Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is megalázó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is megalázó, derogáló a honatyák hozzáállása hozzánk nőkhöz, vessetek pillantást az alábbi mondatokra, ennyit érnénk mi nők, mi a véleményetek, sok magyar férfi gondolkodik hasonlóan?

Figyelt kérdés

Elhültem, megsemmisültem. Ha nektek van most okosabb hozzászólásotok, kérlek osszátok meg.


[link]



2012. szept. 11. 18:29
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
38-as részben igazat adok neked amit írsz a roma integrálódásról, meg, hogy ők szülnek, ha kell, ha nem, a magyarok meg egyre kevesebbet és ez ki fog ütközni később a jövő generációinál, csakhogy azt kellene belátniuk a honatyáknak, hogy fejletlen gazdaságtól, létbizonytalanságtól, munkanélküliségtől nem fog meg jönni a kedve a pároknak a gyerekvállaláshoz, először teremtsék meg a feltételeket, aztán pattogjanak, de hogy várhatnak el tőlünk bármit is, ha ők sem tesznek semmit értünk. A másik pedig, majd én szülök, ha úgy gondolom, vagy ha kedvem van, de nekem senki ne mondja meg, hogy hol a helyem és mi legyen a célom, majd én eldöntöm. Én például egy betegségben szenvedek gyerekkorom óta és életem nélkül szednem kell gyógyszereket, genetikai betegség, tehát öröklődhet, nem biztos, hogy jó lenne tovább örökíteni a géneket, másrészről meg én nem vagyok gyerekpárti túlságosan, nem kötnek le a gyerekek és nem is olvadok el tőlük, egy bőven elég lenne.
2012. szept. 12. 07:05
 42/43 A kérdező kommentje:

Hopp, túl gyorsan írtam, javítok.

*nem fog megjönni a kedve

* életem végéig szednem kell gyógyszert (nem nélkül)

2012. szept. 12. 07:08
 43/43 anonim ***** válasza:

38as vagyok.

Nézzétek, ez egy kétélű dolog, mint egy önrontó kör. Egyre kevesebb a gyerek, egyre kevesebb az aktívan dolgozó és egyre több az, akit ezek az aktívan dolgozók tartanak el. Tehát a gazdaság állása részben azért is ilyen, mert idehaza dolgoznak 3 millióan és élnek 10 millióan. Nyilván ettől a kormányok elhibázott gazdasági döntései nem válnak semmissé, de jelen pillanatban ezzel a gyerekvállalási kedvvel mi előbb eltűnünk, mint a cigányok. És momentán az lényegtelen, hogy ki miért nem vállal(nincs kedve, betegség, karrier, akármi) vagy alig vállal, gyakran csak egyet. Jómagam sem szülök azért 10 gyereket, mert valaki azt mondta vagy mert fogyóban vagyunk, sőt, még 5öt sem, nem erről van szó. Ez a dolog nem egyének szintjén érvényesül, hanem társadalmi szinten. Nem egyvalakinek kéne 10et, hanem átlag magyar családoknak 3at, nyilván mindezt örömmel és anyagi biztonságban. De alapvetően a kedv nincs meg és igenis tény, hogy a női karriervállalás a legtöbb esetben eleve akadálya a nagyobb családnak. Ez abszolút nem jelenti azt, hogy szerintem egy nő ne tanuljon, csak szüljön, sőőőt(magam is tanulok), de ez tény. Engem nem érint meg minket nem érint, mert az én életemben már valószínűleg engem nem befolyásolnak ezek a változások, de az elkövetkező 2 generációt fogják. Fiatalokkal is foglalkozok szabadidőmben, nézzetek körül, hogy a többségükből milyen minőségű felnőtt kerül ki...Mert se idő, se pénz, se semmi nincs adva. És bizony ott ül az elsősök között a 3-4-5 cigánygyerek, akit egyrészt mi tartunk el másrészt akinek semmi kötelezettsége, semmi érdeke és egyre nagyobb küzdelem, hogy lehessen tanítani a másik 25 gyereket. Ez a mai magyar valóság nagyon sok helyen és ugyanez megy külföldön.

Személy szerint senki sem rontotta el, és az sem segítene azonnal, ha mostantól mindenki szülne, amennyit bír, de a mi gyerekeink és főleg az ő gyerekeik már bőven fuldokolni fognak a mi viszonyainkhoz képest putri népek alatt. Lehet mondani, hogy szemét vagyok, de őszintén, itt bárki is pl hozzámenne egy segélyből élő cigányhoz? Nem.

Tehát lehet beszélni a női mivoltunkról és igaza is van minden nőnek a jogait illetően, ezt sosem vitatnám, de azért lássuk meg a mondatokban megfogalmazott igazságot, akármennyire is bunkó. És megint mondom, nem a családon belüli erőszakra gondolok, mélységesen elítélem és kegyetlenül büntetném.

2012. szept. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!