Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy nyitott házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nyitott házasságban szerintetek el lehet várni a férjtől, hogy míg a felesége terhes/babázik addig ő se szexeljen mással?

Figyelt kérdés
Ha van köztünk egy megállapodás, hogy nyitott kapcsolatban/házasságban élünk, akkor most kérhetek tőle ilyet? Vagy ez nagyon "hisztis"? Eddig nekem is jó volt így, de most hogy egy darabig (terhesség alatt, majd kisbabával) csak vele leszek, nem akarom, hogy ő mással is legyen. Ez elvárható? Vagy önzőnek fog nézni, hogy pont most jövök elő ezzel?

2013. márc. 19. 09:50
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/204 A kérdező kommentje:
Egyébként meg egyik "kategóriába" sem esünk bele! Féltékenyek biztos nem vagyunk:) Ettől függetlenül még elronthatunk dolgokat.
2013. márc. 19. 13:07
 62/204 anonim ***** válasza:
66%

"Tudom, hogy mostanában divatos "véletlen" teherbeesni, de ennél több eszem van."


Erre rá tudok cáfolni! Lehet vannak olyanok, akiknél úgy van, ahogy te gondolod. Viszont nem egy családot ismerek, ahol védekezés mellett lett terhes a nő.

Pl. a volt szomszédoméknál is ez volt. Házasságban is éltek már, volt 1 gyerekük. Várni akartak még a másodikkal, gumival védekeztek.S gondolom kiszakadt(nem vették észre) a gumi, de terhes lett a nő. S még mielőtt leírod őket, intelligens, értelmes házaspárok.


S ez csak 1 azokból, akik védekezés mellett estek teherbe.

2013. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/204 anonim ***** válasza:
41%
nehogymár védjétek ezt a ... nőt!! ilyenkor szégyellem h nő vagyok. undorító viselkedés.
2013. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/204 A kérdező kommentje:

Még sosem szakadt ki gumink. Lehet van erre tényleg példa, de nagyon ritka lehet. És észre lehet venni, csak oda kell rá figyelni.

35 vagyok, 17 éve élek szexuális életet, érdekes módon akkor lettem terhes amikor úgy döntöttünk jöhet. Pedig a férjemmel sosem húztunk gumit, csak gyógyszerrel védekeztünk. Amire amúgy szintén oda kell figyelni, mert ezer kiskapu van.

2013. márc. 19. 13:18
 65/204 A kérdező kommentje:
Most komolyan: Mi az undorító ebben ahogy élünk? Miért baj az, hogy én nem hiszem, hogy a szerelem-szex összefügg?
2013. márc. 19. 13:19
 66/204 anonim ***** válasza:
93%

Hát ebben tényleg az a gond, h míg te a gyerek születése után is otthon nyomod a 0-24-es ipart, vajon elviseled-e, hogy a férjed épp nyíltan mással kefél, és mással vacsorázik szép étteremben, míg te otthon a gyerekét/gyereketeket eteted 3 óránként büfi foltos pólóban. Persze tudom én h igényes vagy, de hidd el, az első 6 hónap még annál is fárasztóbb lesz, mint ahogy rémálmaidban megálmodtad. A férjed meg... hát kicsit kevesebbett alszik, vagy nem is otthon alszik, hanem az éppen aktuálissal. Végülis ott nem bőg a gyerek... Önmagában még elhiszem h működhet egy ilyen kapcsolat, de egy csecsemővel elég egyoldalúvá válhat. Vagy néha lepasszolod a gyereket apának, és mész máshova dugni. Ezzel meg az a baj, h a terhességgel, szüléssel megváltozik a prioritás is- normál esetben- és nem ez lesz a legfőbb gondolatod.


Őszintén mondom, nem tudom, h működhet ez így, de nagyon érdekel...

2013. márc. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/204 A kérdező kommentje:

Értem amit írsz. De az anyák szerintem pár hónapig amúgy is kicsit ki vannak vonva az életből. Persze nem szó szerint, de tudom, hogy más lesz. Eleve kevesebb társasági élet, nem fogok dolgozni stb. Minden változik egy kicsit. Ez is.

Egyébként már teljesen meg vagyok győzve róla, hogy hülyeség lenne ezt kérnem (ennyi értelme lett a kérdésfeltevésnek). Ha ezt választottam, nekem is ez jó hosszabb távon is, akkor most felesleges azt kérnem tőle, pont most amikor mi sem leszünk annyit együtt, hogy ne legyen mással, míg én babázok.

2013. márc. 19. 13:30
 68/204 A kérdező kommentje:
A másik az, hogy tudom, hogy az elején a kevés szabadidőmet inkább a férjemmel vagy a barátaimmal akarom majd tölteni. De idővel azért nem leszek már annyira lekötve (úgy gondolom az első kb. fél év lesz húzósabb). Aztán már ha nem lennénk nyitott házasságban akkor is lennének külön programjaim. Barátnőimnél is ezt látom, hogy ilyenkor már nincsenek lekötve, pár órára ki tudnak szakadni a gyerek mellől hetente (nem azt mondom, hogy ezt arra fogom használni, hogy keressek valakit. Sosem futottam senki után, csak ha alkalom volt rá éltem vele. Lehet ezt is sokan félreértik)
2013. márc. 19. 13:33
 69/204 anonim ***** válasza:
42%

4 hónapos a lányom, összesen 5 hét maradt ki a szexből.

Szülés előtti napon is szeretkeztem a férjemmel, rá 5 hétre már együtt voltunk, igaz nem volt gátmetszésem, nem véreztem.


Pár hetet mindenki kibír, még többet is. Ettől függetlenül azt mondom, ha már nyitott kapcsolatban éltek (bár én ezt nagyon ellenzem), nem várhatod el a férjedtől, hogy ő se lépjen félre míg te nem tudsz mással hetyegni.


És amúgy igaza van pár előttem szólónak, hiába nem a gyerek előtt élitek a nemi életetek, ez akkor is borzalmas példa neki.

Mert a gyerek nem hülye, érezni fogja, hogy valami nincs rendben.

2013. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/204 A kérdező kommentje:
:) De mi nincs rendben? Mit fog érezni? Ezt magyarázza már meg nekem valaki!
2013. márc. 19. 13:36
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!