Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy nyitott házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nyitott házasságban szerintetek el lehet várni a férjtől, hogy míg a felesége terhes/babázik addig ő se szexeljen mással?

Figyelt kérdés
Ha van köztünk egy megállapodás, hogy nyitott kapcsolatban/házasságban élünk, akkor most kérhetek tőle ilyet? Vagy ez nagyon "hisztis"? Eddig nekem is jó volt így, de most hogy egy darabig (terhesség alatt, majd kisbabával) csak vele leszek, nem akarom, hogy ő mással is legyen. Ez elvárható? Vagy önzőnek fog nézni, hogy pont most jövök elő ezzel?

2013. márc. 19. 09:50
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/204 anonim ***** válasza:
67%

áruld már el nekem légyszi, h ha szeretsz vkit (állítólag te szereted a férjedet, amit egyébként erősen kétlek), akkor minek kell ágyba bújni mással? egyáltalán nem szereted őt, sztem azt se tudod h mi az a szerelem, a szeretet, és a TISZTELET. kitaláltátok magatoknak ezt a baromságot, legyen. de kérdem én h minek ebbe az egészbe egy gyerek?? h fog felnőni? képzeld már el: egy szép vasárnapi napon együtt ebédeltek 3an, boldogság, nevetés. apuka ebéd után puszit nyom a gyerek arcára, meg a tiedre "ma későn jövök, Jutkával találkozom". Erre te: "Jó szórakozást drágám! Én meg lehet, hogy áthívom Petit". Majd odafordulsz a gyerekhez: "Kicsim, a mai délutánt a barátodéknál töltheted, örülsz?"

Átgondoltad te ezt?? Bár eléggé hülye kérdés volt ez tőlem, hiszen nem úgy tűnik h lenne bármennyi eszed.

2013. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/204 A kérdező kommentje:
Nincs olyan, hogy milyen sűrűn. Mikor hogy. Volt egy egy fél évig senkivel, volt hogy féléves "viszonyom" volt. Férjemnek szintén. Szerintem egy hagyományos házasságban is tudja a másik hogy a férjének/feleségének van valakije, én is érzem, ő is érzi. Nem jelekből, hanem mert ismerjük egymást, tudatalatti dolog. Ritkán beszélünk róla.
2013. márc. 19. 13:58
 83/204 A kérdező kommentje:
:) Na ilyen nem lesz, ne aggódj. Most sincs. Nem egy hülye vígjátékban vagyunk, ne így képzeljétek már! Diszkréten el lehet intézni. Ti mindig mindenről beszámoltok a gyereknek? Hogy mit csináltatok éjjel, esetleg milyen fura szokásaitok vannak?
2013. márc. 19. 14:01
 84/204 A kérdező kommentje:
A szerelem kérdésre pedig annyit, hogy nekem a szex nem egyenlő a szerelemmel. Persze más vele lenni. De nem jobb/rosszabb, csak más. A szex az csak egy dolog. Nem tudom megmagyarázni. Nekem az nem függ össze azzal, hogy szeretek valakit. Egy egyszerű vágy. Minthogy fagyit kívánok, van hogy csokit, van hogy vaníliát. Persze egy egy sarkosított hasonlat.
2013. márc. 19. 14:04
 85/204 anonim ***** válasza:
71%

"tudja a másik hogy a férjének/feleségének van valakije, én is érzem, ő is érzi. Nem jelekből, hanem mert ismerjük egymást, tudatalatti dolog. Ritkán beszélünk róla."


Itt a gond. Ti is érzitek tudat alatt, hogy van valaki, a gyerek is fogja. Hogy ez később okoz-e gondot nála, az bejósolhatatlan.

Lehet, hogy semmit. Lehet, hogy amikor kiderül számára az egész (mert előbb-utóbb ki fog), akkor kiakad, megundorodik az egésztől vagy tőletek. Lehet, hogy totál természetes lesz neki, ha egyszer ebben nő fel, és majd kamaszkorában vagy fiatal felnőttként iszonyatos pofonként éli meg, ha valaki nem tartja természetesnek a párhuzamosan futó viszonyokat.


A család, amit ti is alkotni fogtok, nagyon-nagyon összetett rendszer (egyben elég sérülékeny is), és a nemiség elképesztően fontos dolog benne. Nem lehet csak úgy a szőnyeg alá söpörni, hogy "úgysem a gyerek előtt csináljuk". Naná, hogy nem, de ettől még a szexuális nevelés elsősorban példaadással kezdődik. (Nyilván nem a pózok bemutatásával. ;)

2013. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/204 A kérdező kommentje:

Valahol igaz amit írsz aztán mégsem. Mi érezzük egymáson, mert ez a "dolgunk" Házasok vagyunk, ismerjük egymást ilyen téren. A gyerekkel teljesen más lesz a kapcsolatunk, máshogy fogunk egymáshoz kötődni, máshogy fogjuk egymást ismerni.

Példát tőlünk lát majd ebben is igazad van. De ezt az oldalunkat nem fogja látni. Attól még láthat majd itthon szeretet, gyengédséget, ez lesz a "minta". Hogy olyannal legyen majd akit szeret, akivel elfogadják egymást. Én mást nem is akarok tanítani a szerelemről.

2013. márc. 19. 14:17
 87/204 anonim ***** válasza:
57%
Jó reggelt! Egy kisgyereknek százszor érzékenyebb radarjai vannak, mint nekünk felnőtteknek!
2013. márc. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/204 anonim ***** válasza:
57%
A gyereknek nagyon sok furcsa dolog fel fog tűnni!
2013. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/204 anonim ***** válasza:
56%

Akarsz vagy sem, kénytelen leszel.

Még mindig nem érted, hgy a gyerek hajszálpontosan le fog venni mindent. Ha mást nem, azt, hogy valamit kínosan elhallgattok előle. Ettől még csinálhatjátok így, csak légy tudatában, hogy majd pár év múlva iszonyú okosnak kell lennetek...

2013. márc. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/204 A kérdező kommentje:
Nem hiszek ebben. Ha mégis gond lesz akkor újragondoljuk, de nem hinném, hogy a gyerek ebből bármit érzékelni fog. Ha zavarna valamelyikünket ez az élet akkor azt érezné. De akkor nem is lennénk együtt, úgyhogy nem lenne gyerek sem.
2013. márc. 19. 14:24
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!