Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsaltak. Hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Pár napja jutott el hozzám hogy a feleségemet néhány nappal az esküvőnk után megdugta valaki akit ismerek. Ez már kicsit több mint egy éve volt. Baromira ideges vagyo... 2 hete még én könyörögtam neki napokig h bocsásson meg (nem lényeg hogy miért de ennek a nyomában sincs). Egyből neki mentem és leordítottam a fejét ő meg csak sírt. Nem tudtam sajnálni. El akarom küldeni, soha többé nem akarom látni de túlságosan szeretem és nem tudom megtenni pedig rohadtul meg kéne. Nem is merek közel lenni hozzá mert attól félek nem tudnék uralkodni az indulataimon és nem akarom bántani.. így nem tudunk beszélni se. Szerintetek meg lehet ezt bocsátani? Én még nem érzek semmit de gondolom egyszer valamikor el fog múlni a harag vagy legalább csillapodni fog.
2013. szept. 12. 18:17
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
30%

Kérdés az, hogy csak akkor jöttek össze, vagy az csak egy lezárása volt egy korábbi kapcsolatnak. Az, hogy az esküvő előtt pár nappal, vagy utána, szerintem majdnem mindegy.

Ha azóta megvagytok egymással, akkor gondold végig, hogy neked nem volt-e olyan időszak, amikor két vasat is tartottál a tűzben. Aztán az egyiket a másik miatt nem látogattad többet. Ha volt ilyen, akkor te sem vagy más.

2013. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
11%

Akinek más kell egyszer annak más fog kelleni többször. A kapcsolatotok alatt szinte biztosan több férfi is volt többször.


Ha meg akarod tartani a nőt akkor végeztess vele hazugságvizsgálatot (30-60 e Ft) ahol legyen kérdés 1 vagy több alkalom, egy vagy több férfi a kapcsolat alatt rajtad kívül. Nem fogja vállalni mert mocskosul sáros az egész gennyes nő.

2013. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
25%
(Kár a pénzért. Most még menthetőnek érzed a kapcsolatot de erre a nőre nem bízhatod se az életed se a pénzed. A szívedbe már tőrt döfött, a következő a bankszámlád lesz!)
2013. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
65%

Hagyd a fenébe a nőt! Nagyon örülj neki, hogy ez még most az elején derült ki. Ez a nő ilyen, akármennyire szereted is, később is meg fogja tenni. Ha visszafogadod, azt hiszi a következő alkalmat is majdcsak megússza valahogy. Később már lesznek gyerekek (majd kételkedhetsz, hogy a tieid e), sokkal nehezebb lesz ez az egész.

Ne cseszd el az életedet!

2013. szept. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
58%
Nő? Hol van itt nő? Nálunk az ilyet nem nőnek hívják hanem korcsnak.
2013. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
62%
Kedves kérdező, ha a 19-eshez hasonló "egyszerű lélek" a feleséged, akkor hagyd el. Bár akkor már jobb lett volna, ha el sem veszed, inkább tarts csirkéket vagy valami :D
2013. szept. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
71%
Elmondom neked, hogy mi van, a nőt, akit elvettél, pár nappal azután, hogy elvetted, lefeküdt valakivel, akit ismersz. Érted ezt? Min gondolkozol?
2013. szept. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
73%

En eleg szabad felfogasu vagyok, de ez meg nekem is sok. "néhány nappal az esküvőnk után"

Azon meg ne csodalkozz, hogy titkolta. Egy no soha nem vallja be, csak akkor mar ha ki akar lepni a kapcsolatbol.

2013. szept. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
0%

első és legfontosabb lépés az, hogy adtok időt magatoknak!!! Aztán a második életbevágóan fontos lépés az, hogy beszélgettek!!! Vegyétek úgy ezt a beszélgetést, hogy már úgyis mindegy és mindent elmondtok a másiknak! Őszintén!!! Aztán ismét gondolkozzatok!


Tapasztalatból mondom,hogy megcsalás után is van élet!!! És van közös élet is!!! Ez kettőtökön múlik!


Ha gondolod írj privit és szívesen beszélgetek veled erről!


Úgy gondolom, hogy a megcsalás gyakoribb a kapcsolatokban, mint azt elsőre hinnénk. Szerintem az emberek 90 százaléka az élete folyamán találkozik valamilyen szinten ezzel a dologgal...


Az, hogy ki hogyan reagál, miként dönt, hogyan viselkedik az egyének érettségétől függ...


Én értem, hogy férfiúi hiúság és stb... De szerintetek az öregeknél akik 40-50-60. házassági évfordulót ünnepelnek nem fordult ez elő soha??? Dehogynem! Csak továb tudtak lépni. Közösen..


Szóval nem mondom, hogy nyeld le és bocsáss meg! De azt sem szabad, hogy megbeszélés nélkül kirakod a szűrét(mint ahogy itt sok pasi írja)


Figyelj! Meg kell hallgatni a másik felet is! Meg kell tudni a miértjét! Nem, nem magyarázkodást kell várni a partneredtől, hanem az őszinte igazságot arról, hogy miért alakult így... Ésmeg kell hallgatni az okokat, mert akkor a következőekben ezt nem fogod elkövetni!! De ehhez az kell hogy a nő is magába nézzen és őszintén el tudja mondani az érzéseit!

2013. szept. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
63%
Jól lepontoztak, de ettől még nem lesz igazatok! :D Akinek a házasság köteléke ennyire nem fontos azzal csak egy gyáva papucs marad együtt. Mint a felettem író.
2013. szept. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!