Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van egy "eltitkolt" családom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy "eltitkolt" családom. Mit tegyek? Meg lehet ezt oldani valahogy?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most mindenkinek meg van rólam a véleménye, de ezt most hanyagoljuk ha lehet.


Néhány éve találkoztam egy nővel aki nagyon tetszett nekem de mivel feleségem és gyerekem volt próbáltam ellenállni a kísértésnek. Egy darabig működött aztán kicsit megromlott a kapcsolatunk a feleségemmel és megtörtént a baj. Pár alkalommal találkoztam a nővel és egyszer kijelentette, hogy terhes, nem veteti el de mivel családom van kihagy ebből. Akkor egy kicsit romlott a kapcsolatunk (a feleségemmel megint jó lett) és csak a gyerek miatt találkozok velük, aki már 4 éves. A 4 éves fiamon kívül van egy 5 és egy majdnem 9 éves lányom. Két barátom tud arról, hogy úgymond két családom van. Mivel megbántam, hogy egyáltalán szóba álltam azzal a nővel szeretném valahogy elfelejteni ezt és a feleségemre, gyerekeimre koncentrálni. A fiammal is akarok foglalkozni de nem csak titokban, hanem úgy, hogy néha elhoznám magunkhoz meg ilyenek. Az a baj, hogy nem merem elmondani a feleségemnek mert félek tőle és nem akarom, hogy elváljon. Nem akarok tovább titkolózni. Szerintetek van egy kis esély arra, hogy a feleségem ne váljon el tőlem és a fiammal is tarthassam a kapcsolatot, vagy inkább meg se próbáljam? Mit tennétek a helyemben?


35/F



2013. aug. 5. 23:43
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
50%
Ha én lennék a feleséged elválnék tőled. Nem a gyerek miatt, hanem amiatt, hogy ilyen sokáig eltitkoltad. Ha a kezdetek kezdetén elmondtad volna, akkor igen, kiakadtam volna, lehet, hogy fejbe is vágtalak volna a palacsintasütővel, de megoldottuk volna. De így ilyen sok év hallgatás és hazugság után már nem tudnék megbocsátani. Szóval hallgass, ha eddig nem mondtad el, eztán se tedd meg.
2013. aug. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
78%

Én kérdező nem tudnám elfogadni a másik nő gyerekét a feleséged helyében. Hiába van az ember férjétől, de ránéznék, rosszul lennék.


Ha már 4 évig ment a titkolózás, bird még ki vagy 10 évig, aztán a gyerek úgyis meglátogat magától, de akkor már less annyi esze, hogy nem fedi fel magát.

2013. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
97%

"Most már szeretnéd letenni a válladról a súlyt, de úgy, hogy a feleséged mindehhez jó pofát vágjon."


Szerintem is erről van szó. A kérdező szabadulna a titok terhétől és a lelkiismeret furdalástól, nem szeretné a családját elveszíteni és a félrelépés gyümölcsének is az apja akar lenni...

De ez így nem megy. Az oké, hogy bevallja, még az is lehet, hogy a feleség megbocsát. Na de akkor csak a terhet átrakja a másik félre. Ő megkönnyebbül, de a feleségének kell megbirkózni azzal, hogy ha elválik, akkor biztos megkapja másoktól, hogy "a jó feleség köténye sok mindent eltakar", miért nem tud megbocsátani, a gyerekekre kéne gondolnia, hogy csak hétvégi apuka jut nekik, stb...

Ha nem válik, akkor ő lesz az, aki megkapja, hogy ha nem rúgott ki, megbocsátotta a félrelépést, akkor utána nem illik felhánytorgatni többet. Mindenképp az ő vállára kerül a te terhed, amit viszont szerintem nem korrekt áttolni rá.


Vagy titkolózz, cipeld a súlyát de ne terheld vele az asszonyt, vagy valld be és vállald a következményeket emelt fejjel. Ha pedig nem rúg ki az asszony, a másik gyerekedet akkor se jusson eszedbe odavinni neki. Mert az egy dolog, hogy te meglátogatod, az is, hogy később a gyerekek megismerik a féltestvérüket, de azt nem várhatod, hogy a feleséged jó képet vágjon a gyereknek és mosolyogva fogadja, hogy hű de stramm kis kölköt hoztál össze a félrekufircból.

2013. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
97%

Hát, én csak magamból tudok kiindulni, de ha a férjem beállítana egy gyerekkel, hogy bocs ez mostantól hétvégén itten lesz, mert az övé, de a csajjal már nem kefélnek, csak hát van egy gyerek...na szerintem ebből sehogy sem jönne ki jól. Legalább is én igen csak elválnék, tök mindegy, hogy a gyerek 0 hónapos vagy 15 éves.


Nem ismerem a feleségedet, de ne ringasd magad hiú ábrándokba, hogy a végén mindenki heppi lesz. Ebből jól sehogy nem jössz ki. Ezt ítélkezés nélkül mondom, hogy ez már egy súlyosan elba..ott szitu. Jó megoldás nincs, zsákutca, a kapu bezárult mögötted.

2013. aug. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Nagy bajban vagy, kérdező!

Ha elmondod, akkor, tönkre teszed a feleséged és jó eséllyel lapátra tesz, viszont lelkileg mekönnyebbülsz és jót teszel a gyerekkel is (mivel nem kényszeríted őt későbbi hallgatásra, szerepjátszásra).

