Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van egy "eltitkolt" családom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy "eltitkolt" családom. Mit tegyek? Meg lehet ezt oldani valahogy?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most mindenkinek meg van rólam a véleménye, de ezt most hanyagoljuk ha lehet.


Néhány éve találkoztam egy nővel aki nagyon tetszett nekem de mivel feleségem és gyerekem volt próbáltam ellenállni a kísértésnek. Egy darabig működött aztán kicsit megromlott a kapcsolatunk a feleségemmel és megtörtént a baj. Pár alkalommal találkoztam a nővel és egyszer kijelentette, hogy terhes, nem veteti el de mivel családom van kihagy ebből. Akkor egy kicsit romlott a kapcsolatunk (a feleségemmel megint jó lett) és csak a gyerek miatt találkozok velük, aki már 4 éves. A 4 éves fiamon kívül van egy 5 és egy majdnem 9 éves lányom. Két barátom tud arról, hogy úgymond két családom van. Mivel megbántam, hogy egyáltalán szóba álltam azzal a nővel szeretném valahogy elfelejteni ezt és a feleségemre, gyerekeimre koncentrálni. A fiammal is akarok foglalkozni de nem csak titokban, hanem úgy, hogy néha elhoznám magunkhoz meg ilyenek. Az a baj, hogy nem merem elmondani a feleségemnek mert félek tőle és nem akarom, hogy elváljon. Nem akarok tovább titkolózni. Szerintetek van egy kis esély arra, hogy a feleségem ne váljon el tőlem és a fiammal is tarthassam a kapcsolatot, vagy inkább meg se próbáljam? Mit tennétek a helyemben?


35/F



2013. aug. 5. 23:43
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:

Szerintem mindenképpen tudasd vele.. de előtte mond el neki h mennyire szereted. és mutasd is neki ne csak mond.. ha érezteted vele van lehetőség arra, hogy ‘megbocsájt‘ ha mégis vállni szeretne mond el neki h tudod h mekkora hülye voltál és h bármit megtennél,hogy visszacsináld.. na meg még egy fontos dolog küzdj érte ha a vállásnál marad.

hátha sikerül.

2013. aug. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim válasza:
képzeld bele magad a helyébe.. ha megcsalt volna elvárnád hogy elmondja? és mit tennél? elhagynád? gondolj arra is hogy esik majd neki.. és ha nem épp kedvesen fogadná ne hibáztasd.. nem az ő hibája..
2013. aug. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
96%

4 éves a fiad, 5 éves a lányod?

A feleséged helyében már csak azért sem bocsájtanák meg neked, hogy míg ő otthon volt a babával, (gondolom kimerült volt, és fáradt, meg is hízott egy kicsit), te más nővel hemperegtél ahelyett, hogy a támasza lettél volna...

2013. aug. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Én is mélységesen elítéllek kérdező- jobban, mint azt kulturált formában ki lehetne fejezni.

A kérdés nem ez volt.


Mit tennék?

Most azonnal odaállnék a feleségem és a gyerekeim elé és elmondanám a történtet pontosan így, ahogy itt leírtad.

Aztán megfognám a motyómat és már költöznék is- legalább annyi időre békén hagynám a családom, amíg megemésztik az aljasságodat. Ha a feleséged visszahív, akkor van esélyed a dolgok rendezésére, ha nem, akkor abba szépen nyugodjál bele és legalább a válást tisztességgel, gerinces emberhez méltóan igyekezz viselni.

Az már nem is kérdés, hogy az a minimum, hogy nem kezdesz el kiskanalakon osztozni, bármi történjék is.


Eddig hiányzott az életedből a tisztelet: mind a feleséged és a közös gyermekeitek, mind pedig a szeretődtől való gyereked felé.


Ja és a dolog anyagi részéhez:

Az elmúlt 4 évben hogyan tudtál észrevétlenül lenyúlni a közös kasszából gyerektartást? Ebben is hazudoztál ésveken át? HOgy nem túnt fel ez a nejednek?


