Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyósom állandóan megaláz....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyósom állandóan megaláz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyósom állandóan bánt, mindig leszól engem, hogy képtelen vagyok normálisan helyt állni. Pedig igyekszem jól vezetni a háztartást, dolgozni (babás vagyok, már pocakkal) a munkahelyen, a kisfiamat ellátni (már van egy), s a férjemről is gondoskodni. A férjem nem szól semmit, szte minden rendben, én pedig csak dolgozom és dolgozom, semmi pihenés... Mit csináljak, hogy a helyzet változzon?

2013. jún. 29. 01:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
73%

"Anyósom itt nálunk köztiszteletben áll, korábbi munkáját mindenki elismeri (tanár volt), s így nekem is meg kell adnom neki a kellő tiszteletet. Régóta igyekszem már javítani a helyzeten, de érzem, hogy nem igazán szeret... De remélem, egyszer sikerül neki megfelelnem, s szeretni fog úgy, ahogyan a fiát is" -


Há mit mondjak, fura vagy. Kit érdekel, h köztiszteletben áll, meg elismerik a munkáját, ezért, sőt ÍGY neked is meg kell adnod a tiszteletet neki. Mi ez????? Még ha azt mondtad volna, h mivel a párod anyja, ezért meg kell adnod neki legalább a kötelező tiszteletet - ennek legalább lett volna értelme, de annak, amit te mondtál? Azon a jogon, h ő vmkor valaki volt, azon a jogon követel magának tiszteletet - hát az viselkedés alapján jár főleg. Nekem volt olyan barátnőm, aki az éveken keresztül szemétkedő anyósának egyszer megmondta, mikor elhordta mindennek, h ne haragudjon, de ha én magának megadom a tiszteletet, akkor maga is adja meg nekem. És ez igaz, gondoskodsz a férjedről, háztartásról, dolgozol, normálisan élsz, tiszteled anyóst - akkor mit szeretne még? Úgy sosem fog szeretni, mint a fiát, dehát kit érdekel, a fia mindig a fia lesz - elég a formálisan udvarias viselkedés is, de az úgy nem fog menni, h állandóan megalázod magad előtte, abban a téves hiszemben, h akkor majd jobban szeret.

2013. júl. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
35%

Az anyósodnak kissebbségi komplexusa van.Elszeretted a fiacskáját,s így legyőzted.Önmagát győzködi arról,amit nem hisz magáról,amikor téged aláz.

A legtöbb,amit a helyzet ellen tehetsz,hogy minden létező pozitív tulajdonságát észreveszel,megdícsérsz lehetőleg nagynyilvánosság előtt,és férjedet elküldöd néha egy kis didikézésre az anyucijához.Minél sűrűbben ezt megteszed,annál jobban fogja ezt ő útálni.

2015. dec. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!