Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek milyen dolog az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen dolog az hogy anyám arra nevelt minket hogy ne menjünk férjhez, ne nősüljünk, gyereket meg főleg ne? és itt vagyunk 30-35 évesen magányosan én special most döbbenek ra hogy de jo lett volna ferjhez menni es elszallt az idő

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 12:56
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 A kérdező kommentje:
Csak a 8 általánosom van sajnos mivel be kellett álljak egyből dolgozni 2 évet végezhettem el a gi náziumbol utána kivett anyám . Hova kellenék én? De igazából gazdaasszony lennek a legszivesebben de ahhoz is ferj kell elkestem én mar mindenről de most lenne ez a fiu aki nősülne és meg is szerettem!
2013. okt. 6. 18:37
 52/67 A kérdező kommentje:
Most raktáros vagyok a szomszéd falu gazdaságaban szeretem a munkam egyébként megbecslnek csak kevés a fizetes
2013. okt. 6. 18:38
 53/67 anonim ***** válasza:
20%

Jo volna gazdasszony lenni, a sajat gazdasagodban, amit a sajat penzedböl epitettel fel, nem napszamoskent a maseban!

Keseru az olyan kenyér , barmennyit is fogsz dolgozni mindig ingyenelönek leszel kezelve, tapasztald meg akkor azt a csodát

2013. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 A kérdező kommentje:
Jelentkeztem a tescoba is igaz messze van a városban de abbol is csak a veszekedés volt de nem vettek fel! És mondtak is diákokat vesznek fel.meg takaritani se kellettem. Pedig jelentkeztem 4 allasra is ott ez mar regebben volt mikor nyilt. Takarito, árufeltölto meg valami 2 hasonlo amiket ök mondtak mikor elhivtak beszelgetesre.sajnos ott bukott az 1. Dolog hogy nem a mi cimünk adtam meg hanem egy ismerösmékét a városban mert anyam nemengedte hogy jelentkezzek ogyvtitokban kellett. De mindjart mondtak hogy helybelit keresnek mert 70 km bérletet nem fizetnek meg ugye a diákok és tuljelentkezes volt takaritasra 12xes arupakolasra 4 x es. Akkor lett volna eselyem ha a varosban lakom 2 valami hasonlot javasoltak hogy jelöljek be de arra se vettek fel eznmar reg volt csak irom hogy lassatok probalkoztam en mar. Mas munka nincs itt csak a napszám még. De sajnos a raktarosi munka mellett ez nem megy parszor hetvegen eltudtam menni de azzal se keresnek többet és nem is bejelentett a napszam. Most szüret napszam van reggel 6 kor kezdes 13 óra ebéd 13.30 tól 16-17-18 vagy ameddig mondjak van a munka szal ez a raktaros munka mellett nem összeegyeztethetö plussznak .és 1000-2000 ftot kapnak megallapodas alapján mas munka itt nincs
2013. okt. 6. 18:49
 55/67 anonim ***** válasza:
0%
Ne is hazasodjon akinek nincs penze cselednek ne menjen mas hazaba
2013. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 A kérdező kommentje:
Biztos igazatok van de qkkor mégis mit csináljak???
2013. okt. 6. 19:16
 57/67 anonim ***** válasza:
0%

Az en volt ferjem csaladja is jo csaladnak nezett ki, vagyonosak, több hazuk, dolgosak, összetartoak , 40 eves házassággal a hatuk mögött, stb , aztan kiderult hogy anyosommal leadatta a fizeteset, kizsakmanyolta, uralkodott felette, bantalmazta es mindent a nevere vasarolt, iratott, ( persze hazassag alatt nem szamit de ö ezt nem tudhatta) söt anyosom mellett nöje volt fiatal koratol mindig ugyanaz a nö, anyossal rendkivul parasztul beszelt idönkent , megalazta, dolgoztatta, 3 fogasosat fözetett vele naponta, nem engedte pihenni, figyelgette hanyszor ul le, hany kavet iszik, mikor kel stb

Es mindenkit alarendelt az erdekeinek, a gyerekeit is

Beleszolasa senkinek nem volt semmibe

Mindenkit lenezett, es jatszotta a nagy " nemesi csalad sarjat" kutyabörök stb, pökhendi alak volt

Ennyit a jó , vagyonos, összetartó csaladról

Egy kilometer tavlatból annak tuntek:-)))

2013. okt. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
0%

Azt tanacsolom, hogy egyelöre ne lepj semmit, ne hazasodj, remenykedj h akad jobb munkad, ha nem , maradj a fenekeden, mert csak még jobban összekuszalod a helyzeted, es a ferjed mellöl is siman mehetsz a hid ala, gyerekestöl is akár

Milyen érzés lenne kisgyerekkel utcara kerulni. 30-40 ezres gyessel?

Ha nem hoz az elet mas es jobb lehetöseget, akkor varnod kell es remenykedni, ne tedd tönkre meg jobban az életed es ne tégy tönkre egy ártatlan lelket, egy gyereket, hogy abbol alljon a gyerekkora, hogy vegignezze hogyan csicskazzak az anyjat!

Inkabb fogadd el a sorsod , igyal egy jo teat, tevezz es ne kavard a kakaot!

Ez az en tanacsom

2013. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:

Ha a pénz a gond, akkor keress több pénzt. Jelentkezz több helyre, beszélj az ismerősökkel, satöbbi. Ha jól értem, egyetlen céghez jelentkeztél évekkel korábban, hát az nem sok.

Ha végzettséged nincs is, bőven van tapasztalatod. Ezzel tudsz érvelni az interjún. Hasonló munkakörben gondolkodj. És keress, fáradhatatlanul keress más munkát.

Én pl. házvezetőnő vagyok, ehhez nem kell végzettség. Havi 120-at megkeresek, amiből egész kényelmesen meg lehet élni. Bár 10-11 órát dolgozom naponta, tény. De a lényeg, hogy meg lehet oldani. Csak akarni kell és persze tenni érte!

2013. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
Utolsó, mégis hova menjen a 8 osztályával? Takarítónőnek se veszik fel manapság már érettségi nélkül. Céghez jelentkezni 8 osztállyal? Ébredjünk már fel, már nem a szocializmusban élünk, ahol annak is volt munkája, aki még az általánost se végezte el. Nem tudom kérdező, ebből a helyzetből halál komolyan csak úgy törthetnél ki, ha találnál magadnak egy gazdag pasit, akinek a csinibabája lehetsz és kivisz külföldre és hagy tanulni.
2013. okt. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!