Ha nem mondod el, később lehet, hogy a 2. számú nő, vagy a gyerek kitálal. Ez időzített bomba, így nem lehet nyugodtan élni.

Egyébként hivatalosan elismerted a gyermeket? Fizetsz gyerektartást is? Azt tudod-e, hogy ugyanannyi joga van, mint a másik 2 gyerekednek, ha véletlenül meghalnál, 3 fele oszlan a az örökség.

Ha nem bírod a lelki terhek súlyát, mondd el, legfeljebb egyedül maradsz és akkor már 3 gyerek után fizetsz gyerektartást. De még az is lehet, h a feleséged kibékül veled. Sok sikert!

2013. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
97%

Nekem azért több szempontból sántít a sztori.

Szóval a feleséged a megcsalásról sem tud? Te meg x évvel később odaállnál, közölnéd, hogy megcsaltad, de ez még hagyján, van egy kölyök, akit évek óta látogatsz is.

Már ne haragudj, de ha ez igaz is, már a válás a legkisebb, egy normális kapcsolatban már a megcsalás is gyanús lesz, de az is feltűnne, hogy néha eltűnsz, meg ugye a pénzügyek se tiszták, mert gondolom a gyerektartást fizeted.

Hát én úgy kivágnálak, ahogy annak a rendje, mert biztos nem akarnék egy hazug és gerinctelen férfival élni, és tuti, hogy a gyerekeket is a lehető legmesszebb próbálnám tőled vinni, szép dolog vagy sem.

Ebből tényleg sehogy sem jössz ki jól. Késő bánat, tudod. A minimum, hogy elmondod a feleségednek, pocsék lesz neki, tönkreteszed az ő életét is, a gyerekeiddel is kiszúrsz. De még mindig inkább tőled tudják meg, mint a másik nőtől, vagy a gyerektől, vagy ha esetleg meghalsz pl egy balesetben, akkor a hagyatéki tárgyaláson derüljön ki.

Azt pedig sürgősen felejtsd el, hogy a másik gyerekedet hazahordod. Mindezt úgy mondom, hogy nekem is van egy hasonló helyzetű öcsém. Egy fél pillanatig nem voltam rá kíváncsi, hiába nem ő tehet az egészről, és nem kérte az életet. Anyámtól meg végképp nem lenne elvárható, hogy jópofizzon a kölyökkel, vagy hogy addig szépen elhúzzon máshova, vagy ilyesmi. Most már edd meg, amit főztél, akármi is lesz, megérdemled.

2013. aug. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

Azóta nem csaltad meg a feleséged, szóval már nem vagy testi kapcsolatban a másik nővel?


Szerintem is el fog válni a feleséged, de úgyis el kell mondanod, mert úgyis ki fog derülni, és szerinte tisztességesebb, ha te mondod el, mintha egyszer csak úgy kiderül magától.


Hát te ismered a feleséged, hogy mennyire kész veled maradni, mindenesetre semmi sem lesz olyan már mint azelőtt, ezt te is tudod. Ne várd el a feleségedtől, hogy szívesen lássa azt a kisgyereket szerintem!


Gondolj csak bele egy fordított helyzetbe, ha a feleséged mondaná neked, hogy az egyik gyerek nem is a tiéd, hanem a postásé, akkor te mit csinálnál... Szóval ne várj csodát szerintem.


Mindenesetre az enyhítő körülmény, ha azóta nem csaltad meg a feleséged.

2013. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon sajnálom a feleségedet és a fiadat. Sz@r férj vagy és sz@r apa.

Köss csomót a farkadra, hogy több életet ne tegyél tönkre.

2013. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
65%
Én nő vagyok és, ha ilyen helyzetbe kerülnék, röpülnél te is és a gyerek is. Lónak is négy lába van mégis megbotlik, de ha már nem akarod, hogy kiderüljön a kufirc akkor húztál volna gumit!
2013. aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
az idővel futsz versenyt, mert minden titkolózással töltött perccel egyre csak mélyül az az erkölcsi fertő, amibe beleestél. Ha a felfedésre voksolsz, akkor most tedd meg, ha mindenképpen ki akarod önteni a szíved, mert évek múlva már csak még nagyobb lesz a fájdalom. Képzeld el, szegény feleséged így is 4 évnyi hazugságba élt, ha rátetézel még 5-10 évet, akkor még öngyilkos is lehet, hisz valóban már egy egész világ omolhat össze benne. De ha nem mondod el, akkor örök életre hallgass róla, nem biztos, hogy kiderül. Egyáltalán nem. Nem pártolom a hazudozást, de az ilyen sz.arháziaknak, mint te, szokott a legnagyobb szerencséjük lenni az életben. És amúgy is, a feleséged érdeke, hogy erről ne is tudjon, amit nem tudunk az nem fáj. Másrészt a szeretőd meg véletlenül nem azt mondta, hogy a családodra való tekintettel ki akar hagyni a gyereknevelésből? Miért nem tartod ezt tiszteletben? A szeretődnek és a gyerekednek nincs rád szüksége, fogd fel, és ha erőszakoskodsz, nem csak a zabi gyerekedet zavarod össze, hanem a neveden lévőket is. Miért akarsz mindent egyszerre helyrehozni és ráadásul úgy, hogy te gyere ki ebből a legjobban ? Így tényleg csak tönkreteszed mind a családod, mind a 2. családod életét, csakis azért, hogy tisztára mosd a lelked, közben nem veszed észre, hogy csak rombolsz magad körül.
2013. aug. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!