Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek milyen dolog az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen dolog az hogy anyám arra nevelt minket hogy ne menjünk férjhez, ne nősüljünk, gyereket meg főleg ne? és itt vagyunk 30-35 évesen magányosan én special most döbbenek ra hogy de jo lett volna ferjhez menni es elszallt az idő

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 12:56
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
94%
Még mindig nem szállt el az idő. Még gyereked is lehet.
2013. okt. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
95%
Én a többiekkel ellentétben értem a problémád: te módszeres agymosáson mentél keresztül, gyakorlatilag 35 éven át, nem engedtek felnőni. Neked ez volt a természetes, abszolút érthető. Tulajdonképpen nem egy 35 éves nő vagy, hanem egy gyereklány a mai napig. Szerintem túl problémás ez az eset ahhoz, hogy csak úgy üstökön ragadd a problémát és elkezdj pasizni. Nyilván azt sem tudod, hogy kell egy férfival bánni. Szakembert javaslok, anyádról mindenképp le kell válnod, ezzel kell kezdeni.
2013. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 A kérdező kommentje:
Most ott tartunk hogy volna egy udvarlom könyörgöm neki hogy engedjük be de hajthatatlan. A fizum amúgy az ő számlájára megy és a hitelénél is adstárs vagyok. Sajnos. Ebbe is belerángatott 19 évesen. 30 évre felvéve. Gyhogy mint mpndta nekem úgy se szabadulok tőle. A fizum a törlesztőre fizeti be az övéböl meg tesóméból élünk rezsi ktg stb. Ez a férfi a szomszed falubol való.talalkozgatni szoktunk titokban es nősülne!De anyam be sem engedi szid engem meg is vert. Én 47 kiló vagyok ő meg 100 felett. Én 160 cm ő 178 nekem 36 os a lábam neki 42 es! Félek. De már harciasabb vagyok vele és mondom hogy engedje be a fiút úgy van hogy engem sem enged be csak ha otthon van. Mindig ugy kell hazajönnöm hogy otthon legyen kulcsot nem ad. Én voltam a fiu szüleinél ők nem tudjak a viszalyt es a fiu sem, meg nem annyira komoly kapcsolat hogy elmondjam mi van nálunk. De ő elmondta komolyak a szándékai. Csak félek h megtudnmindent menkül pedig bevallom én már szeretem hiányzik de félek a helyzetem miatt elhagyna. Ő nösülni szeretne rndes csalaádot mindent földet müvelni stb.
2013. okt. 6. 13:50
 14/67 anonim ***** válasza:

Az elsővel egyet értek. Aki azt írta, hogy a saját gyerekeit is arra biztatja, ne legyen családja ebben a mai helyzetben nagyon nincs igaza. Nem a helyzet lett rosszabb, hiszen volt már ennél rosszabb, pl. háborúban, és mégis házasodtak, és gyermeket vállaltak az emberek, hanem az emberek lettek gonoszabbak és önzőbbek.


Csak halkan jegyzem meg, hogy ha nem vállalnak gyereket, akkor előbb utóbb az idős nagyszülők, és az idősödő szülők is segítség nélkül maradnak... jártál már szociális otthonban. Nem a legvidámabb hely...

2013. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, ne legyél már ennyire élhetetlen. A fizetésedet helyeztesd át másik számlaszámra, aztán ajtó becsap és csókolom. Amúgy kezd kamugyanús lenni a kérdés.
2013. okt. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 A kérdező kommentje:
Adóstárs vagyok mibt írtam. Apám meghalt a hazat mi örököltük a 3 testvér.voltam már benn. A takarékszövetkezetbe a hitel miatt azt mondtak ha nem fizetjk az adóstárs mindenevel felel a fizetesem letiltsak.a házat viszik de már nekem az a legkevesebb
2013. okt. 6. 14:14
 17/67 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem sincsen ilyen. Egyszerűen képtelenség, hogy egy 35 éves ember fizetése az anyja számlájára megy és azon problémázik hogy a paliját nem engedi be az anyja a házába.

Anyukám, fogod magad, nyitsz egy saját számlát, és oda utaltatod a kicsiny fizetésed. Aztán szépen elköltözöl!


Hadd kérdezzem már meg: mit dolgozol hogy ilyen kevés a fizetésed 35 évesen? Mert egy érettségivel is szert tehettél volna már az elmúlt 17 évben nagyon keresetre, mert a tiéd még a minimálbért sem üti meg.

Szóval ez vagy egy nagyon rosszul összedobott kamukérdés, vagy egy nagyon nagy retardált vagy. Válassz.

2013. okt. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
Igen, de amit leírtál az tart olyan tinikorig, 18, vagy legkésőbb a 20-as évek elején rá szoktak jönni az emberek, hogy amit a szülő mond, az nem biztos, hogy szentírás és azt teszik, amit jónak látnak. De ezt nem bántásból írom hanem hogy lásd, mennyire abszurd, hogy téged még mindig irányít és főleg, hogy meg is ver, nem enged el. Mindenképp beszéld ezt meg a pároddal, hogy anyád nem akarja, hogy elmenj onnan és segítsen kitalálni, hogy hogy tudnál "megszökni". Például szólsz a munkahelyeden, hogy a következő havi fizudat a te számládra kéred, fizetés napján pedig hazamentek a pároddal és ő is ott lesz, amíg összepakolsz, így legalább fizikailag nem fog tudni megakadályozni. Ha pedig érzelmileg próbálna hatni rád, ne dőlj be neki, az ilyen nem szeret téged (tehát nem fog belehalni a fájdalomba meg ilyesmi, ha elköltözöl, hiába fog ilyeneket mondani), és ha azzal fenyegetőzne, hogy öngyilkos lesz, az az ő döntése, nem a te hibád, de úgy sem tenné meg, jobban szereti az ilyen magát annál. Jogod van az önálló és boldog élethez, mert a mostanit maximum rabszolgaságnak lehetne nevezni.
2013. okt. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
60%
Ez egy teljesen reális minimálbér. Nem mindenkinek van érettségije, de attól még lehet tisztességes. Egy takarítónő például ennyit keres. És azt gondolom, hogy a takarítónőkre nagy szükség van! Szóval az, hogy ennyit keres, a kialakult helyzet szempontjából teljesen lényegtelen.
2013. okt. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
61%

helló kollegina:)

én is így lettem nevelve, csak férfiként élem így az életem.

nem érzem magam magányosnak, néha csak mosolyogni szoktam, mikor látok kisgyerekes szülőket és anyuka meg apuka összekap az utcán..hogy ezt ne így, hanem úgy , mert a gyereknek úgy lesz jó.

2013. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!