Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van egy "eltitkolt" családom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy "eltitkolt" családom. Mit tegyek? Meg lehet ezt oldani valahogy?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most mindenkinek meg van rólam a véleménye, de ezt most hanyagoljuk ha lehet.


Néhány éve találkoztam egy nővel aki nagyon tetszett nekem de mivel feleségem és gyerekem volt próbáltam ellenállni a kísértésnek. Egy darabig működött aztán kicsit megromlott a kapcsolatunk a feleségemmel és megtörtént a baj. Pár alkalommal találkoztam a nővel és egyszer kijelentette, hogy terhes, nem veteti el de mivel családom van kihagy ebből. Akkor egy kicsit romlott a kapcsolatunk (a feleségemmel megint jó lett) és csak a gyerek miatt találkozok velük, aki már 4 éves. A 4 éves fiamon kívül van egy 5 és egy majdnem 9 éves lányom. Két barátom tud arról, hogy úgymond két családom van. Mivel megbántam, hogy egyáltalán szóba álltam azzal a nővel szeretném valahogy elfelejteni ezt és a feleségemre, gyerekeimre koncentrálni. A fiammal is akarok foglalkozni de nem csak titokban, hanem úgy, hogy néha elhoznám magunkhoz meg ilyenek. Az a baj, hogy nem merem elmondani a feleségemnek mert félek tőle és nem akarom, hogy elváljon. Nem akarok tovább titkolózni. Szerintetek van egy kis esély arra, hogy a feleségem ne váljon el tőlem és a fiammal is tarthassam a kapcsolatot, vagy inkább meg se próbáljam? Mit tennétek a helyemben?


35/F



2013. aug. 5. 23:43
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
58%

Persze. Azt hazudod, hogy valamilyen rokoni kapcsolatban vagytok. De a gyerek el fogja szólni magát.


Szerintem nagy hülyeséget követsz el, ha megmondod.

2013. aug. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
78%
Ha elmondod szinte teljesen biztos hogy ki fog borulni (amit nem is csodalok) aztán vâlàs lesz. Ha meg nem mondod el ès kiderül akkor is válás
2013. aug. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

Van némi esélyed arra, hogy a feleséged megbocsát, lenyeli a békát, hiszen a másik nővel befejezted. Arra is van esélyed, hogy a fiaddal apaként tartsd a kapcsolatot, meglátogasd.

De azt felejtsd el, hogy ha a feleséged veled marad, a fiadat hazaviszed magatokhoz láthatásra, ő meg palacsintát süt neki meg jópofizik. Más egy elvált apát a már meglévő gyerekeivel elfogadni, azokat ellátni ha elhozza őket és más a megcsalás gyümölcsét este betakargatni ha ott alszik, mesét olvasni neki, reggelit készíteni. Te mondjuk szívesen foglalkoznál azzal a gyerekkel aki a ti problémás időszakotok alatt más férfitól fogant?

2013. aug. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
92%
Tehát félredugtál, felcsináltál egy nőt, évek óta titkolod. Most már szeretnéd letenni a válladról a súlyt, de úgy, hogy a feleséged mindehhez jó pofát vágjon. Nem vagy semmi... Szerinted nem érdemelnéd meg, hogy em is az a legdurvább, hogy megcsaltad, hanem hogy önző vagy és gyáva.
2013. aug. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
* szerinted nem érdemelnéd meg, hogy elváljon tőled? Hogy újrakezdhesse az életét egy olyan férfival, aki hűséges és őszinte? Szerinted nem érdemlik meg a gyermekeid, hogy az anyjuk boldog legyen?
2013. aug. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
80%
Ha akkor férfi voltál, mikor megcsaltad és lett egy új családod, akkor most is legyen! Állj elé, az tuti, hogy el fog válni tőled, de ne csodálkozz
2013. aug. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

Légy férfi, valld be a bűnödet.Vállald a következményeket!

Még az is lehet,hogy megbocsát.


Ne mástól tudja meg, hogy egy másik nőnek is csináltál gyereket....

Arról nem is beszélve, hogy a nő is meggondolhatja magát, és kitálal....

szegény feleséged...:(

2013. aug. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Elöször tedd fel magadnak azt a kérdést, te mit szolnál, hogyan viselkednél ha a feleséged kijelentené, hogy az egyik gyereketeknek nem te vagy az apja. Játszd le magadban ezt a szitut. Talán választ kapsz magadtol a kérdésedre.
2013. aug. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnék hazugságban élni örökkön örökké.


Elmondanám és jöjjön,aminek jönnie kell...


Amúgy nálunk ugyanez van,az apámnak 25 éve van párhuzamos családja,aztán persze a nagy botrányok után,mikor kiderrült,az anyám mégse vált el.

2013. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
kiderült (javítom magam)
2013. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!