Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy nyitott házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nyitott házasságban szerintetek el lehet várni a férjtől, hogy míg a felesége terhes/babázik addig ő se szexeljen mással?

Figyelt kérdés
Ha van köztünk egy megállapodás, hogy nyitott kapcsolatban/házasságban élünk, akkor most kérhetek tőle ilyet? Vagy ez nagyon "hisztis"? Eddig nekem is jó volt így, de most hogy egy darabig (terhesség alatt, majd kisbabával) csak vele leszek, nem akarom, hogy ő mással is legyen. Ez elvárható? Vagy önzőnek fog nézni, hogy pont most jövök elő ezzel?

2013. márc. 19. 09:50
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/204 anonim ***** válasza:
64%
Oké, nem kell hinned.
2013. márc. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/204 anonim ***** válasza:
39%

Jó semmi gond! Biztos nem láttál még gyereket! Mikor szülsz?

Bent lesz veled a férjed vagy akkor is más elfoglaltsága lesz?

2013. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/204 A kérdező kommentje:

Képzeld láttam már gyereket. Unokaöcséink is sokat vannak nálunk.

4 hónap múlva szülök, nem akarom, hogy bent legyen a szülésnél, de kint fog állni.

2013. márc. 19. 14:37
 94/204 anonim ***** válasza:
70%

ja, már a szülést is elképzeltem. kijött a gyerek, férj késve, de megérkezik.

"Bocsi drágám a késésért, Kati ma nagyon nehezen "ment el" ;)"

2013. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/204 anonim ***** válasza:
39%
Figyuzzatok! Egy gyerek szerintem erősebb kötelék, mint a házasság. Ezt a férj is érzékleni fogja, keres egy olyan nőt, aki még teljesen független, nincs gyereke, azt csinálhat mellette, amit akar. Szerintem egy olyan pasi, aki nyitott házasságban akar élni, nem igazán vágyik gyerekre. A gyerek választópont lesz köztetek. Biztos, hogy akarja a párod ezt a gyereket? Mennyire kiváncsi rád terhesen, érdekli a gyerek fejlődése, odafigyel rád? Lehet csak úgy belement a dologba, hátha nem lesz gyerek. Hát, nem tudom, de én azt mondom hogy a pasi a nővel max. a gyerek 2 éves koráig bírja ki, aztán lép oda, ahol nincs gyerek, nem kell foglalkozni a gyerekkel, élheti továbbra is nagyvilági életét!
2013. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/204 anonim ***** válasza:
35%

Persze,gondolom az unokaöcséid éjjel-nappal a melleden lógnak, és te gondoskodsz rólunk a nap 24 órájában...

A férjed meg nem akar bemenni, mi? Mindig a könnyebbik végét fogja meg a dolgoknak!

2013. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/204 A kérdező kommentje:

Azért nem hinném, hogy mindenkit megcsalnak. De én is azt tapasztalom, hogy rengetegen járnak félre a másik tudta nélkül, vagy úgy hogy sejti/tudja, de tűr, mert függ a másiktól valamilyen téren. (én szerencsés helyzetben vagyok, ha el akarnám hagyni el tudnám)


Egyébként amit mi csinálunk az nem megcsalás

2013. márc. 19. 14:40
 98/204 anonim ***** válasza:
60%
Ha a férjednek olyan fontos lenne, akkor ezt, hogy nem találkozik mással, ő ajánlotta volna fel...és nem neked kéne ezen agyalni!
2013. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/204 A kérdező kommentje:

Ő már korábban is akart gyereket, én a munkám miatt vártam


Én nem akarom, hogy bemenjen. Szerintem semmi köze hozzá, hogy én vérben tocsogok...

2013. márc. 19. 14:41
 100/204 anonim ***** válasza:
57%
szerencsés helyzetben vagy?? :D :D neked tényleg semmi eszed??
2013. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!