Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is megalázó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is megalázó, derogáló a honatyák hozzáállása hozzánk nőkhöz, vessetek pillantást az alábbi mondatokra, ennyit érnénk mi nők, mi a véleményetek, sok magyar férfi gondolkodik hasonlóan?

Figyelt kérdés

Elhültem, megsemmisültem. Ha nektek van most okosabb hozzászólásotok, kérlek osszátok meg.


[link]



2012. szept. 11. 18:29
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
84%

Miről beszélsz?

Több sikeres, vállalkozó női ismerősömnek van családja.

2012. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%

# 10


Jah, aztán meg ne sírj, hogy csak te tartod el a családot...meg hogy a nőknek csak pénz kell.

2012. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%

Arról ugye nem is beszélve, hogy most a szívemhez-agyamhoz kapok, hogy nőként hol a helyem - férjhez megyek, aztán lebabázok, kapásból ötször egymás után.

Aztán öt gyerekkel fogok az utcára kerülni, mert ha a párom erejét megfeszítve dolgozik, se tudna eltartani - nemhogy öt...! De lassan már egy gyerekkel sem, ha nem dolgozom...


L/20

2012. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%

# 10

Még annyit, hogy kíváncsi lennék, szemébe mernéd e mondani ezt egy doktornőnek, aki épp kezel, vagy rokonságod nőtagjainak...

2012. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
62%

Akkor lehet, hogy én vagyok a kivétel, engem nem botránkoztat meg.

Elolvastam, szánalmas, aki hülye haljon meg. Hol érdekel engem pár gyökér véleménye?

Eddig is tudtunk, hogy rengeteg férfi így vélekedik. Mi változott azzal, hogy ez most le is van írva? SEMMI!


Ne bosszankodjatok ilyesmiken.

2012. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 TOMAtm ***** válasza:
15%

a nő dolga nem az h dolgozzon hanem h szüljön és nevelje!!! a gyerekeket.

Azokban a nyugati országokban(brüsszel még női-kvótát is bevezetne)ahol a nők 2 generáció óta egyenértékűnek gondolják-nevelődnek magukat egy férfi munkaerővel(karrierista-nőtípus),az 'őslakos'(németajkú,francia,angol stb.)nép ROHAMOSAN fogy.Franciaországban évek óta az első 5 helyen amit a született gyerekeknek adnak ARAB nevek vannak.mert a francia nők karriert csinálnak,nem pedig szülnek.

Hát akkor hajrá!!nemsokára feketék és arabok országa lesz az öreg Nyugat-Európa.Ha ezt szeretnétek itt csak nyugodtan(de nem kell aggódni ezt itt máshogy oldják meg,itt a cigók szülnek 10 gyereket,a magyar meg nem válal egyet sem mert nem tudná felnevelni úgy ahogy megérdemelné egy gyermek).

2012. szept. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
Azért talán azoktól a(z elvileg) tanult, művelt emberektől, akikre rá lett bízva az ország vezetése, többet kéne elvárni.
2012. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, a nők legyenek már nők, és maradjanak otthon, meg szüljenek gyereket.

De akkor a férfinak is férfi kellene legyen és tartsa el a családot.

2012. szept. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

15-nek


Engem azért döbbent meg, mert nem a többi "pasinak" van lehetősége ezen változtatni, hanem a "drága honatyáknak".

Akik szerint teljesen rendben van, hogy időnként elcsattan egy-egy pofon, időnként akkor is van szex, ha csak az egyik fél akarja, és időnként kicsit agyonvernek egy nőt (minden hétre jut egy). Nem olyan érdekes ez.


A nőnek a konyhában a helye, vagy a paplan alatt, és vagy szül, vagy nyugodtan agyon lehet csapkodni, mert másra nem jó.

Hát mi vagyok én, elletős tehén?!?!


Mi az, hogy nekem nem jár a tisztelet a férjemtől, amíg nem potyogtatok ki egy focicsapatra való gyereket?!?!


Ezzel a mondattal ráadásul a hozzáértését is megcsillogtatta, remekül felkészült a témából.

Pont az anyagi függés (nincs miből megélni kettő-három-hat gyerekkel, nincs hová menni a gyerekekkel, nem tud enni adni a gyerekeknek, nem tud kivenni albérletet, nem kap munkát, stb... ) az oka annak, hogy rengeteg nő tűri a bántalmazást, és tehetetlen, ha változtatni akarna a sorsán.

Nincs munkája, nincs jövedelme, nem elég arra, hogy eltartsa a gyerekeit, és sok gyerekkel és/vagy kisgyerekes anyaként nem is kapkodnak a munkaadók utána.

Ilyenkor jön a "csak a gyerekek miatt vagyunk együtt/tűröm az egészet".


Azért örülök neki, hogy számukra ez szóra sem érdemes probléma, és ilyen egyszerű megoldani.

A lényeg, hogy most még könnyebb kirúgni a kismamákat, a kisgyerekest, mert úgyis a konyhában a helye.

A karrier meg a nők 60-80%-nak nem más, mint robotol éhbérért, hogy ki tudják fizetni a számlákat.

2012. szept. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

# 10


Mindig azon megy a szájtépés, hogy mert a mai nők így "elromlottak", stb.


Sok férfi ismerősöm 30 évesen is otthon lakik, nem azért mert nincsen pénze, hanem mert kényelmes, ott van a mama, aki mos, főz, takarít rá munka mellett, rezsibe persze nem száll bele.

De ezt persze el lehet nézni...

2012. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!