Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi volt a legnagyobb legdrágáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb legdrágább ajándék amit a férjetektől kaptatok eddig?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 00:02
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
33%

Autot kaptam.Elotte mar beszultunk mondjuk rola,mert mindkettonknek kellett az auto munkaba jarashoz,nehez volt egy autoval megoldani.Aztan este azzal vart,hogy kinezett nekem egy autot,ha nekem is tetszik,akkor megvesszuk:)

Egyebkent a kis ajandekoknak is nagyon orulok,szokott alkalom nelkul is aprosagokat venni.

2013. szept. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
41%
Egy M-ES X6-os BMW, Full extrás.
2013. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon rövid ismeretség után költöztünk össze (részben kényszerből), és ő hatalmas örömmel engedett be az életébe (egy nagy csalódás után). Mire átvittem a holmimat hozzá, már minden helyiségben volt saját, személyes terem kialakítva, pedig eszem ágában sem volt terjeszkedni olyan hamar.

Azóta sok mindent tettünk egymásért, de ez akkor is olyan romantikus volt :)

2013. szept. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
51%
A szerelme.
2013. szept. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
A karikagyűrűm.Ennek az eszmei értéke nagy,a nagymamájáé volt és még 1941-ben kérték meg vele a kezét.Egy kincs,nagyon vigyázok rá.
2013. szept. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
76%
Biztos én is 0%-ot kapok én is, mint mindenki aki a kérdésre válaszolt, de muszáj leírnom, mert egyszerűen nem bírom megérteni, miért nem fogják fel az emberek a kérdést. Senkit nem érdekel, hogy ki miben méri a szerelmet, szeretet, ha igen, akkor arról kérdez, senki nem írta, hogy ő a pénzben, vagy a nagy, értékes ajándékokban mérné, csupán a kérdésre válaszoltak. NEM LEHET A KÉRDÉSRE VÁLASZOLNI?
2013. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Elnézést, csak egy én is, de annyira felidegesít.
2013. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
81%
A kérdésre válaszoltam. Egyelőre még nem sikerült meglepnie annál nagyobb ajándékkal. Ez van :)
2013. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem mi baj azzal ha valakinek a szerelem a legnagyobb ajándék. Mindenki azt válaszolja a kérdésre ami neki a legnagyobb. Nekem a gyerekáldás. Ha tárgyat lehet csak mondani akkor kocsi.
2013. szept. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Mivel az volt a kérdés, hogy mi volt a legnagyobb, legdrágább, a szerelem, a gyermek, ha azt nézzük ingyen voltak, persze ebbe is bele lehet kötni, de csak az nem érti, aki nem akarja.
2013. szept. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!