Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azt hiszem a férjem megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem a férjem megcsal vagy megcsalt. Adjatok pár tanácsot. MI lenne helyes most?

Figyelt kérdés
Az előzmény annyi,hogy a férjem elkezdett egy cégnél dolgozni és hirtelen feltünt egy kolléganő is.Pár hónapra rá a férjem felvetette az ötletet,hogy szilveszterezzünk ezzel a kolléganővel és a férjével együtt.Tudni kell róluk 4 gyermeket nevelnek.Innen indult minden.A szilveszter katasztrófa volt.Megkezdődtek az ismeretlen számról való hivások.A férjem ilyenkor kimenekült,hogy én ne halljam mit is beszél.Kérdezgettem ki volt az a válasz "haver".Szóval a mobil felhasználonknál regisztrált felhasználók vagyunk igy meg tudom nézni kivel beszélt előző hónapban,tudom ez csúnya de a bizonytalanság megőritett.Az ismeretlen hivó a kolléganő volt.Éjjel nappal hivogatta de szó szerint,sokszor hallottam a férjemet kiabálni a telefonba,mint utóbb kiderült vele.Múlt hónapja szembesitettem de letagadott mindent én csak összeraktam magamnak egy képet meg hasonlók!!Nincs köztük semmi ezt mondta,én el is hittem neki,eddig a hónapig.Megint megnéztem a hiváslistáját,még több hivás a nőtől.Besokaltam irtam a nő férjének egy üzenetet,hogy kapcsolja le a nőt a férjemről.Innentől megkezdődött a fenyegetés,hogy megöl meg hasonlók(a nő részéről).Utána jött a könyörgés.A férjem is kérlelt csináljam vissza mert a nőt a férje ott hagyja 4 gyerekel mit fog csinálni meg ilyesmi.Szóval visszasináltam de nem tudom jól tettem-e mert meg mindig azt érzem titkol valamit.Már az őrület határán állok,nem tudom mit csináljak.Szeretem a férjem talán meg is bocsátanék ha bevallaná!!
2013. aug. 13. 16:07
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
ja és 2 gyerekes nős férfi kell neki
2013. aug. 13. 17:22
 32/35 anonim ***** válasza:
Sajnálom kérdező, de szerintem megcsalt már.
2013. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2013. szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Mi történt veletek?
2013. szept. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Egyenlőre megvagyunk de....Nem tudom meddig fogom birni hogy ne hozzam fel ujra de tartom magam.
2013. szept. 27. 11:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!