Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párom fia csúnyán becsapott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom fia csúnyán becsapott, ezért lehet, hogy tönkremegy a kapcsolatom a párommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párom tegnap este nem aludt itthon amit a fia nagyon jól tudott.

Megkért, hogy had aludjon már nálunk mivel az anyjával összeveszett. Természetesen megengedtem neki erre ő reggel amikor az apja hazajött azt hazudta neki, hogy lefeküdtünk egymással. Párom most nem tudja kinek van igaza. Hogyan bizonyítsam be, hogy a fia hazudik?


19 éves a fiú és régóta szerelmes belém.


2013. okt. 5. 13:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Beszèlj a fiúval, vedd fel telefonra, hogy mit mond, aztàn megmutatod az apjànak. Mondjuk azzal a lendülettel vàgd is hozzà a telefont, ès hagyd el. Ha nem hitt neked elsőre, èn a helyedben ezt tenném.
2013. okt. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
7%

Vaj van a füled mögött, az tutti.

Ha tudtad, hogy régóta szerelmes beléd, miért hagytad, hogy ottaludjon éjszakára ?

Mi értelme van a hazudozásnak?

Lebuktál

2013. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Én tuti magamtól mennék el, ha a párom nem hisz nekem...
2013. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Jol tette a fiu, hogy elmondta

Igy jartal

Legalabb az apja tudja, kivel all szemben

2013. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

@19 mondta meg a tuti, ha nem hisz neked a párod, akkor ennek a kapcsolatnak annyi.

Ha az én barátom nem hinne nekem, hogy nem csltam meg, akkor én is otthagynám. Gyanús ez a dolog. Még ha nem is történt semmi, valami oka van annak, hogy nem hisz neked.

Ha nem hibáztál, akkor hagyd ott te, ha igen, akkor meg azért.

2013. okt. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Iránya nőgyógyász!:) 2 perc alatt megállapítja hogy mikor történt az utolsó aktus...
2013. okt. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Jó vicc :-D Honnan tudná a nőgyógyász ,hogy ki mikor létesített utoljára nemi kapcsolatot ?!
2013. okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Szerinted kis barátom, ha a rendőrök visznek nőgyógyászhoz egy lányt, hogy megállapítsák hogy mikor történt a nemi aktus, vagy ha a gyilkossági helyszíneléseken meg tudják állapítani a kenetmintákból, hogy az áldozat mikor szexelt utoljára, azt mind csak viccből mondják?:)
2013. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Igen ,kenetből tudnak következtetni ,hogy történt-e szexuális aktus bűnügyek esetén stb ... De egy nőnél biztos nem tudja a nőgyógyász megállapítani ,főleg ,hogy tisztán és higiénikusan ,nem pedig fürdetlenül fogja felkeresni orvosát . Nem fogja tudni ,hogy na ez 2 napja a másik 2 hete ,a harmadik egy hónapja szexelt utoljára . Az meg a másik ,hogy nem fog ott spermanyomok után kutatni kenetvétel közben :D.
2013. okt. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Azthiszem vajmi kevés az a hatalmas ,,szaktudäs" amire vered magad:D tudod mär alapból is megfontoltam hogy välaszoljak e egyältalän egy ilyen értelmes hozzäszóläsra, hät miutän közlöd, hogy a hüvelyben spermanyomok utän kutatnak:DDD te farok, a kenetmintäban van spermium, ami akär több napig is életben maradhat, nem úgy mint a te kis agyacskád, ami azthiszem az idôk sorän valahogy elpárolgott az éterben:D nem is beszélve arról, hogy azt a bizonyos kenetmintát nem onnan veszik, amit sûrûn mosogatnak:D aztakurwa:D omfg:D
2013. okt. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!