Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy nyitott házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nyitott házasságban szerintetek el lehet várni a férjtől, hogy míg a felesége terhes/babázik addig ő se szexeljen mással?

Figyelt kérdés
Ha van köztünk egy megállapodás, hogy nyitott kapcsolatban/házasságban élünk, akkor most kérhetek tőle ilyet? Vagy ez nagyon "hisztis"? Eddig nekem is jó volt így, de most hogy egy darabig (terhesség alatt, majd kisbabával) csak vele leszek, nem akarom, hogy ő mással is legyen. Ez elvárható? Vagy önzőnek fog nézni, hogy pont most jövök elő ezzel?

2013. márc. 19. 09:50
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/204 anonim ***** válasza:
65%
de szánalmas életed van. szerencsétlen gyereket sajnálom.
2013. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/204 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a kérdezőt a pasija jól behintáztatta ezzel a nyitott házassággal, ő meg belement, mert másképp nem tarthatta volna meg a pasit. Gondolta, inkább így, minthogy lelépjen. A kérdező meg bemagyarázta magának, h ez mennyire jó.

Úgy látszik, mégsem olyan szupi gyerekkel ez a felállás. Ha megszületik még rosszabb lesz. Míg te egész nap kimerülsz a szoptatás-fejés-altatás-pelenkacsere körforgásban, és még ott az éjszakázás, hiába mehetnél már kandúrozni, nem fogsz bírni. Hónapokig nézheted majd, ahogy a férjed otthon készülődik a randijára,fürdés-borotválkozás-parfüm-jókedv, majd órákig emésztheted magad, h ő most épp egy nálad sokkal jobb nővel van, majd hazaérve kielégülten zuhan be az ágyba, te meg nekiállsz tehetetlenségedben hisztizni.

2013. márc. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/204 anonim ***** válasza:
51%

Időként felnézek erre az oldalra és olvasgatok. Hogy miért fogalmam sincs. Elképesztő hogy az emberek milyen szinten képesek egymásnak esni. Mint az állatok.

Nekem sem tetszik ez a fajta házasság. Nem élnék így. Ugyanakkor én nem látom be miért olyan nagy bűn ez?! Mi lesz "szerencsétlen" gyerekkel? Tényleg ez a kérdés ma amikor minden második szülő idegbeteg, ennyi az alkoholista, féltékeny, társfüggő és még sorolhatnám ember? A gyerekek olyan szinten vannak megnyomorítva már kiskoruk óta (rátelepedéssel, semmibevevéssel, mindenért kiabálással), hogy én nem hinném azt, hogy ha a nyitott házasságban élők gyerekei tényleg sérülnek, akkor fel fognak tűnni ezek a gyerekek az átlag között. Ha pedig csak ennyi úgymond a hibájuk, de szépen nevelik a gyereket, akkor nem hinném, hogy gond lesz.


Én egyébként még arra lennék kíváncsi hogyan alakul ki egy nyitott házasság? Hogyan beszélik meg ezt a felek?

2013. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/204 anonim ***** válasza:
85%

Nem, nem várhatod el tőle. Ebbe te anno belegyeztél. Bár nekem fura, hogy ha két ember szereti egymást, miért akarnak nyitott házasságban élni. Ha így akarnék élni, nem megyek hozzá a pasihoz, hanem élettársként együtt vagyunk.

A gyereknek azért nem mindegy, milyen a szülők mentalitása.

2013. márc. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/204 anonim ***** válasza:
75%
ezen az oldalon mindig rájövök h mennyi buta felnőtt ember létezik. szomorú.
2013. márc. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/204 anonim ***** válasza:
0%

" minden második szülő idegbeteg, ennyi az alkoholista, féltékeny, társfüggő és még sorolhatnám ember"


Mi a garancia arra, hogy a kérdezőék nem elégítik ki bármelyiket a kettő felsoroltak közül? Egyébként a gyereket iderángatnihülyeség, de az ellenérvek is azok.

2013. márc. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/204 anonim ***** válasza:
26%
57, hálistennek te elég okos voltál, és kitűnő válazst adtála kérdésre.
2013. márc. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/204 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy biztos, hogy a férjed a gyerek apja?:) Hú, ez nagyon kemény!
2013. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/204 A kérdező kommentje:

Pár dologra válaszolnék


Nem csak azért nem akarok mással lenni, mert nem tetszem magamnak, ez csak az egyik oka. Inkább azt mondanám, hogy ez a gyerek tényleg kettőnkről szól és nem akarok addig mást míg a szívem alatt hordom.


Nem hinném, hogy az az otthonülős, slampos anya leszek, nem leszek "hátrányba". Ez megint olyan dolog ami a gyereket nem érinti. Nem mindegy egy egyévesnek, hogy a barátnőmmel kávézok vagy randizok?


Nem tudom lesz a monogám kapcsolatunk valaha, lehet 60-70 évesen már egymással sem lesz kedvünk :) Addig meg ki tudja hogyan alakul.


Egyébként nem ő erőltette rám. Soha nem voltak hosszabb távon monogám kapcsolataim, kivéve az első kapcsolatomat. Vele viszonylag fiatalon ismerkedtem meg, 25 évesen.


Hogyan alakult ki? Más komoly kapcsolatom nem volt, max egy évesek. Azokban ez ilyen kimondatlan dolog volt, vagy olyan kevés ideig tartott (fél év), hogy nem merült fel bennem az, hogy mással is kellene. A férjemmel már ismertül egymást, tudtam hogy az előző kapcsolata is ilyen volt, így tisztáztuk már az elején, hogy ezekből nem lesz gond, ugyanazt gondoljuk a szexről.

2013. márc. 19. 13:03
 60/204 A kérdező kommentje:

Ismerem a védekezés fogalmát. Tudom, hogy mostanában divatos "véletlen" teherbeesni, de ennél több eszem van.


Nem mondom, hogy tökéletes szülők leszünk. De ha lesznek hibáink akkor nem ez lesz az. Szerintem mindketten nyugodt természetűek vagyunk, már nagyon vágytunk egy kisbabára. Ő is imádja az unokaöccseit, sokat vagyunk velük, tetszik amit kihoz belőle egy gyerek:) SZerintem nagyon jó apa lesz.

2013. márc. 19. 13:06
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!