Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nézik le olyan sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le olyan sokan (főként a házasok) még manapság is azokat, akik élettársi kapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés
Főként az olyanok válaszát várnám, akik itt is kardoskodnak a házasság mellett és porig lepontozzák azokat, akik élettársi viszonyban élnek vagy a kommentjük amellé teszi le a voksát. Fogalmazzák meg nekem ezek az emberek, hogy miért nézik le ezt a kapcsolati státuszt. Tessék, szólaljanak meg, ne csak a piros kezeket nyomkodják a kérdéseknél!
2013. jún. 8. 21:56
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Mi csak élettársak vagyunk (hivatalosan is) de szeretnék esküvőt az az igazi, de a párom nem ,örültem hogy ebbe is belement mondván nem a papír tart össze attól ugyan úgy szétrughatjuk a bútort.A férfiak már csak ilyenek:((((
2013. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező (#30), persze, hogy visszatérnek - lepontozgatni. A kérdése nyilván hiába várjuk a választ, mert egyre inkább úgy tűnik, hogy nem létezik rá tényeken alapuló érdemi válasz, és ezeknek az embereknek csak az a fontos, hogy a saját álláspontjuk mellett kampányoljanak...
2013. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
32: eleg sok valasz erkezett, olvass vissza.
2013. jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
71%

Én nem nézem le a kapcsolati státuszt, ez egy normális állapot eljegyzés és házzaság előtt. (SZERINTEM.) Nekem természetes hogy majd akivel le akarom élni az életem, összeházasodunk. Miért ne? Lesz egy nagy buli ahol én leszek a legszebb és kapunk csomó ajándékot, ez aztán a nagy kellemtlenség. A jogokról nem is beszélve. Nem akarok mondjuk 40 évesen barátnő lenni, az olyan kellemetlen ráadásul annyi jogom lenne a párommal kapcsolatban mint a szomszéd nagynénjének. (Kórházba kerül, elüti egy autó, szétköltözünk, gyerek téma, STB STB).

Én a kézzel lábbal házasság ellen tiltakozókat nem értem. Egyszerűen nem értem.

20l

2013. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
54%

Pedig a #25-ös válasz írója nagyon szépen megfogalmazta a lényeget.

"de mi van akkor, ha valaki egyszerűen nem tartja olyan sokra magát az államot, egyházat, társadalmat, hogy ezek előtt a közegek előtt bármit is bizonyítson?"

2013. jún. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

én senkit nem nézek le aki élettársi kapcsolatban él és nem házasságban. (ez mindenkinek a magánügye, a saját döntése) ismerek is olyan párt a baráti körben akik nem akarnak összeházasodni, és teljesen jól megvannak együtt. ha ők így boldogok akkor nincs ezzel baj.


viszont ott a másik oldal, hogy azok akiket a barátnőimnek tartottam 11 év után nemes egyszerűséggel nem találkoznak, és nem törődnek velem azóta, hogy férjhez mentem. (ők még nem)


most akkor ki néz le kit?


én úgy érzem a házasság fontos számomra és a férjem számára is az, de vannak olyan párok akik enélkül is boldogok, illetve boldogabbak a hivatalos kötöttség (a papír) nélkül, és én ezt teljesen elfogadom.


27/N

2013. jún. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
En nem nezem le aki elettarsi kapcsolatban el, cask en a magam reszerol nem elnek elettarskent hosszutavon. es fokent semmikeppen nem szulnek gyereket hazassagon kivul. nalam a csalad a ferj feleseget jelenti es ha vannak gyerekek akkor azok is persze. de ettol meg mindenki ugy el ahogy akar. en nem tartom egyenertekunek az elettarsi kapcsolatot a hazassaggal. de ez nem kell hogy zavarja azt aki abban el, ez az en velemenyem es kesz.
2015. máj. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!