Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi volt a legnagyobb legdrágáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb legdrágább ajándék amit a férjetektől kaptatok eddig?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 00:02
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
52%
Drága ajándékokat (tárgyakat) nem kaptam, nem is vágyom rá. A legszebb ajándék, amit kaptam tőle a kisfiunk és az, hogy minden nap arra törekszik, hogy megvalósítsa az álmomat, egy családi házat kis kerttel, udvarral, hogy a gyerekeknek majd ne egy betondzsungelben kelljen felnőnie.
2013. szept. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
78%
Kaptam egy laptopot. 15 éves álmom vált valóra. :)
2013. szept. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
58%
A legdrágább az eljegyzési gyűrűm volt.
2013. szept. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
58%
A legdrágább ajándék nekem is a gyűrűm volt. Kaptam tőle telefont is, de az megbeszélt, közös kasszából megy.
2013. szept. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
77%
A kedvenc autómárkám. Évek óta vágytam egy ilyen kocsira:) Nem vagyunk gazdagok, hitellel is ki kellett pótolni az árát, de azt a férjem fizeti a másodállásából. 1 500 000.- volt, plusz az átírás. Persze a hitel miatt ennél többe fog kerülni:(
2013. szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
65%

tárgyi ajándékokat nem kapok olyan eszeveszett összegben, inkább csak apróbb figyelmességek, amik nagyon jól esnek.

ha nagy élményt szeretne, akkor elvisz valami igazán szép helyre. Ausztriába a hegyekbe, Szlovéniába a Bledi tóhoz, a Tátrába szánkózni, Krakkóba várost nézni, Horvátországba nyaralni.

telefont, laptopot tudok venni magamnak is.

2013. szept. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a legdrágább ajándék Ő maga, legalábbis számomra Ő a legnagyobb ajándék, valamint hogy megkérte a kezemet és velem szeretné leélni az életét és minden nap kimutatja tettekkel, figyelmességgel, hogy mennyire szeret. Én nem tárgyakban számolom az értékeket. De ha tárgyakat is kell írni, akkor az eljegyzési gyűrűm, és a karikagyűrűm.
2013. szept. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
77%
Én is digitális laptopot kaptam, csak Karácsonyra :)Mondjuk használat alapján mondhatjuk, inkább magának vette :D Vagy kettőnknek.
2013. szept. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
67%
Jézusom. Szóval digitális rajztáblát :D Leragadt az agyam a laptopos válaszolónál.
2013. szept. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
35%
Egy csokit.
2013. szept. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!