem!! segítsetek!!

2012. jún. 19. 13:30
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
tényleg nem egy 16 éves fiúról beszélünk, hanem a férjemről!
2012. jún. 19. 14:34
 22/30 anonim ***** válasza:
78%

Nade emberek... a férfi is épp olyan lehet, mint egy 16 éves. Alá tud írni egy papírt(házasság), letolhatja a gatyát(gyereknemzés). Mindettől függetlenül nem tud normális férjként és apaként viselkedni. Magára vessen, aki egy felelőtlen embertől várja a felelős viselkedést...


Ez kb olyan lenne, mintha hozzámennék egy agresszív állathoz, aztán őt hibáztatnám, amiért megver. Ha belém szorult annyi önbecsülés és racionalizmus, akkor nem fogok csodát várni valakitől, aki nem képes rá.

2012. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
56%

Itt nem a baba a probléma, hiszen házasságban előbb utóbb jönni szokott, na most előbb jött. Gratulálok. Anyagilag is hál'Isten nem okoz nagy gondot. Itt a férjed hozzáállása a probléma. Igazából szerintem egy semmirekellő lusta dög. De ez az én véleményes és pusztán az általad leírtakra korlátozódva alkottam.

Én írtam neked fentebb, hogy mást nem tudsz:

reménykedni, hogy a gyerek megváltoztatja elválni vagy (és ezt eddig nem írtam) beletörődni, hogy ő ilyen és ilyen is marad.

2012. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
nekem is a hozzáállásával van gondom! de ez tényleg ilyen vagy megváltozik vagy nem. majd kiderül! hát nem tudom!! nagyon reménykedem benne hogy igen! egyszer mindenkinek benő a feje lágya nem?
2012. jún. 19. 14:46
 25/30 A kérdező kommentje:
de ezek szerint csak annyit tehetek, hogy várok.......
2012. jún. 19. 15:06
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktak megváltozni. Ez egy olyan jellemvonás, ami nem változik idővel. Sajnálom, de nem érdemes reménykedned.
2012. jún. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán miért házasodtatok össze? Előbb meg kellett volna várnod, hogy felnőjjön, majd aztán összekötni vele az életed. Nem pedig hozzámenni, aztán majd remélni hátha egyszer benő a feje lágya. Eléggé buta dolog volt. Tanácsolni nem tudok semmit. Számíthattál rá, hogy ez lesz. Nem mondom, hogy válj el tőle, de én biztos nem tudnék egy ilyen emberrel élni..nemhogy hozzámenni.
2012. jún. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

le vagyok döbbenve, hogy vannak még olyan nők, akik azt hiszik, h meg tudnak változtatni bárkit is.

lehet, hogy fiatal vagyok a magam 24 évével, de az előző 2 kapcsolatomban rájöttem, hogy senki nem lesz egyik napról a másikra olyan, amilyennek én szeretném. mindkét kapcsolatban voltak olyan dolgok, amik nekem nem fértek bele, búcsút vettünk egymástól. alapvetően egyik srác sem volt különösebben faxfej, de olyan dolgokban különböztünk, amiben nem tudtunk konszenzusra jutni.

a párom, akivel együtt élek, tudom, hogy nem tökéletes ember, de sokat beszélgettünk már a gyerekvállalásról, jövőről, és egyeznek az elképzeléseink, tehát tudom, hogy vele lehet tervezni. el tudjuk fogadni egymás apróbb és nagyobb hibáit, ettől működőképes a dolog.


annyit tudok neked tanácsolni, hogy csodát ne várj. lehet, hogy a férjed 10 év múlva is ilyen lesz, viszont mivel te jobban akartad ezt a babát, ezért duplán felelősséggel tartozol érte. én sem vagyok az abortusz híve, a körülményektől függetlenül lehetsz jó anya. csak nagyon oda kell tenned magad, hogy a gyereketek normálisan tudjon felnőni.

2012. jún. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
ha elvett feleségül akkor a családodat is segíteni kell, nem csak téged vett el, de kapott 1 új családot. A saját szüleit nem segíti? szomorú ha nem. Fel kell nőnie, nem tudom hány éves, de szégyelhetné magát.Annyit tudsz tenni hogy apránként rábízol dolgokat, hogy csinálja meg, és a házimunkát is osszd fel ,és neki is meg kell azt. csinálni.
2012. jún. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Na, mi lett vele?
2013. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!