Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is megalázó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is megalázó, derogáló a honatyák hozzáállása hozzánk nőkhöz, vessetek pillantást az alábbi mondatokra, ennyit érnénk mi nők, mi a véleményetek, sok magyar férfi gondolkodik hasonlóan?

Figyelt kérdés

Elhültem, megsemmisültem. Ha nektek van most okosabb hozzászólásotok, kérlek osszátok meg.


[link]



2012. szept. 11. 18:29
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
38%

Nincs tisztelet a másik iránt. Hiába van több nő, több a férfi fogyatékos ember (pszichopata, autista, szkizofrén, apsenger szindrómás), ezért több nőt kínoznak otthon.


Az egészséges embereknél pedig az alholol, drog vált ki erőszakot, illetve az eldojtott feszültség, amikor a pár semmit nem csinál ,csak lesi egymást. Ezáltal egymáson vezeti le a dolgokat. Sajnos.


Hiába van sok gyerek, aki erőszakos, az erőszakos marad is. Viszont ez a női önmegvalósítás... komolyan mondom, sok magányos harmincas már visszasírta az emancipáció előtti időke,t csak legyen valakije.

2012. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

A harmincasok nem azért vannak egyedül, mert önmegvalósítottak, hanem, mert nagyon magasak az igényeik, amit a férfiak nem tudnak teljesíteni. Komolyan mondom, össze-vissza beszéltek hülyeségeket az ok-okozati összefüggésekről.


A harmincas egyedülálló nők ha annyira elkeseredettek az egyedülállóságuk miatt, akkor rengeteg férfi közül választhatnának, csakhogy nekik túl magasak az elvárásaik.

2012. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Szülök 4-5 gyereket 30 éves koromig ha:

- 2 millió lesz a gyes

- a társadalom nem nézi le a háztartásbeli nőket

- biztos leszek benne hogy visszavesznek a munkahelyemre

- a férjemmel szerelemben élünk és nem egy erőszakos állat (az ilyen nem fog megváltozni akkor sem ha egyedül van és akkor sem ha 10 gyerekkel)

- tudom hogy annak az 5 gyereknek lesz hely egy jó ovodában

- a férjemet nem rúghatják ki bármelyik nap


MAGYARUL SOHA.


Inkább teperek mint állat, tanulok 23-24 éves koromig, megpróbálok külföldön elhelyezkedni, és boldog leszek ha 35 éves koromra lesz két gyerekem és egy normális férjem és nem csak nem halunk éhen, de viszonylag jól élünk.


L21

2012. szept. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

"a társadalom nem nézi le a háztartásbeli nőket"


Azokat (is) nézi le akik nem szülnek. Szóval erről ennyit. Valamiveol valakinek mindig baja lesz.

2012. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Ennyit a honatyákról.
2012. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
TOMAtm de gondolom, te sem akarod, hogy a barátnőd 5-6 gyerekkel örvendeztessen meg... Szerintem a gatyád rámenne, hogy ne haljatok éhen, akármilyen jól keresel...
2012. szept. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak annyit, hogy férfi vagyok és a ti, nők nevében kikérem magamnak ezt a mocsadék hozzáállást amit a honatyák tanúsítanak! Szerintem még száz éve is felkapta volna a fejét erre sok ember nemhogy most! Nesze neked konzervatív KDNP! Ott rohadjon meg az összes a félszázalékos pártjában! Nem is értem hogy lehet ekkora hangja, hogy lehet ilyen szócső egy ilyen mikrométernyi támogatottságú párt?? Csak mert ezek a gondolatok főleg ott születnek meg!
2012. szept. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
78%

Én is nő vagyok, én is egyetemre járok és nagyon valószínű, hogy én sem szülök 5 gyereket, pedig stabil kapcsolatban élek 5 éve. DE!

TOMAtm-nek akár tetszik akár nem abban, amit ír igaza van. Nem keverném ide a családon belüli erőszakot, nem gondolom, hogy gyerekszám függvénye, hogy kit ver a férje és kit nem. De amit ír az igaz. A nyugati országokban, köztünk nálunk is lassan nem azok vállalnak több gyereket, aki potenciálisan a saját gyerekéből is az ország színvonalának, megítélésének, népének megfelelő kultúrájú embert nevel majd fel. Ezen lehet vitatkozni meg kiabálni az emancipációról, ez tény. Azaz való igaz, hogy míg egy átlag francia pár 2 gyereket nevel mondjuk fel, addig a betelepülők(legyen az török, arab, akármi) 4et mondjuk. Ez idehaza is pont így van. Egy átlag magyar család(direkt írom így, hogy átlag) elgondolkodik már a harmadik gyereken is, addig a cigány nem fog. Mint ahogyan én tagja vagyok egy önkéntes felajánló körnek, a rászorulók nagy része úgy kezdi a levelet, hogy van 4 gyerekem, most várom az ötödiket(konkrétan olyan is volt, hogy 6 gyereke van, jön a hetedik, de nincs se fűtés se villany). Ők szülnek SOKAT, mert egyszerűen a fogamzásgátlás nem ismert vagy nem is akarnak és be sem látják, hogy talán nem kéne több, ha az előző 6 is éhezik. És ő a 7 gyerekéből pont, mint egy diplomás/szakmás átlag szülőpár ugyanolyan értékrendekkel rendelkező gyereket nevel majd fel, mint amilyen ő maga. A cigányok ugyanez, lehet szajkózni az integrálódást, de ott vannak a finnek, akik 50 év után beszüntették a roma integrációs programot, mert azt mondták elnézést, de ennek semmi értelme.

Könnyen lehet, hogy mire az én leendő 2 gyerekem iskolába megy majd a 30 főből 15 cigány vagy külföldön mondjuk 15 török. És naná, hogy nem fog tetszeni, mert nem fognak integrálódni és tegye fel a kezét, aki szeretne egy átlag török vagy cigány vagy akármi más, bevándorlásban jártas nép szintjén élni. És ez borzasztó nagy probléma ám, még ha nem is foglalkozunk vele. Nem mi szívjuk ezt meg, akik itt most írunk, hanem a gyerekeink meg az unokáink, de nem csak itt, hanem Angliában is meg Franciaországban is, a németeknél szintén.

Ez nem hímsovinizmus, ez sajnos tény. Túlnépesedünk ez igaz, de nem a fejlett népek, azok pont eltűnőben vannak. Senki sem a maga 5 gyerekével menti meg a világot, de ez társadalmi szintű gond.

A linkelt mondatokkal nem értek egyet, az erőszakokról főleg nem nyilatkoznék, de az, hogy nagyon sok nő/férfi nem vagy alig vállal gyereket a karrier, tanulás stb miatt vissza fog ütni.

Szét lehet szedni azt, aki ezt leírja, de ez a tényeken nem változtat.

2012. szept. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Oké elismerjük, hogy ez igaz. De és akkor mi van? Mindenki erőszakolja a vágyait és akkor is szüljön 10 gyereket ha semmi kedve hozzá?
2012. szept. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
egyetértek azzal, hogy szép és jó dolgo lenne a gyerekszülés és a nagycsalád...csakhogy a mai Magyaroszágban ez egyszerűen lehetetlen. Még saját lakáshoz sem jutnak a fiatalok, nincs munka, vagy kevés a fizu..bizonytalan minden. Így NEM lehet csak úgy potyogtatni a gyerekeket...ez a helyzet.
2012. szept. 12. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!