Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek milyen dolog az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen dolog az hogy anyám arra nevelt minket hogy ne menjünk férjhez, ne nősüljünk, gyereket meg főleg ne? és itt vagyunk 30-35 évesen magányosan én special most döbbenek ra hogy de jo lett volna ferjhez menni es elszallt az idő

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 12:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
44%

Én is ezt mondom, hogy nyit egy külön számlát és szól a főnökének, hogy oda menjen a fizetése. Ilyen nincs, hogy az anyám számlájára KELL mennie a fizetésemnek:D Remélem, azért azt csak tudod, hogyan kell elintézni egy banki ügyet, kérdező...

A másik, meg hogy nem engedi be az "udvarlót" az anyja a házba... Könyörgöm, egy 35 éves, nagykorú, felnőtt ember vagy, pakold össze a dolgaidat és takarodj el onnan, besz*rok, komolyan.

2013. okt. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
97%
Nem értitek, hogy a Kérdező kórosan függ és nem vált le az anyjáról? Ami nektek természetes, arra ő soha nem lesz képes, legalább is segítség nélkül nem.
2013. okt. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy bizonyos kor után ezt már az ember maga dönti el, nem a szülei. Egyébként ennyi idősen is nyugodtan férjhez lehet menni és gyerek is lehet.
2013. okt. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
90%

És milyen összeget kell havonta fizess?

Szerintem, ha majd úgy alakul a paisval a helyzet, akkor költözz hozzá, és fized onnan a további részletet. Biztos kevés pénzed marad, de vidéken, ketten meg tudnátok élni kevésből is. Az udvarlód hogy áll anyagilag?

2013. okt. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 A kérdező kommentje:
Anyám számlájára megy a fizum és csak 58 ezer.az mind a törlesztőre megy el.így nem adok le semmit hanem eleve odamegy. A fiú átlagos nincs hitele es kisebb vagyona van amiből él ezek a szántóföldek kis mák kis krumliföld szülei házában él
2013. okt. 6. 16:33
 26/67 A kérdező kommentje:
A törlesztő 60 ezer.
2013. okt. 6. 16:34
 27/67 anonim ***** válasza:
90%
Bocs, de ha egyszer ennyire töketlen vagy...én is vidéki vagyok, igaz, nem igazi vidéki, de nálunk is elég nagyok tudnak lenni az előítéletek az emberekben. Mégse tudott nekem soha parancsolni senki, pedig sokszor mindenki ellenem fordult úgy, hogy tök egyedül voltam. Javaslom neked is ezt az utat, százszor jobb, mint amit te jártál eddig. Mondj nemet anyádnak és jobb lesz az életed. Hagyd cserben. Az anyád. És? Nincs joga elvenni az életedet.
2013. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
3%

37 eves nö vagyok es en is azt mondom, hogy nem szabad hazasodni, mert a hazassag föleg a nönek, egy kátyú, föleg, ha szül is.

Akkor elveszti minden önállósagat es a ferfi uralkodhat felette, ami rosszabb mint anyukad uralma.

Miutan szultel, az lesz , hogy megmondja, egesz nap otthon vagy, nem dolgozol, köver vagy , es aztan jönnek a pofonok

A világon a gondok 90% a abbol ered, hogy az emberek fejetlenul hazasodnak es szulik a gyerekeket, akikkel aztan nem tudnak mit kezdeni, férj veri az asszonyt, akinek nincs hova menni , mert nincs penz

Nekem van egy gyerekem, es azt hogy elvalhattam, megengedhettem magamnak ezt a luxust, annak köszönhetem, hogy gazdagabb orszagban elek.

Valahol megértem anyukad, kevés nönek van szerencséje!

2013. okt. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 A kérdező kommentje:
De rajtam fogják behajtani az adósságot ez a baj a fizumbol levonjak!,hogy venne el igy bárki többmilliós adósággal?
2013. okt. 6. 16:45
 30/67 anonim ***** válasza:
5%

Majd lehetsz ingyencseléd a baratod földjein, vagy ferjeden, aki aztan hajt majd mint a hajcsar, szules közben is kapalnod kell majd

Egy ilyen " módos gazda" mellett sok a munka, kevés a szeretet kinyilvanitasa es ha terhes vagy nem betegség , " dógozzá" ha enni akarsz. Napszamos leszel a ferjed hazaban!!

En helyedben nem sietnem el a hazassagot, te túl rozsaszinen latod a hazassagot most, ami erthetö.

Légy óvatos, mert lehet még nagyobb kakaóba kevered magad igy

Gyujts több tapasztalatot, mielött elmenekulnel , tudom, anyaddal se könnyu mert az is zsarnok

De talalj egy jobb megoldast , ne cseberböl vederbe

2013. okt. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!