Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kitartanál évek óta súlyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitartanál évek óta súlyos depressziós, munkaképtelen párod mellett a végtelenségig, ha folyton vitatkozik, nincs köztetek szexuális együttlét sem?

Figyelt kérdés
Jóban -rosszban?
2013. aug. 18. 18:49
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
35%
Hozzá hű leszek, vele megelégszem, vele szentül élek, vele tűrök, vele szenvedek, és őt sem egészségében, sem betegségében, sem boldog, sem boldogtalan állapotában, holtomig vagy holtáig, hitetlenül el nem hagyom, hanem teljes életemben hűséges segítőtársa leszek. Isten engem úgy segítsen. Ámen.
2013. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
68%
Nincs igazad, mert a gyerekeimet feltetel nélkül szeretem. De valóban, a férfi iránti szeretetem már feltetetelhez kötött. Feltétel, hogy viszont szeressen, hogy tegyen a kapcsolatunkért, jò apja legyn a gyerekeknek, jól érezzük magunkat minden téren. Ezek úgy gondolomnem extrak es cserébe én is megfelek a férjem elvárásainak. A feltétel nélküli, vak, mindent eltűrő, önmagát feláldozó szerelemből köszönöm, elég volt az anyàmét megélni. 3 gyerekét és magát tette boldogtalanná. Nem, senkinek nem tudnám jó szìvvel azt javasolni, hogy maradjon egy rossz kapcsolatban es tűrjön el minden megaláztatást a házassági eskü és a feltétlen szeretet nevében. Be kell tudni látni, mikor nincs tovább.
2013. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
55%

Mi összetartó család vagyunk. Nálunk nincs ilyen, hogy csak a gyereket feltétel nélkül a férjet, a feleséget feltétellel szeretjük. Elég csúnya is lenne, ha alap dolgokkal kapcsolatban szükségünk lenne elvárásokra a másikkal szemben. Akinek el kell várni a párjától, hogy szeresse őt és a gyerekeiket, az csúnyán mellélőtt a párválasztásnál.

Az meg elég önző elvárás, hogy mindig jól kell éreznie magát a másiknak és biztosítania kell, hogy én is jól érezzem magam.... minden téren. :D

Normális kapcsolatban az emberek kitartanak egymás mellett és szembenéznek a problémáikkal. Ahol ez elvárásokhoz kötött, az egy nyomorék, beteg kapcsolat.

Mondjuk ehhez azért két ember kell. Egy depressziósnak nem könnyű. De neki is szem előtt kell tartani, hogy akármekkora bajom van, azt igyekszem nem a családon leverni.

Aki meg csak azért hagyja ott a párját, mert depressziós és nem érzik jól magukat együtt mindig, minden körülmények közt és minden téren, az egy gyáva, sz.r alak.

Ennyit a tényekről, a többin lehet vitatkozni.

2013. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
El rángatni nem lehet. Lassan, finoman kell rávezetni, hogy gond van. Lehet hogy celravezetobb lenne, ha nem a párja próbálkozna, hanem egy barát, pláne, ha a partnerrel amúgy is vitáznak.
2013. aug. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
37%
Ha bolond volnék!
2013. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
50%

Itt látszik meg az emberi jellem.

Mindenki önző,a saját dolgaival van elfoglalva.

Ha nem te vagy bajban leszarod más baját,akár meg is d-gölhet.

2014. febr. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
5%
Így van. Én bevallom, születésem óta önző ember vagyok. És ez így is marad. Számomra én vagyok a legfontosabb, például ezért nem is akarok gyereket. Mert nem akarom, hogy más lépjen az első helyre, sőt nem is biztos, hogy erre képes lennék, az meg a gyereknek lenne rossz. De nekem így jó és nem is akarok ezen változtatni. Van elég önzetlen ember rajtam kívül, segítsenek azok. Bár sokan úgy önzetlenek, hogy csak mondják. Pl. a gazdagokat leszólják, hogy osztriga vacsora helyett inkább vajas kenyeret osztanának szét... Kérdem én, az ilyen ember hány vajas kenyeret osztott szét az alatt az idő alatt, míg az ilyen véleményt megfogalmazta...? És ez csak egy példa. Sokan más f.... verik a csalánt, holott saját háztájon is lenne mit söprögetni.
2014. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
39%

Képzeld én sem szeretnék gyereket:)

De nem azért,mert önző volnék:)

2014. febr. 7. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Én meg azért, de legalább tudom, és bevallom. Nem tudom, mi ezzel a probléma. Sokkal álszentebbnek tartom, ha valaki váltig állítja, hogy ő nem önző, és ő a tökéletes ember, mégsem adományozott pl. egy forintot se, max. a kötelező 1%-ot adóbevalláskor. És mennyi ilyen van. Nem voltak még kaját osztani, nem raktak össze cipősdobozt a gyerekeknek, nem támogatnak állatmenhelyeket, csak koptatják a szájukat az önzetlenség és az "adni jobb, mint kapni" bölcsességekről. És ilyen ez a jóban rosszban téma is. 100-ból 90 ember rávágja, hogy persze, vele maradna, imádná, ő az egyetlen továbbra is, stb. 99 pedig lekoccolna rövid időn belül, de legalábbis szexpartner után nézne. És akkor most lehet elmélkedni, hogy mi a jobb. Önzőnek lenni, és bevallani, hogy nem tudnánk és nem is akarnánk egy ilyen helyzetet elviselni, vagy azt hazudni, hogy a világ legtermészetesebb dolga egy mentálisan beteg, szexuális kapcsolat létesítésére képtelen embert istápolgatni évekig, és várni a csodát, ami vagy jön, vagy nem (nem fog).
2014. febr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Az,hogy idegeneken segítünk vagy a közeli hozzátartozónkon az teljesen más.

Értem én,hogy az ember alapvetően önző.Csak nem tudhatod,lehetsz még te is az,aki segítségre szorul.....

Ha választani kellene én inkább lennék aki,aki segít máson,mint hogy tudjam,hogy vkinek rajtam kell segítenie.

2014. febr. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!