Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kiderült, hogy a férfi akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a férfi akivel randizgatok nős. Természetesen szakítottam, de nem tudom, elmondjam-e a feleségének? Ti elmondanátok? Feleségek, ti akarnátok tudni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 20:33
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
90%
Joga van a feleségnek tisztán látni, a szemét embernek pedig pofára esni! Aki benne is marad egy ilyen kapcsolatban, az szemét, aki nem (pl kérdező), az becsületes, gerinces ember!
2013. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
7%
tehát ha nősként dugsz ne a petevezetékét kösd el hanem a netjét.
2013. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
55%

22-es... jog.. a kérdező ilyet ír:

"Arra gondoltam, hogy írnék egy e-mailt, beletennék pár fényképet meg megírnám mikor találkoztunk mondjuk az utolsó 5 alkalommal. Ez már elég bizonyíték?"


- ez nem gerincről szól, hanem ostobaságról és bosszúról.

2013. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
41%

"ha valaki tudná és nem mondaná el, nagyon megharagudnék!"


Érzed a női logikát!?:)

2013. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
35%
Nekem is ez jutott eszembe de inkább nem írtam le.
2013. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
60%

Az e-mail szerintem szánalmas és hiteltelen. Inkább beszélj meg vele egy találkozót valami parkban vagy nem annyira forgalmas helyen. De ne mondd el neki hogy milyen célból akarsz vele beszélni. Csak annyit hogy nagyon fontos dologról van szó.

Így látod a reakcióját és ő is tudja hogy nem átverés.

2013. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
28%
" valami parkban " mehehe: nos garantált, hogy a legtöbb feleség jól megtépné a ribancot! Csak szép sorban. Utána a férj.
2013. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
95%

Apám csalta anyukámat egy férjezett nővel. Anyát a nő férje hívta fel mint sorstárs, amikor őelőtte lebuktak. Anya nem a pasira haragudott, aki szintén áldozat volt, hanem apámra.


Itt te is áldozat vagy, ha belegondolsz. Én nem haragudnék rád érte. De ha megkérdi, meddig jutottatok, nem biztos, hogy érdemes a legszaftosabb dolgokat is elmondani...

2013. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
10%
csokolt csokolt vadul a csucson harapdált de azt is élveztem, és veszettül fröcskölve nyomta belém forró szaftját
2013. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
87%
Ok, akkor ne mondd el, látod, szánalmasnak hat, ha segíteni akarsz! Áhhhhhhh...inkább megyek, ketté töröm a személyimet, letagadom, hogy ilyen ostoba emberek közé tartozom:(
2013. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!