Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsaltak. Hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Pár napja jutott el hozzám hogy a feleségemet néhány nappal az esküvőnk után megdugta valaki akit ismerek. Ez már kicsit több mint egy éve volt. Baromira ideges vagyo... 2 hete még én könyörögtam neki napokig h bocsásson meg (nem lényeg hogy miért de ennek a nyomában sincs). Egyből neki mentem és leordítottam a fejét ő meg csak sírt. Nem tudtam sajnálni. El akarom küldeni, soha többé nem akarom látni de túlságosan szeretem és nem tudom megtenni pedig rohadtul meg kéne. Nem is merek közel lenni hozzá mert attól félek nem tudnék uralkodni az indulataimon és nem akarom bántani.. így nem tudunk beszélni se. Szerintetek meg lehet ezt bocsátani? Én még nem érzek semmit de gondolom egyszer valamikor el fog múlni a harag vagy legalább csillapodni fog.
2013. szept. 12. 18:17
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
83%
Sajnállak,de nem hinném hogy egymáshoz illetek....
2013. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
63%

Ha egy alkalom volt csak, akkor en betudnam annak, hogy ratort valami "kapuzarasi" panik, es azt hiszem, hogy hosszu tavon meg tudnek bocsajtani neki. Ha esszel belegondolsz, az ember oszton leny, az sem tesz jot, ha minden vagyat elfojt...


Ha viszont egy hosszabb kapcsolat, sok alkalom, sok hazudozas volt, akkor mas a helyzet. Sokkal nehezebb lenne.


Ha vegul ugy dontesz, hogy megprobaljatok, egy dologra figyelj: nehogy azt gondolja, hogy papucs vagy, es barmit megtehet, de ne is kelljen buntudatban, meghunyaszkodva leelni az eletet, "mert bezzeg te megbocsajtottal neki". Probaljatok meg ujra egy egeszseges kapcsolatot elni, "kezdjunk tiszta lappal", utazzatok el valahova egyutt, utana talan konnyebb lesz.


Mindenkepp kerj egy kis idot, hogy lenyugodj, menj el egy hetre valami szallodaba, nyugodtan gondoljatok at a helyzetet mindketten.

2013. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
60%

Egyszerű, ha férfi vagy akinek van becsülete otthagyod! Ellenben, ha csak egy ilyen kis izé vagy, akkor meg mindegy. Engem is megcsalt a feleségem, rá két hétre már tudtam, és be is adtam a valópert. Nálunk gyerek is volt, aki most már velem él.

Szerintem sem a férfi, sem a nő nem kacsinthat ki egy kapcsolatból, zárják le, és utána szabad az út.

Ez így az esküvő után meg különösen aljas húzás volt, ha megbocsátasz világ életébe semminek fog nézni a nőci.

2013. szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
72%

Ja a nő megcsalta, a férfi költözzön el egy hétre, meg vigye el utána nyaralni!

Na én is megcsalom a pasim, hogy elvigyen pár napra pihenni! Röhej!!!

Én a helyedben kib@@sznám mint macskát! Menjen és kurogasson akivel akar!

2013. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
87%
Hát együtt érzek veled. Nálam is később derült ki hogy megcsalt, éppen csak beköltöztünk a közös lakásunkba és utána rögtön, ő egyet vallott be, de vissza hallottam több esetet is, később kiderült hogy igen többször is. Ez mindig benne lenne a levegőben, hidd el! Minden vitánál feljönne. Azóta nem vagyunk együtt és rájöttem hogy sokkal jobb egyedül mint hazugságban élni, hogy a hátam mögött röhögjenek rajtam. Távozz méltósággal, ő meg menjen a faszijához. Ne alázkodj meg!
2013. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
0%
Anyukám mindig azt mondogatta, hogy az a nő akinek egy férfinél több volt az életében, az k_rv_ vagy özvegy. Mondjuk ő még teljesen más világban nőt fel, megszokta az iskolában a körmöst, meg a kukoricán való térdelést, meg hogy pálcával rávágtak ha rosszul viselkedett.
2013. szept. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
49%

14-es! En szeretem a felesegem, es vele akarom leelni az eletem. Egy hazassag 50-60 even at tart, nem rugnam fel azertmert ebbol egy orat massal kamatyolt.


Igenis adnek idot neki es magamnak lenyugodni, es igenis elvinnem valahova. Tudom, hogy o sokkal szarabbul erezne magat mint en, es hogy meg inkabb felnezne ram, ha igy kezelnem a problemat, es nem pedig hisztis, sertodekeny modon otthagynam.

2013. szept. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
19%

Van rá lehetőséged, hogy elköltözz? Szedd össze a cuccaid és költözz el.

Az idő ad választ a kérdésedre, hogy ez meddig tart senki sem tudja, egy hét, egy hónap, fél év, majd kiderül.

Azért lényeges hogy elköltözz mert itt nem csak neked kell válaszokat keresned, hanem a feleségednek is.


Tehát tegyük fel most úgy döntesz lenyeled a békát és menjen minden tovább, ez még mindig csak az egyik oldal döntése és ez még neked kevés. Neki is tisztába kell jönnie magával mi lenne akkor ha te nem lennél.

Jöjjön egy másik ismerős vagy csakis te menj. Ezt a választ neki is meg kell kapnia, hogy legyen értelme a folytatásnak, ezzel ő még most nem szembesült.

Szembesitsd vele őt is és magadat is és megtudod melyik a helyes döntés.


Itt egy jó kép a sztoritokhoz: [link]

2013. szept. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
47%
Biztos nagyon szar volt neki amíg pasi farka mozgott benne és élvezett :D Én is nagyon sajnálnám, remélem elviszed valami jó kis helyre nyaralni, hogy ki tudja pihenni a szexet. A szememben egy papucs vagy és semmi tiszteletet nem kapnál! :D
2013. szept. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
42%

Es ki mondja, hogy csak egyszer tette meg az esküvõ után?

Még ráadásul az ismerõsöddel, nem tudnám megbocsájtani ezt a lépést!

Megalázott, nevetségessé tett, és tudod miért, mert tudja, hogy megteheti, hiszen nagyon imádod és életed értelme!

A másik a feleséged bevallotta, hogy igaz is?

Nem valaki kitalálta, hogy tönkretegye az életeteket?

Kitõl tudtad meg?

2013. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!