Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párom fia csúnyán becsapott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom fia csúnyán becsapott, ezért lehet, hogy tönkremegy a kapcsolatom a párommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párom tegnap este nem aludt itthon amit a fia nagyon jól tudott.

Megkért, hogy had aludjon már nálunk mivel az anyjával összeveszett. Természetesen megengedtem neki erre ő reggel amikor az apja hazajött azt hazudta neki, hogy lefeküdtünk egymással. Párom most nem tudja kinek van igaza. Hogyan bizonyítsam be, hogy a fia hazudik?


19 éves a fiú és régóta szerelmes belém.


2013. okt. 5. 13:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
55%
Intelligens, felnőtt embereknél ez úgy gondolom, hogy nem lehetne konfliktusforrás. Nehogy már egy 19 éves tesztoszterontúltengésben szenvedő kamasz szavának adjunk. Közlöd pároddal nyugodt hangnemben, hogy ez természetesen nem igaz és le kéne ülni megbeszélni, mi lehet a megoldás kulcsa erre a problémára, hogy a fiúcska abbahagyja a baromkodást.
2013. okt. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Je Veux ***** válasza:
52%

NYilván..de hogy viszonyul az apa a fiához? Értelmes ember ilyenkor mindkettőt elküldi a francba..


Ha a lányom lefeküdne a párommal, akkor olyan pofont lekevernék neki, hogy fal adja a másikat..


MErt nem megerőszakolta a párom, hanem a lányom is minden további nélkül belement.


A páromnak még hagynám, hogy magyarázkodjon, hogy ez nem igaz, de a lányomat meg se hallgatnám onnantól kezdve, hogy egy ilyennel előáll.

2013. okt. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Abba bele sem gondol, hogy az apjának fájdalmat okoz a hazugságával.
2013. okt. 5. 14:19
 14/31 anonim ***** válasza:
30%
Mit cigányozod a fiút? Ha a fiú cigány akkor az apja is az nem?
2013. okt. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Az anyja is cigány.

A párom azóta nem is szól hozzám. Mit tegyek?

2013. okt. 5. 14:23
 16/31 anonim ***** válasza:
44%
Akkor miért vagy együtt az apjával, ha nem bírod a cigányokat?
2013. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
95%

Én nem hinnék a fiúnak. A fiú mindenképpen rosszindulatú.

Tételezzük fel, hogy lefeküdtetek. Miért ment bele? Miért mondja el apjának? Nyilván, mert bántani akarja, vagy azt, hogy megharagudjon rád.


Azonkívül könnyebben hihető, hogy egy hormonokkal teli 19 éves szerelmes egy érett nőbe, mintsem, hogy az érett nő a párja drogos 19 éves fiát akarja.


A párod ismer mindkettőtöket. Éreznie kell, ki a megbízható.

2013. okt. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 Je Veux ***** válasza:
68%

Szándékosan suhansz át a segíteni akaró kommentek fölött? Már ez a 4. vagy 5. komment, amit írok, leírom mit tegyél, illetve kérdezek is, de te még mindig csak azt írod "mit tegyél?".


Kezdem úgy látni, hogy ez is csak egy provokatív kamukérdés, mint a "terhes vagyok, hogy mondjuk meg a 3 gyerekes 40 éves páromnak".


Ugyanabban a stílusban, ugyanúgy egy mondatokban reagálsz, miközben észre sem veszed, amit mások írnak és szándékosan csak azokra reagálsz, amik elítélő megjegyzéseket tartalmaznak.

2013. okt. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
94%
Ha a párom nem nekem hinne, akkor számomra nem lenne kérdéses, hogy semmi keresnivalóm mellette.
2013. okt. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
91%
Hány éves vagy ? Korban közelebb áll hozzád a 19 éves fiú ,mint az apja ? Lehet ezért is kételedik bennetek ... Bár nekem nagyon rosszul esne,ha a párom ennyire nem bízna velem szemben egy sz@rkavaró (hiába a fia ) szavára adna ... Mit lehetne tenni ? Én egyet megpróbálnék ... Direkt szóba hoznám a fiúnak,amikor az apja nincs ott ,hogy mire volt ez jó ? A telefonommal (ami a zsebemben ,vagy nem feltűnő helyen lenne) felvenném a beszélgetést aztán lejátszanám az apjának .
2013. okt. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!