Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kiderült, hogy a férfi akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a férfi akivel randizgatok nős. Természetesen szakítottam, de nem tudom, elmondjam-e a feleségének? Ti elmondanátok? Feleségek, ti akarnátok tudni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 20:33
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
10%
Nem segítés ez! - sunyi bosszúállás. Megtép és a beledet tapossa ki a feleség.
2013. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
3%
Nem. A nők mindig tudják ha megcsalják őket, max nem néznek vele szembe. Mikor még fiatalabbak voltunk egy barátnőm került ilyen helyzetbe, szólt a feleségnek, ő volt a k.rva hogy tönkretette az életét, mert botrány volt belőle a feleség meg szégyellte hogy mindenki megtudta, hisz onnantól nem tudta homokba dugni a fejét. Engem is megcsaltak egyszer, volt mellettem pár hetes viszonya az expáromnak. Én is éreztem, csak szembesítenem kellett vele vallott is. Így most már okosabban, mint anno azt mondtam az unokahúgomnak aki nemrég került ilyen helyzetbe hogy hallgasson. És neked is ezt mondom.
2013. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
67%
Persze, hogy el kell mondanod neki. Aggódnod sincs miért. Akik annyira óva intenek, azok olyan férfiak, akik szintén megcsalják a feleségüket és most jól beszartak, hogy lehet, hogy pont valamelyiküket buktatod le. :D Ne is foglalkozz velük! :)
2013. máj. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
31%

Megmondom őszintén, én nem akarnám tudni. Amiről nem tudok, az nem fáj. Sok férfit ismerek aki csalja a feleségét, elmondásuk szerint szeretik, de a többség a szex mennyiségével nincs megelégedve, így azt "pótolják" máshol. Ettől függetlenül még lehetnek egy boldog család otthon, csak épp a férj máshol keresi a testi örömöket. Tudom, ez így durván hangzik, de csak tételezzük fel, hogy a férfi aki randira hívta a hölgyet egyébként jó apa, dolgozik és mindent megad a gyermekeinek (ha vannak) és a feleségének is, viszont nincs mindennel megelégedve ezért az ösztöneire is hallgat néha...Na most ez a hölgyike szépen bejelenteni a feleségnek, aki lehet, hogy nem akarná tudni és tönkretenné az egyébként jól működő családot. Mert lehet, hogy most ilyen a pasi, de ki tudja, talán idővel megváltozik... Anyósommal beszélgettem nemrég és megkérdeztem, megbocsátaná -e apósomnak ha félremenne. Olyan választ adott amin először felháborodtam, aztán átgondoltam...

Azt mondta, hogy amíg szereti őt és a gyerekeket ha akadna is olyan eset, hogy enged a kísértésnek, Ő megbocsátaná. Azt mondta minden férfi vágyik más nőre olykor-olykor, akkor van baj ha már bele is szeret egy másik nőbe, mert akkor ott tényleg vége a kapcsolatnak.

Ez elég merész válasz, de van benne igazság. Hány olyan férfi van aki bár nem megy félre, de nem is része a családnak, nem foglalkozik a gyerekekkel, a feleségével sem, esetleg iszik is, vagy csak simán agresszív... Ettől én egy fokkal jobbnak érzem azt a verziót, ha olykor-olykor elcsábul de a család az első és azért mindenre hajlandó. Persze nagy a szám, hiszen nem tudom én hogy élném meg ezt, de nekünk is jó a kapcsolatunk, boldogok vagyunk, a férjemnek a kislányunk a mindene. Ha most esetleg lennének alkalmi kapcsolatai, amit én ezidáig nem vettem észre, inkább nem akarnék tudni róla...Soha többé nem érezném azt a boldogságot amit most. Többé nem lennénk már olyan család...

2013. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
2%
Tévedsz, 34-es, de hát te mindent tudsz. Biztos, hogy a szertőt gyűlöli meg a feleség, aki szereti a férjét.Pont. Azonkívül elég ostobának kell lenni egy nőnek, hogy nem jön rá,a férfi nős.
2013. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
100%
35-ös vagyok. Ne haragudj de miért lenne ostoba a nő? Nyilván ha randira hívja és esetleg azt mondja egyedülálló, miért kellene paranoiás módon azt gondolnia a nőnek, hogy de biztos házas? Lehet, hogy csak néhányszor találkoztak és ezt követően derült ki...
2013. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
0%
79 igen értelmes választ írt. És egyre biztosabb vagyok, hogy a rengeteg válás, gyerek tönkretétel nem lenne ,ha lennének piroslámpás házak. Kell. A szeretők ezt a hiányt pótolják, nagyon rosszul.
2013. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 A kérdező kommentje:
És akkor nyilván olyan piroslámpák házak is kellenének, ahol pasik várják a kielégítetlen háziasszonyokat, ugye?
2013. máj. 22. 22:38
 39/56 anonim ***** válasza:
32%
Köszönöm kedves 38-as, de tudtam, hogy le fognak pontozni. De sajnos ez az igazság. Én sem akartam elfogadni, sokáig gyerekes módon toporzékoltam, de attól még el kell fogadni, hogy a legtöbb férfi életében legalább egyszer enged a kísértésnek és félrelép. Bennem nőként is vannak olykor-olykor ilyen vágyak, csinosnak gondolnak a férfiak meg elmondásuk szerint szép is vagyok, gyakran bókolnak, udvarolnak...Amikor volt egy fél éves mélypont a házasságomban gyakran megfordult a fejemben, hogy mi lenne ha... Csábított a gondolat. Lehet, hogy ha olyan helyzetbe kerültem volna, megtettem volna... Biztos, hogy utána megölt volna a lelkiismeretfurdalás, de néha az ember fölött győzedelmeskednek a vágyai...Ettől még szeretheti, imádhatja a párját, de mindenki hibázhat. Ezt el kell fogadni.
2013. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
Nem, olyanok soha nem voltak, nem véletlenül.
2013. máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!