Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kiderült, hogy a férfi akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a férfi akivel randizgatok nős. Természetesen szakítottam, de nem tudom, elmondjam-e a feleségének? Ti elmondanátok? Feleségek, ti akarnátok tudni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 20:33
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám el.


Randiztam egy pasival akit társkeresőn ismertem meg.első randink után pár nappal felhivott a feleség Hogy én ki vagyok.Valószinű furcsa volt a férje telojában az idegen szám.Mondtam neki csak egy ismerős és ezzel le is akartam zárni a témát mikor elkezdett anyázni,meg minúsithetetlen hangon beszélt velem.Ekkor döntöttem úgy hogy kipakolok,de még akkor is én voltam a dög aki megkörnyékezte a férjét.Mérgemben megadtam a társkereső cimét és a férje niknevét ahol egyértelmüen le volt irva hogy egyedüálló és társat keres,ha érdekli a dolog nézzen utánna és letettem a telefont.

Másnap irt a férfi hogy köszi hogy lebuktattam és otthon áll a bál.

Magamtól nem szóltam volna,de végülis nem tettem semmi rosszat és nehogymár az én anyámat szidják.

2013. máj. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
85%

erről beszéltem az elején.

jó esélyel a kérdező lesz a dög.

nem csak a nő a hibás (a feleség) de a ferfi is. azonban mindketten a kérdezőre kenhetik a szart a saját felelősségük felvállalása helyett. mert ha erre képesek lennének akkor ki se alakul ez a helyzet.

2013. máj. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
92%

Én azt mondom, ne tudasd a feleséggel, de hallottam már olyat, hogy egy szerető borított és a feleség nem ellenséget látott benne, hanem "sorstársat". Találkoztak is, mindketten szidták a férfit, végül válás lett belőle, a feleségnek épp ez a bizonyíték kellett ahhoz, hogy végre képes legyen lelépni a nőkre állandóan vadászgató férje mellől.

No de nem ez a jellemző, úgyhogy inkább hallgass és felejtsd el az egészet.

2013. máj. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
Én is szeretném tudni és mindegy, hogy a férjem kivel csal meg, a lényeg, h megtette.Ha a nő rád haragszik meg az az ő butasága.Sajnos vannak olyanok, akik tök idióta módra gondolkodnak, mert úgy nevelték őket, hogy egy férfi ha félrelép az megbocsátható és természetes dolog.Szerencsére ismerek egy pár rendeset is.
2013. máj. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim válasza:
92%

Velem megesett egyszer, hogy telefonon beszéltem egy lánnyal,aki randizott az akkori párommal. Már nem emlékszem pontosan ki hívott kit,mert 10 éve volt és többször is megcsalt az említett pasi.A lényeg, hogy tök normális hangon beszéltünk,sosem a nőket hibáztattam..És hasznos is volt a beszélgetés,megtudtam, hogy nem csak gyenge volt az ember és néha engedett a kísértésnek, hanem direkt kereste az alkalmat, sok regje volt társkeresőkön,és miközben én pár napot havonta vidéken dolgoztam,ő otthonra szervezte az együttléteket.Persze rossz volt ezeket hallani, de így tovább tudtam lépni.

Mint írtam, nem a nőket okoltam,de egyetlen esetben igenis kiakadtam..amikor terhesen csaltak meg és az illető hölgy tudott is erről. Milyen nő az akiben ennyi betyárbecsület sincs?

A lényeg, hogy nem tudhatod hogyan gondolkozik a feleség. Részemről,nem szeretem a hátam mögött történő dolgokat,ha a pasi úgy gondolja hogy nyitott a kapcsolatunk,akkor abba legyen már nekem is beleszólásom hogy ezt így én akarom-e vagy sem. De tény, hogy jobb ezt a pasitól hallani,nem a harmadik személytől.

2013. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
54%

Sanszos, hogy te is kapnál a férj mellett, szóval inkább hallgass.



A pasi meg úgyis lebukik.

2013. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!