Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen úgy az életetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen úgy az életetek, hogy a férjed k@rvázik és Te tudsz róla?

Figyelt kérdés
Vannak-e veszekedések, szemrehányások, vagy csak szemlesütve végignézed, ahogy a férjed más nőkkel is lefekszik? Változott-e azóta a kapcsolatotok, amióta ezt tudod?
2013. aug. 23. 14:19
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Addig lehet eltűrni, amíg nem mész teljesen tönkre bele és el nem kezded gyűlölni.
2013. aug. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most k.urvázik, vagy csak tervezi?
2013. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
85%
Nekem 3 om gyerekem van a ferjemtol,de ha megtudnam hogy megcsalt,vagy esetleg tervezi akarmenyire is fajna,meg annak ellenere hogy szeretem,tuti hogy elhagynam! Mert ha valaki ezt megteszi,ott mar regen rosz valami.... akkor mi e
2013. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
73%
Ha az én férjem ku3vázna vagy akarna, attól kezdve nekem nem lenne vele szexuális életem. Meggyűlölném. Te is gyűlölni fogod később. Használd ki a pasit. Ha van pénze akkor maradj vele, de ne feküdj le vele, ha csóró akk b*szd ki. Ezek a hímringyók ezt érdemlik.
2013. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
94%
Én még ilyenről nem hallottam, hogy a nő tudott róla és nem tett semmit, így éltek volna. Max. ha kölcsönös a dolog, olyanról hallottam és azt el tudom képzelni. De ha egy ilyen esetben a nő nem tesz semmit, az fura.
2013. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt gondolom nagyon alaposan védekeznek és a férfi évente jár kivizsgálásra hogy mit szedett össze a "hölgyektől".


Az érzelmi része számomra elképzelhetetlen.

2013. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
66%

Az Én véleményem az, hogy a Férfiak csak azzal szemben merik ezt megtenni akik hagyják magukat megalázni! Ha egy határozott karakán nő vagy, akiről tudja, hogy nincs egy dobása se akkor nem fogja megrizikózni a családot vagy a házasságot!



Az igazság az, hogyha ezt valaki eltűri jobban szereti a férjét, mint magát (azt hiszi!!! de szerintem csak fél az egyedülléttől vagy válástól)!


Ha egyszer is megpróbálná Párom akkora kárt tennék benne, hogy ne legyen mit dugdosnia senkibe!

Amekkora őrült vagyok, ha eldurran az agyam gond nélkül meg is tenném!

Engem soha senki nem csalt meg!


Szét lehet menni mert már nem szeret, de megcsalni, megalázni, ha megpróbálná élete végéig bánná!

2013. aug. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nem élek így,de szerintem a nők ezt azért engedik a férjeiknek,mert nem tudnak nélkülük anyagilag meglenni.Csődbe mennének valószínűleg egyedül.
2013. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

most itt a válaszod!

Most olvastam el a kommented!


Kirúgtad, de visszafogattad!

ergó megteheti mert tudja, hogy valamilyen okból szükséged van rá! És nem is egyszer fogja megtenni! Megalázhat!

Gondolj bele a megvert nőkbe! Elsőnek csak 1 pofon jön! aztán tudja a férfi, hogy na ezt megbocsájtotta akkor a következőt is megfogja!

Ha egyszer megcsalt megbocsájtod, legközelebb is megfog csalni és te 10-20. alkalom után már fel se fogod venni... Mert ha felveszed rá mész agyilag!

Ajánlom gondolkozz el rajta, hogy hol jár a nyelve mielőtt téged csókolna... Lehet elötte ny@lt ki valakit éppen... (már bocs a megfogalmazásért!) nem bocsánatot érdemel az ilyen ember aki többször is megteszi, hanem kasztrálást!


Ha nem fogadod vissza csak ha már tényleg a végsőkig elment és mindent bebizonyított akkor ok. de nem 1-2 hónap után!! Ha fél évig ostromol és bizonyítja, hogy szánja bánja, hogy csak gondolata volt más nő akkor jó! De ha félreb3szott arra nincs mentség! És nem is lesz sose!

2013. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
75%
Neked milyen?:DD Mert amint elnézem, profi tapasztalattal bírsz.
2013. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!