A házasságon kívül született gyermeked is megérdemli minimálisan azt, hogy fizesd a gyermektartást, tartsd vele tisztességesen a kapcsolatot, mert te vagy az apja.

Nem kell a gyermek édesanyjával különösebben jóban lenned, de a gyermeked érdekeit azért ne szorítsd háttérbe, mert te egy felelőtlen alak voltál a szeretőddel együtt. Az a kisfiú sem kérte, hogy szülessem meg ebből a minősíthetetlen kapcsolatból.


A feleséged és a házasságból származó két gyermeked nyakára egyelőre ne vidd a kisfiút- találkozzatok legalább 2 hetente 1-1- napot, mint ami legalább kijár az elvált szülők gyermekeinek- de egy semleges helyen (programokkal stb.)


Elég trauma lesz a feleségednek a viselkedésed, ne súlyosbítsd egyelőre azzal, hogy nemcsak a hírt viszed, hanem a kicsit is.


A kisfiúval a kapcsolatot tartani kutya kötelességed! Az édesapja vagy- az hogy milyen apa tudsz számára lenni, majd az idő eldönti- de te nem mondhatsz le a gyermekedről- erről a kisfiúról sem, mert nem ő tehet arról, hogy megfogant.

Ha van benned egy cseppnyi tartás, tisztesség és tisztelet (ha már eddig nem volt), akkor ne elsősorban a nőket (pontosabban szólva a saját kényelmedet, szexuális kielégülésedet) nézd a történetben és saját magadat, hanem a 3 kicsi gyereket- mert egyik sem tehet arról, hogy hová született és mindegyiknek egyformán az apja vagy.


Kérlek válaszold meg a kérdésemet, mert valóban érdekel, hogy eddig milyen formában tudtad rendszeresen támogatni a nem veled élő kisfiadat úgy, hogy az otthon nem tűnt fel.

2013. aug. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Az a vicces, hogy nem is biztos az apasága. A nő tudta, hogy nem ugrálhat a férfi teszteltetni, mert borítja a bilit. Megeshet, hogy más kölykét tutujgatja. :D
2013. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló, a számból vetted ki a kérdést...

Mivel tudja az a nő - akivel állítólag csak "párszor" feküdtél le - hogy tényleg tiéd az a gyerek?

Persze, a te eszed is elment, családos létedre védekezés nélkül henteregni...

Szóval mielőtt bármit is lépnél, bizonyosodj meg róla, hogy a gyermeknek tényleg te vagy a nemzője! (Lehet, hogy ez a csaj még másik három pasit is ijesztget vele...)

2013. aug. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
előzők.. tényleg. Ha egy nő gyereket akar, akkor behúz a csőbe valakit, ez ismert - és tényleg lehet, hogy több tűznél sütögeti szalonnáját.
2013. aug. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

Egyszerűen. Mi abban egyeztünk meg, hogy a fizetésünkből egy kicsit arra költünk amire akarunk (hobbi, kisebb dolgok vagy bármi) és ezt nem kérjük számon a másiktól. A többi pénz kajára, gyerekekre, számlákra, ház körüli dolgokra megy el. Nem volt apasági de szinte biztos vagyok benne, hogy az enyém mert ugyanúgy hasonlít rám mint a másik kettő. Nem mintha ez számítana de tényleg nem rendszeresen találkoztunk.

Azt hiszem szeretném tudni ha a feleségem megcsalna. Az sok mindentől függ, hogy elhagynám-e de ezt csak akkor tudnám igazán eldönteni ha olyan helyzetben lennék. És nem azért történt meg mert kívül/belül változott egy kicsit hanem mert egy olyan időszak volt az életünkben, hogy minden rossz egyszerre jött... és majdnem elváltunk akkor. Utána hirtelen megint a régi lett és ez azóta tart.

2013. aug. 15. 13:59
 39/42 anonim ***** válasza:
És mikor mondod el neki? vagy mikor döntesz?
2013. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
nem tudom.. az a baj hogy már 4 év elmúlt és nem tudok semmit se vissza csinálni
2013. aug. 15. 23:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!