Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Társfüggő a férjem és öngyilko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kindi kérdése:

Társfüggő a férjem és öngyilkossággal fenyeget. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A férjem dolgos, rendes, ragaszkodó és mindennél fontosabb számára a családja. Már amikor megismerkedtem vele, nekem nem volt szerelem, inkább egy előző szerelmemet akartam feledtetni vele és jól éreztem vele magam, rendes pasi is volt, randiztunk. Már akkor éreztem hogy egyszerűen "rámcuppant" teljesen, minden idejét velem tölti. Két hét ismeretség után teherbe estem és nagy érzelmi drámán estem át hogy mi legyen végül szülők lettünk és pár évig jól megvoltunk, szerettem, de valami mindig hiányzott talán a szerelem.


Igazából egy évvel ezelőtt kezdődtek a gondok, ugyanis megcsaltam és beleszerettem vkibe akiért el akartam hagyni. Nem is tudom miért. Egy ilyen önfeláldozó, rendes férjet hogyan és miért kellene elhagyni? Magam sem tudom, egyszerűen a másikkal jobban megértem magam és boldogabb vagyok.


A férjem gyakorlatilag mindent megbocsát csak hogy együtt maradjon a családunk és vele maradjak.

Próbáltam vele "finoman" megbeszélni a dolgokat és a válásra terelni a szót, de öngyilkossággal fenyeget olyans szinten, hogy tegnap este derékszijat kötött a nyakába és ugrani készült...sőt, bár nem mondta ki csak utalt rá, hogy ha otthagyom, vagy magával végez vagy velem. (már én is szóba kerültem)


Ha odalennék érte és szeretném természtesen nem állna fennt ilyen veszély. De mióta megismertem a férjem erről az oldaláról is, egyre jobban undorodom tőle, hiába "rendes" férj aki mindent megtesz a családjáért.


Szerintetek mit tegyek?



2013. szept. 11. 10:27
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Próbáld meg összehozni valakivel. Keress valami csinos nőt, akibe belehabarodhat.
2014. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
keresd csak a boldogságod, remélem belefulladsz. megfogtál egy családcentrikus embert, de neked ez sem jó, mert sosem leszel boldog azzal ami van. szánalom
2018. okt. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:
Mi történhetett azóta ?
márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!