Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kiderült, hogy a férfi akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a férfi akivel randizgatok nős. Természetesen szakítottam, de nem tudom, elmondjam-e a feleségének? Ti elmondanátok? Feleségek, ti akarnátok tudni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 20:33
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
94%
Reagálva a kérdező kommentjére is, a nőkre is vonatkozik az elgondolásom. Sok nő van aki szintén máshol keresi a boldogságot...Aki például otthon nem kapja meg. Csak ugye a nők általában ezért k*rvák. :) Ahogyan írtam, nekem is megfordult a fejemben nem egyszer, de nem tettem meg. Mások vagyunk...
2013. máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
nem olvastam a hozzászólásokat, én szerettem volna tudni!
2013. máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
Rosszul fogalmaztam, nem a boldogságot csak a testi kielégülésre gondoltam.
2013. máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
Én szeretném tudni, de semmiképp nem egy email-ből. Egyáltalán honnan tudod az email címét? Mindegy is. Beszélj meg vele egy találkozót, hogy lássa igazat mondasz és, hogy Te is lásd az Ő reakcióját. Ha Te nem akarsz vele személyesen beszélni, akkor inkább ne írd meg neki, mert elhinni nem fogja, csak jól megkeseríted a mindennapjait a kétellyel amit elindítasz benne.
2013. máj. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
100%
Aki olyanokat mond hogy mindenki hibázik meg el kell fogadni az fogadja el de ne jelentse már ki hogy ezt másnak is el kéne fogadnia. Attól, hogy megelégszik azzal, hogy jó apa bár néha megcsal másnak még nem kötelező ezt elviselni. És nem mindenki csalja meg a másikat. Tudom most meg fogom kapni hogy naiv vagyok.
2013. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
84%
Kedves 46-os! Én írtam ilyen jellegű választ. Nem is írtam, hogy azt kell elfogadni, hogy megcsalják őket a férjeik, arra írtam, hogy azt kell tudni elfogadni, hogy bárki hibázHAT. Nem biztos, hogy fog, de benne van a pakliban. Engem még sosem csalt meg a férjem, remélem soha nem is fog, ismerem magam, én valószínűleg csak sok idő elteltével, vagy soha nem tudnám magam teljesen túltenni rajta. De fel vagyok készülve rá, hogy esetlegesen megtörténhet... Mi a gimnázium óta vagyunk együtt, lelki társak, barátok és házastársak vagyunk ezért sajnálnám ha egy félrelépés miatt az egész házasságunk oda lenne...Így én TALÁN, ha csak botlás lenne, megpróbálnék túllépni rajta mert a kapcsolatunkat többre tartom annál, hogy ennyiért eldobjam magamtól...De nem tudom élesben hogyan reagálnék. Ez én vagyok, nem mindenki ilyen. Én ezt elfogadom!
2013. máj. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
88%

1.Elég sokan írták, hogy a szertőre lenne dühös a felség. 2.Valamint, azokra, akik az igazság bajnokát látják benne érvényes, hogy "kibicnek semmi sem drága".

3. Nem annyira az igazság, ami motiválja a kérdezőt, inkább a bosszú.

De hát jelents, menjél dúlt szét őket!- és majd mesélj, mi volt.

2013. máj. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
* a szeretőre lenne dühös a feleség. Na, hunyjunk már, késő van.
2013. máj. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
36%

Én mikor megcsaltak tudós módjára reagáltam (földrajz):

- Ha megcsaltál akkor miért vagy most itt?

- Mert dugni akarok.

- Értem, tehát mégis kerek a föld. Körbekefélted a világot s most megint itt vagy, hozzám jutottál vissza.

2013. máj. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
3%
48 Szerinted egy ilyen kis pitiáner senki miatt, ki fogja felrugni a házasságát?:D Csak az ostobák.
2013. máj. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!