Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is megalázó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is megalázó, derogáló a honatyák hozzáállása hozzánk nőkhöz, vessetek pillantást az alábbi mondatokra, ennyit érnénk mi nők, mi a véleményetek, sok magyar férfi gondolkodik hasonlóan?

Figyelt kérdés

Elhültem, megsemmisültem. Ha nektek van most okosabb hozzászólásotok, kérlek osszátok meg.


[link]



2012. szept. 11. 18:29
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

Kedves TOMAtm, ez egy kérdés, de mi köze van mindehhez a családon belüli erőszakhoz? Mert a napirendi téma elvileg ez volt. Ahogy társadalompolitikai témákban elhangzik az a szó, hogy "nők", máris gondolkodás nélkül jön a "szüljenekgyereketmertazadolgukésfogyamagyar". Pedig a családon belüli erőszak nemcsak nőket, hanem gyerekeket és férfiakat! is érint.

A kérdésem persze nem csak neked szól, hanem a tisztelt honatyáknak is, sőt, főleg nekik.

2012. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
86%

# 21


És ott a pont.

2012. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
70%

mondjuk úgy h .....


- a Föld jelenleg túl népesedet

- szerintem tök természetes h az emberi faj valahogy lereagálja ezt

- másik ott ahol magas a csecsemő halandóság ott mindig is többet fognak szülni a nők

- ha a férjek kapnának annyit h el tudják tartani szépen a családot akkor lehet h sok asszony maradnak inkább otthon a gyerekekkel de most itt erre nagyon kevés családban van lehetőség

- ez a kijelentés nem állja meg a helyét, nem azért bántalmaznak egy nőt mert nincs gyermeke itt más dolgok vannak a háttérben (nem mennék bele mert hosszú)

- az h fogy a magyar népesség nem kirívó dolog az összes fejlett nyugati országban ez a helyzet


szal durva volt ez a kijelentés de én nem a politikai pártot nézném hanem az adott embert aki ezt mondta

2012. szept. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
16-os hímsovinista, ha az olyanokon múlna a világ sorsa, mint te a nők még tanulni sem tanulhatnának, csak gyereket szülhetnének és nevelhetnének, kiszolgáltatva a férfi társadalomnak. Ha pl. Marie Curienek sem lett volna joga tanulni, akkor lehet nem fedezte volna fel azt, ami talán téged, vagy a jövőben a gyerekeid életét mentheti meg, a te típusod megfosztja a nőket az egyenjogúságtól, holott csak annyit kérünk mi nők, hogy ugyanazok a jogok illessenek, meg, mint a férfiakat, érted, nem többet, csak ugyanannyit. Nézz utána hány tehetséges női tudós, felfedező élt, él a világban, akiknek sokat köszönhetünk. Marie Curie pl. 2 Nobel-díjat is kapott nő létére, abban az időben, amikor még nem voltak igazán nők az egyetemeken, egész egyszerűen, mert nem volt joguk ott tanulni, Amerikában a feketék előbb kaptak szavazati jogot, mint a nők, a nők is azért érték el, hogy szavazhassanak, mert pár bátor nő vette a fáradtságot és éhségsztrájkba kezdett, még azután is, hogy bebörtönözték őket, nem azért, mert feministák voltak, nem, hanem ami nektek férfiaknak alapból járt és nem kellett megharcolnotok, azért a nőknek küzdeniük kellett. Az IQ-ban is megmutatkozik, hogy a férfiak nem okosabbak, mint a nők, tehát biológiailag, evolúciós szempontból a nők is képesek olyan mértékben használni az agysejteket, mint a férfiak. Nem irigylem a feleséged, barátnőd, ha van.
2012. szept. 11. 19:56
 25/43 TOMAtm ***** válasza:
25%

kedves kérdező.nem vagyok hímsoviniszta,csak leírtam a véleményemet.van barátnőm és boldog kapcsolatban élünk.nálunk - akár hiszed akár nem - egyenlőség van,mindent meg tudunk beszélni és nincsenek problémáink.szerintem nagyon örülnél ha ilyen férjed/barátod lenne mint amilyen én vagyok.a fröcskölődő kommentedet nem tudom máshoz hasonlítani mint amikor a négerek az amcsi filmekben mindent magukra vesznek,kitekerve értelmeznek mindent csakhogy az ő nyomorúságos fordított világuk legyen a központban.

kicsit próbáld meg érteni is amit írtam,ne csak mocskolódj ismeretlenül.én vállaltam a nevem a kommenthez.

2012. szept. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit fuznek hozza, hogy vannak torzsek ma is, ahol a nok harcolnak, vadasznak, mig a ferfiak otthon trecselnek, keramiaznak. Igy az evolucios kifogasok sem fogadhatok el, mert mig a mi europai tarsadalmunkban es tortenelmunkben a nok voltak/vannak elnyomva, addig mashol pont forditva van, es megis remekul mukodik a torzs. En rakkutato leszek (jo uton haladok) es a jo Isten vedje meg azt, aki az utamba all, vagy szulesre kenyszerit, pusztan azert, mert no vagyok.
2012. szept. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
93%
A nő dolga a szülés. Oké. Végülis az őskorban is így volt. De akkor a férfiak legyenek szívesek egy szál gatyában vadászni, fát vágni és kunyhót építeni a vadonban. Akkor majd lehet jönni azzal, hogy a nő meg szüljön gyereket halomra.
2012. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 TOMAtm ***** válasza:
21%

kedves rákkutató hölgy.

Kínok neked sok szerencsét,sikerüljön amit elterveztél.Ha neked ez okoz örömet,nem pedig a család,nekem semmi bajom ezzel.egyszerűen arra világítottam rá h a 'fejlettebb' országokban az ilyen karrierépítő nők nem szaporodnak,nem adják tovább a jó génjeiket,mert lefoglalja őket a munka.Akik szaporodnak azok az alacsonyabb képességekkel rendelkezők,szóval jó eséllyel mire idősebb főorvos leszel kolompár ronaldó(itthon) és abdul musztafa(külföldön)lesz a beteged.ezt nem én találom ki hanem ezek a számok amik ismertek.a francia születési arány a legalacsonyabb európában: 0,7.a német 0,8 mi azt hiszem 1 körül vagyunk(2 alatt fogy a nép,1 alatt pedig 60-80 éven belül kihal).

2012. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

Én annyit kérdezek, amit a másik kérdéshez is beírtam:


Ha a nő nem dolgozik csak gyerekeket szül otthon, vagyis csak a férfi visz haza fizetést, abból hogy a kurvä életbe tud felnevelni 5 gyereket?


És ennek mi köze a családon belüli erőszakhoz? A családon belüli erőszak mióta függ a megszült gyerekek számától?

2012. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
20:44 ja, ha meg otthon marad szülni, akkor lehet hogy te, barátnőd, vagy gyereked fog majd egyyszer meghalni rákban, amit lehet, hogy ő gyógyított volna meg.
2012. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!