Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azt hiszem a férjem megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem a férjem megcsal vagy megcsalt. Adjatok pár tanácsot. MI lenne helyes most?

Figyelt kérdés
Az előzmény annyi,hogy a férjem elkezdett egy cégnél dolgozni és hirtelen feltünt egy kolléganő is.Pár hónapra rá a férjem felvetette az ötletet,hogy szilveszterezzünk ezzel a kolléganővel és a férjével együtt.Tudni kell róluk 4 gyermeket nevelnek.Innen indult minden.A szilveszter katasztrófa volt.Megkezdődtek az ismeretlen számról való hivások.A férjem ilyenkor kimenekült,hogy én ne halljam mit is beszél.Kérdezgettem ki volt az a válasz "haver".Szóval a mobil felhasználonknál regisztrált felhasználók vagyunk igy meg tudom nézni kivel beszélt előző hónapban,tudom ez csúnya de a bizonytalanság megőritett.Az ismeretlen hivó a kolléganő volt.Éjjel nappal hivogatta de szó szerint,sokszor hallottam a férjemet kiabálni a telefonba,mint utóbb kiderült vele.Múlt hónapja szembesitettem de letagadott mindent én csak összeraktam magamnak egy képet meg hasonlók!!Nincs köztük semmi ezt mondta,én el is hittem neki,eddig a hónapig.Megint megnéztem a hiváslistáját,még több hivás a nőtől.Besokaltam irtam a nő férjének egy üzenetet,hogy kapcsolja le a nőt a férjemről.Innentől megkezdődött a fenyegetés,hogy megöl meg hasonlók(a nő részéről).Utána jött a könyörgés.A férjem is kérlelt csináljam vissza mert a nőt a férje ott hagyja 4 gyerekel mit fog csinálni meg ilyesmi.Szóval visszasináltam de nem tudom jól tettem-e mert meg mindig azt érzem titkol valamit.Már az őrület határán állok,nem tudom mit csináljak.Szeretem a férjem talán meg is bocsátanék ha bevallaná!!
2013. aug. 13. 16:07
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

18-as. Mivel a hivaslista utan a Kerdezo "ertesitette" a ferjet, aki el akarta hagyni "szereto" asszonykajat, 4 gyermekkel.

Es ezt kellett "visszacsinalni", ekkor mondta a Kerdezo a pasasnak, h hat bocsesz, megse a te asszonyod volt.

2013. aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
A lényeg annyi a nő nagyon teper.Próbáltam én beszélni a férjemmel erről egy ideig készségesen beszélt,de egy pont után elzárkózott mintha elvágták volna.
2013. aug. 13. 16:43
 23/35 anonim ***** válasza:
Ja, hogy a kérdező is belement a sumákolásba, hazudozásba?Ezzel meg is bocsájtott a két eltévelyedettnek. Ha a férje ezek után is a szeretője lelkével volt elfoglalva, ahelyett, hogy megtépdeste volna az ingét, akkor ez a férj annyit is ér. Nem csak az a baj vele, hogy félrelép.
2013. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez őrület. Nehogy már Ők legyenek az áldozatok. Ha volt hívás akkor volt. Jó hogy nem fogod ápolgatni kicsi lelküket is a végén azok után, hogy a férjed így átvert. Én a helyedbe újra helyesbítenék, megmondanám a férjnek hogy könyörögtek, hogy csináljam vissza /ha már olyan hülye voltam hogy megtettem/. Utána meg menjenek a dolguk a maguk menetén. Asszonyka a 4 gyerekre gondolt volna akkor amikor félre k.rt egy nős férfival. A férjed meg gondolt volna rátok amikor asszonykával találkozgatott.
2013. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
58%
Jó nagy barom voltál, hogy visszacsináltad. Ki nem sz*rja le a nőt??? Ott lesz az apjuk, nem lesz hiányuk semmiben. Így most garantáltad a férjednek, hogy folytathatják nyugodtan a viszonyt, gratulálok...
2013. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Jah, értem, szóval a férjed megdugta, a nőnek meg kell a kuki. A férjed már a nyakába nem veszi pujástul, hát gyorsan kérj Te elnézést. Háh, vicces.

:-D

2013. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

En nem hagytam volna annyiba, és a nönek a férje el is hitte, szépen éldegélnek továbbra is együtt?

A férjed is lapit, mintha semmi sem történt volna?

2013. aug. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
ez a baj nem vagyok benne biztos hogy megdugta-e.
2013. aug. 13. 17:03
 29/35 A kérdező kommentje:
ja és lapitanak gond nélkül
2013. aug. 13. 17:05
 30/35 anonim ***** válasza:

Ezután legyél résen jobban, és akkor lépjél ujra, ha biztos vagy benne!

A férjnek meg lehet nem ártana egy DNS vizsgálatot készitenie, hogy mind a 4 gyerek az övé -e.

Már a 4 gyerekes anyák is megbolondultak, itt mindenki megbolondult, senkinek sem lehet már biztonságban a házassága?Nem általánositok, de ez valóban felháboritó!

2013. aug. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!