Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Titeket zavarna, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a férjetek időnként megütne embereket?

Figyelt kérdés

A férjem tegnap elmesélt egy történetet, hogy valaki megpróbálta megalázni a munkahelyén, úgyhogy ő szájon vágta. (Nem a legjobb körülmények között dolgozik, de pillanatnyilag ez adódott.) Szomorú volt, amikor mesélte, azt mondta: "Nem hiszem el, hogy meg akarnak alázni csak azért, mert jámbor vagyok." - Tényleg nyugodt a természete egyébként, de tanult önvédelmi sportokat.


Korábban pedig megütött egy rablót, aki történetesen nő volt. Engem sosem ütne meg, kivéve, ha megkérem rá.


2013. aug. 21. 15:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
Ne haragudj, de hacsak nem a másik indított egy pofonnal, aminél kinézett a párja, nem tudom elképzelni azt a szituációt, ahol ez a helyes út.
2013. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%

Engem zavarna. Proli dolognak tartom, ha nem önvédelemről van szó.

Nem vall intelligens emberre, hogy bármilyen konfliktust így rendez le, úgyhogy biztos nem kezdenék ilyen emberrel.

2013. aug. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
36%

Ilyen ember nem lenne a férjem. Nem normális dolog önbíráskodni meg embereket ütögetni. Mi az, hogy meg akar alázni? Megalázni csak azt lehet aki hagyja, nem kell figyelni rá, el kell onnan sétálni. Nem tetszik a munkája? Tanuljon, képezze magát, keressen jobbat, forduljon jogi útra ha nem megfelelően bánnak vele. Ilyen alapon elkezdheténk mindenkit pofozni ha valaki olyat tett. Ma sokáig tartott a sor a boltban, majdnem összeestem rosszul voltam, legközelebb pofozzam meg őket, hogy siessenek? Megyek az utcán, csúnyán néznek rám, kapjanak ők is? Aki megüt másokat az hajlamos saját maga eldönteni, hogy mi a jogos és egy idő már minden zavarni fogja.

Az pedig igencsak kérdéses, hogy milyen minőségű önvédelmet tanult ugyanis az ilyen küzdősportoknak a lényege a nyugodtság, önuralom és az hogy nem megyünk verekedni állandóan. Nem attól lesz valaki gyáva, hogy civilizált módon viselkedik nem úgy mint az ősember.

2013. aug. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

Az én férjem a legjámborabb, legnyugodtabb ember a világon egy pókot nem üt le, inkább felszedi papírra és kiviszi a lakásból, de! Heti 4 alkalommal jár le boxolni, ahogy Ő mondja vagy a zsákot vagy a parasztot üti, Ő inkább a zsákot választja azt nem büntetik. Sőt egy ideje én is lejárok vele és iszonyú jó érzés :D Minden edzés utolsó fél órája bizony egymás püföléséből áll és igen jött már haza törött orral és lelkiismeret furdalással is, mert Ő törte el valaki orrát. Voltak kocsmai verekedései is... De mondjuk otthon még veszekedni se tudok vele, annyira nyugodt...

Így ismertem meg, így fogadtam el, soha nem gondoltam róla, hogy egy primitív "asszonyverő" állat lenne...

2013. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
89%
A vagyonvédelemből, önvédelemből vagy mások védelméből elkövetett indulatos pofont meg tudom érteni (akármilyen nemek is állnak szemben), de a munkahelyi elég homályos ennyiből. Valaki megpróbálta megalázni, erre verbálisan is vissza lehetett volna vágni, vitákban a pofon azt jelenti az én szememben, hogy az illető kifogyott az érvekből, és erővel kompenzál - tehát a vita "nyertesének" nem nevezném! Persze nem tudni pontosan milyen volt a konkrét szituáció, de az oktalan erőszakot elítélem.
2013. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
69%
Ha meg akarták alázni ok nélkül, jól tette, hogy adott egy maflást. Inkább ez, minthogy idegösszeomlást kapjon a megalázottságtól.
2013. aug. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
56%

Engem nem zavar.

A férjem abszolút nem az a verekedős fajta, de neki is volt a munkahelyén, ahol már 7 éve dolgozik, hogy nemrég mellé került egy srác, akit nem rég vettek fel, és egész nap nem akart dolgozni, a férjemnek kellett volna betanítani is, de semmit nem csinált, sőt, ami neki lett volna feladata azt is közölte a férjemmel, hogy csinálja már meg ő. Aztán mikor hetek után is bármilyen kérés ellenére is ezt csinálta, a férjem megunta, és mikor megint odaszólt neki a gyerek, hogy ezt vagy azt csinálja már meg helyette, akkor a férjem odament és fellökte a srácot úgy, hogy beesett nagy ládák közé :D Aztán megmondta neki, hogy mostantól dolgozni fogsz vagy még nagyobbat kapsz. Azóta dolgozik a gyerek, sőt, egész jó haverok lettek :D

Szóval ha valaki nagyon megérdemli, akkor nem zavar.

2013. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

engem zavarna. mondjuk ahhoz túl kulturált munkahelyen dolgozik, h ilyen egyáltalán előforduljon.

egyetlen esetben nézném jó szemmel: ha egy erőszakos emberrel szemben alkalmazná ezt a módszert. a primitívek csak ebből értenek. pl. h a rám támadna valaki, vagy egy védtelen személyt bántalmaznak és ő közbelépne.

2013. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

engem zavarna. elozo parom elegge balhes volt, sokszor fordult meg a fejemben az, hogy egyszer megfogjak agyabugyalni rendesen. ez is oka volt a szakitasnak, es hosszabb kapcsolat nem is lehetett volna koztunk.

jelenlegi parom nagyon nyugodt termeszetu, rettento eros idegei vannak, sokan meglepodnek ezen. mikor osszejottunk egyszer kulon mentunk bulizni, o egy lanybaratjaval ment akit ismertem, a lany baratja meglatta hogy egyutt erkeztek es kerdezes nelkul bevagott a paromnak, akinek felszakadt a szemoldoke. egy szo nelkul fogta magat, kifordult a szorakozo helyrol, felhivott, elmeselte, es vegul egyutt toltottuk az estet. tudom, hogy ebben a helyzetben az elozo parom nagy balhet csapott volna, hiaba "megerdemelte" volna a masik fel. tehat igen, nagyon is zavarna, mert nem csak az inteligencia szintjet mutatja, hanem azt is, hogy tulajdonkeppen nem vagyok biztonsagban mellette 100%ig mert ha egyutt vagyunk valahol es ott gondolja ugy hogy valaki "megerdemli" azt hogy visszausson, beverjen neki pl megalazas miatt, akkor mi van?!

2014. márc. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!