Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy nyitott házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nyitott házasságban szerintetek el lehet várni a férjtől, hogy míg a felesége terhes/babázik addig ő se szexeljen mással?

Figyelt kérdés
Ha van köztünk egy megállapodás, hogy nyitott kapcsolatban/házasságban élünk, akkor most kérhetek tőle ilyet? Vagy ez nagyon "hisztis"? Eddig nekem is jó volt így, de most hogy egy darabig (terhesség alatt, majd kisbabával) csak vele leszek, nem akarom, hogy ő mással is legyen. Ez elvárható? Vagy önzőnek fog nézni, hogy pont most jövök elő ezzel?

2013. márc. 19. 09:50
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/204 anonim ***** válasza:
63%
Na,ha ez a kérdésed,miért nem ezt tetted fel? Minek hozzá az egész életedet ide kirakni,hogy céltáblája legyél mindenkinek? Ha a feltett kérdésedre érdekelne a válasz,nem válaszolgatnál itt mindenféle személyeskedő kérdésre! Egyébként a nyakamat tettem volna rá,h a férjed gondolta ki,hogy legyen nyitott kapcsolat! Te meg belementél,hogy megtartsd! Tipikus! És a vége is az lesz! Gyerek,már jönnek benned a kételyek,ha megszületik, ez csak t öbb lesz. Apa megunja a gyereksírás,éjszakázás,büfi,pelus kombot,és megy is mást felszúrni! Te meg maradsz egyedül egy kisgyerekkel! Már ha nem vagy egyedül most is...
2013. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/204 anonim ***** válasza:
67%

"pont most amikor mi sem leszünk annyit együtt, hogy ne legyen mással, míg én babázok."

Pont ez az. Inkább veled tölthetné azt az időt, amit mással tölt, hiszen úgysem tudtok majd olyan sokszor együtt lenni.

2013. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/204 A kérdező kommentje:

73

Kérlek idéznéd amit írtam, hogy én is értsem :)

2013. márc. 19. 13:38
 74/204 A kérdező kommentje:

"Ha ezt választottam, nekem is ez jó hosszabb távon is, akkor most felesleges azt kérnem tőle, pont most amikor mi sem leszünk annyit együtt, hogy ne legyen mással, míg én babázok"


Így szólt a mondatom. Nem kell belőle kiragadni pár szót, hanem összességében értelmezni.

2013. márc. 19. 13:40
 75/204 anonim ***** válasza:
42%

Látod! Az eredeti kérdésedtől már régen fényévekre vagyunk!

Te pedig bőszen válaszolgatsz a magánéleti kérdésekre...nem is az érdekel téged, amit kérdésben feltettél, hanem önigazolást keresel! :)

2013. márc. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/204 anonim ***** válasza:
32%

Egyébiránt erre gondoltam:

"Most komolyan: Mi az undorító ebben ahogy élünk? Miért baj az, hogy én nem hiszem, hogy a szerelem-szex összefügg?"


Hogy valójában ezt a kérdést akartad feltenni!

2013. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/204 anonim ***** válasza:
73%

Ha lesz egy kevés szabadidőd, akkor a férjed nem veled lesz, hanem egy másik nőt fog dugni.

Bizony, szerintem is egyre kevesebbet fog otthon lenni, mert a gyerek éjjel is 2-3 óránként kelni fog. Míg ő bulizik, csajozik, te babázol. A babázással nincs is semmi gond, csak egy házasság nem így működik. Te meg fogod hamar unni, hogy nem fog veled annyit foglalkozni. Nem szép dolog, míg te pelenkát cserélsz, etetsz, éjszakázol, addig ő a nőihez jár. Jézusom, még kimondani is nehéz, hogy neked ez természetes egy házasságban. Írhatod, hogy a párod, nem ilyen lesz, de ilyen lesz, azért akarta a nyílt házasságot!

2013. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/204 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van! Belementem abba, hogy válaszolgassak, pedig nem a kérdésemre feleltetek. Jogos :) Befejezem, csak zavar, ha támadnak, és próbálom megértetni magam, nem kimagyarázni, csak elmondani a mi nézőpontunkat. Hülye szokás :)
2013. márc. 19. 13:51
 79/204 anonim ***** válasza:
69%

Ezt én is kérdezni akartam, s nem rosszindulatból: Nem lesz rossz érzés, hogy amíg te otthon vagy a babával, ő más nőkhöz jár?

Egyáltalán milyen sűrűn fordul elő nálatok az, hogy mással vagytok együtt? Tudtok róla amikor a másik épp másnál van?

2013. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/204 anonim ***** válasza:
35%

Na, látod! Hol láttál olyat, hogy valaki,aki biztos a dolgában azt bizonygatja, hogy már pedig neki ez így jó, ezért, ezért, és ezért...sehol...

Nem vagy biztos magadban! Vagy inkább a férjedben!

2013. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!