Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek milyen dolog az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen dolog az hogy anyám arra nevelt minket hogy ne menjünk férjhez, ne nősüljünk, gyereket meg főleg ne? és itt vagyunk 30-35 évesen magányosan én special most döbbenek ra hogy de jo lett volna ferjhez menni es elszallt az idő

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 12:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
0%
Nehogymár halas kene legyel, hogy elvesznek felesegul, majd behajtják rajtad, majd ledolgozod te azt:-)
2013. okt. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy elnézem az irasod, te a perfekt áldozata leszel annak a zsirosnyakú földesúrnak, mert önbizalmad zero, sokat voltal egyedul.

Vesztedbe rohansz, nem lesz jó hazassag az , ki fog hasznalni

2013. okt. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
0%
Elegge patthelyzetben vagy, belatom, 2 rossz közt kell valaszzal, ne valaszd egyiket sem
2013. okt. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
0%
Nezd majd meg az udvarlód anyjat, azaz anyosodat milyen elete van, statusa es milyen banasmodban reszesul , mibe van beleszolasa, es az jut majd neked is
2013. okt. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
91%
A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad te magadba beszélsz?:D Egymás után írod a válaszokat,mintha különböző emberek véleménye lenne.
2013. okt. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
0%

Mind az en velemenyem, vallalom, sose tagadtam, csak sorban jutnak a dolgok eszembe!

Miert latod te kulönbözö emberek velemenyenek, egyaltalan kit erdekel, hogy te mit gondolsz:-)

2013. okt. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
53%
Most jól értem, hogy kezességet vállaltál elmebeteg módon anyád hitelére? Szedd már össze magad, tanulj meg élni! Keress másik munkát, költözz el anyádtól. A hitellel már tényleg nem tudsz mit csinálni, azt fizeted anyádnak, aztán kussolhat. A fizetést meg utaltasd külön számlára, nem is értem, miért hajtogatod, hogy anyádéra KELL mennie? Holnap bemész a bankba, nyitsz egy új számlát, munkáltatónak szólsz, hogy módosítani akarod a számlát, amire utalja a lóvét. Mellette gőzerővel elkezdesz másik állás után nézni. Aztán készítesz egy költségvetést, hogy mennyit tudsz rászánni anyád idióta hitelére és annyit adsz. Aztán befoghatja. Aztán elköltözöl és megtanulsz felnőtt ember módjára élni nem úgy mint egy kiskorú.
2013. okt. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
100%

A 37%-os csak szimplán idegesítő, hogy egy oldalt elfoglal, csak mert nem képes összeszedni a gondolatait, és egy válaszban leírni őket. Ettől függetlenül igaza van. Egy olyan férfi, aki egy ennyire akaratgyenge nőben lát fantáziát, mint a kérdező, nagy valószínűséggel domináns fajta, így a kérdező csöbörből vödörbe esik.

Nem a családalapítással vagy elkésve, hanem a tapasztalatszerzéssel. Semmi rálátásod nincs arra, hogy milyen egy normális férfi-női kapcsolat, beleugrassz egy házasságba, és ha nem akarod utcán végezni, akkor mindent eltűrsz a csávónak. Csakúgy, mint anyukádnak. Ezzel már valóban elkéstél, hacsak nem 40 évesen házasodsz és szülsz. Teljes egészében kimaradt minden, amit az ember huszonévesen megtapasztal: randik, ismerkedés, szerelem, együttélés...

Ez szomorú, de igaz.

2013. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 A kérdező kommentje:
Ign megtehetem hogy bemegyek a városba és a takszöv. Helyett egy bankba kérem a fizum de igen ám ha anyám erre rájön nem enged be a házba. Mondtam is nemi ezt már hogy maga nak kérem erre mondja akkor be nem teszem a házba lábam mert neki itt haszonélvezete van és ide engem nem engd be...akkor hova megyek a hid alá falu szégyenére?
2013. okt. 6. 17:30
 40/67 A kérdező kommentje:
Engem amúgy az nem zavarna ha a fiu elvenne utana ő parancsolna söt jó lenne a szárnyai alatt lenni gyerekeket szülni tulképp a gondjaira lennék bízva ellatnám a haztáji teendőket stb. De kinek kellene egy hiteles menyecske csaladi zűrökkel?ez a fiu jó csaladbol valo rendezettböl és az elvárásai is hasonlóak
2013. okt. 6. 17:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!